Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy Kraśnika zapłacą więcej za śmieci

Utworzony przez zibi1231, 8 kwietnia 2015 r. o 18:01 Powrót do artykułu
Worki dają tez mi coś lachy nie robia. Z tych plastikow niech produkuja.Na kampanię kase maja.dziury w ulicach ze hej ale co tam a solary montuja juz dwa lata żenada ale czego się nie robi żeby zamydlic oczy ludziom w gminie solary ludzie maja co rok pozniej skladali wnioski.dziwic sie ze ludzie uciekaja z tego miasta. Aby markety i ciuchlandy i apteki.nic sie nie rozwija a cofa. Beznadzieja i zero przyszlosci.a i jeszcze zeby przecietnego czlowieka na nic nie bylo stac nawet na sanatorium...obłuda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** mać !!! To samotny mieszkaniec domu jednorodzinnego produkuje więcej śmieci niż mieszkaniec bloku ??? Co za debil to liczy ??? A jak mieszkaniec kawalerki w bloku wygeneruje więcej śmieci niż samotnie mieszkająca osoba w domu jednorodzinnym, to co ? Opłata za śmieci powinna być liczona od ilości tychże wyprodukowanych przez gospodarstwo rodzinne - czy tak ciężko ćwoki jedne to zrozumieć ? Kto ile śmieci wywala - za tyle płaci ! 
Ktoś te smieci musi jeszcze wywieźć. A odebrać śmieci z domków a z bloków, gdzie w jednym miejscu są odpady od kilku tysiecy mieszkańców to różnica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś te smieci musi jeszcze wywieźć. A odebrać śmieci z domków a z bloków, gdzie w jednym miejscu są odpady od kilku tysiecy mieszkańców to różnica.
 
Ktoś te smieci musi jeszcze wywieźć. A odebrać śmieci z domków a z bloków, gdzie w jednym miejscu są odpady od kilku tysiecy mieszkańców to różnica.
Gdzie ty człowieku widziałeś by do jednej "altany" kilka tysięcy osób wrzucało śmieci? może kilkadziesiąt osób, może kilkaset, ale kilka tysięcy mimo że ładnie i sznajderowo brzmi, to jednak bzdura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś te smieci musi jeszcze wywieźć. A odebrać śmieci z domków a z bloków, gdzie w jednym miejscu są odpady od kilku tysiecy mieszkańców to różnica.
A wcześniej tego nie robiono ? Wywożono śmieci charytatywnie ? Weź się gościu nie ośmieszaj ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam o tych śmieciach to scyzoryk mi się otwiera. Worek 80 groszy sztuka, a s...syny nie zostawią ani jednego, jak nie wystawiłem napełnionego. Śmieciarze dali mi na początek 3 worki, a potem dodają tyle ile wystawiłem. Jak mam więcej śmieci w kolejnym miesiącu, albo wiatr gwizdnął worek pod moją nieobecność w czasie odbioru, to niby w co mam zbierać śmieci? Durny i cholernie drogi ten system śmieciowy, a właściwie podatek. No i sam jetem śmieciem dla nich, bo umowę mają z miastem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Gdzie ty człowieku widziałeś by do jednej "altany" kilka tysięcy osób wrzucało śmieci? może kilkadziesiąt osób, może kilkaset, ale kilka tysięcy mimo że ładnie i sznajderowo brzmi, to jednak bzdura  
Kilka tysięcy to może przesadził, ale niejednokrotnie na jedną altankę przypada kilka bloków, a to może być kilkaset mieszkań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to po wyborach. A ptaszki ćwierkają, że to nie koniec podwyżek. Podatek od nieruchomości bankowo wzrośnie od przyszłego roku. A i o cenach wody pracownicy KPWiK też już szepczą po kątach. Ma być po min. 10 zł.   Ważne, że Budka zagrała za milion.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy Kraśnika są bogaci,jest z kogo kroić i jest kogo dymać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam o tych śmieciach to scyzoryk mi się otwiera. Worek 80 groszy sztuka, a s...syny nie zostawią ani jednego, jak nie wystawiłem napełnionego. Śmieciarze dali mi na początek 3 worki, a potem dodają tyle ile wystawiłem. Jak mam więcej śmieci w kolejnym miesiącu, albo wiatr gwizdnął worek pod moją nieobecność w czasie odbioru, to niby w co mam zbierać śmieci? Durny i cholernie drogi ten system śmieciowy, a właściwie podatek. No i sam jetem śmieciem dla nich, bo umowę mają z miastem.
gościu jesli brakuje ci worków wykonaj jeden tel. do ekoland i przy odbiorze zostawią ci 10 bez problemowo...pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W wawie place 8 za osobe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Segregacja w Kraśniku, to jedna wielka ściema. Zdarzyło mi się kilka razy wyrzucać segregowane śmieci w chwili, kiedy stał samochód i pracownicy odbierający odpady. Pracownik, wziął ode mnie dwa worki i wrzucił do jednego pojemnika. Władze Kraśnika powinny wybierać tańszego oferenta, a nie z górnej półki. Powinni pomyśleć, że starsi ludzie mają po kilkaset złotych dochodu, a nie kilkaset tysięcy, nie dorabiają na dodatkowych etatach, tak jak nasz burmistrz i rzecznik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gościu jesli brakuje ci worków wykonaj jeden tel. do ekoland i przy odbiorze zostawią ci 10 bez problemowo...pozdrawiam
Gościu zostawienie minimum 3 worków w dniu odbioru powinno być standardem i bez telefonu. Nie mieszkam na stałe w Kraśniku, a wpadam na weekendy i na dni wywozu śmieci. Ale po podwyżce i praktyce odbioru z ubiegłych miesięcy złożę deklarację śmieciową w innym miejscu. I nie dam darmozjadom cynicznie zarabiać na sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu zostawienie minimum 3 worków w dniu odbioru powinno być standardem i bez telefonu. Nie mieszkam na stałe w Kraśniku, a wpadam na weekendy i na dni wywozu śmieci. Ale po podwyżce i praktyce odbioru z ubiegłych miesięcy złożę deklarację śmieciową w innym miejscu. I nie dam darmozjadom cynicznie zarabiać na sobie.
masz na pewno trochę racji ale zostawianie trzech worków komuś kto nigdy nie wystawił wiecej niż pół worka nie ma sensu.Kolejną sprawą jest jakość segregowania ponad 40% odpadów w workach nie powinno się w nich znaleść a w pojemnikach znajduje sie kilkadziesiąt % odpadów która powinny znaleźć się w worku. w pojemnikach na popiół można znaleść pape,lodówkę,telewizor itp. Jeszcze długa droga do efektywnej i taniej gospodarki odpadami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poprostu uczciwi mieszkancy placa za nieuczciwych, ktorzy oszukuja deklarujac nieprawdziwa liczbe osob... dlatego jest tak drogo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poprostu uczciwi mieszkancy placa za nieuczciwych, ktorzy oszukuja deklarujac nieprawdziwa liczbe osob... dlatego jest tak drogo...
albo wogole nie deklaruja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
albo wogole nie deklaruja
Przecież to jest dziecinnie łatwe do ustalenia - wystarczy przejść z pokoju do pokoju, do działu ewidencji ludności, i sprawdzić, ile osób pod danym adresem mieszka (jest zameldowanych).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszny gościu oto przykład - gmina Kraśnik - 4 zł od osoby !!! tam rządzi PSL
nikogo nie obrażajcie. Sami do władzy sie dostańcie i naprawiajcie. A jak nie to innych nie obrazajcie sami zaradnoscia we własnych domach się wykażcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikogo nie obrażajcie. Sami do władzy sie dostańcie i naprawiajcie. A jak nie to innych nie obrazajcie sami zaradnoscia we własnych domach się wykażcie
  czyli problem tkwi w tym, ze ja place więcej  za to ze sasiad nie placi... i tyle w tym temacie... ciekawe ile bym placil jak inni by nie oszukiwali, gdyby bylo zadeklarowanych 36 tysiecy mieszkancow????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  czyli problem tkwi w tym, ze ja place więcej  za to ze sasiad nie placi... i tyle w tym temacie... ciekawe ile bym placil jak inni by nie oszukiwali, gdyby bylo zadeklarowanych 36 tysiecy mieszkancow????  
A o słoikach słyszałeś. Naszych gdzieś tam i naszych u nas?  Rachunki nie będą proste. Może straż miejska pod nowym przewodnictwem policzyłaby wieczka i zakrętki :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Droższe śmieci to także efekt nowelizacji ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz.U. z 2015 r. poz.87), która obowiązuje od lutego br." - to oficjalna wiadomość z prorządowej Interii. Warto zatem, by wszyscy narzekający na wszystko co dotyczy Kraśnika przypomnieli sobie: kto w tym kraju sprawuje władzę, kto ma większość w parlamencie i z jakiego ugrupowania wywodzi się prezydent, czyli ten, który zawsze może zawetować ustawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...