Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie chcą elektronicznych dzwonów

Utworzony przez Gość, 25 czerwca 2008 r. o 09:45 Powrót do artykułu
Zapytajcie w Dzierzkowicach jak skutecznie zmienić proboszcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno wymagać żeby ludwisarz Felczyński mówił- "kupujcie ludziska dzwony elektroniczne"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jak? No jak? Po złym Panie może gorszy nastanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie i księża z naszej parafii zacznijmy się może prawdziwie modlić, a nie robimy cyrk z Kościoła. Po co ten problem z dzwonami? Są to niech pozostaną , kilka pokoleń pracowało na te dzwony, aby coś było, a my chcemy to zniszczyć. Nie powinno tak być , a ksiądz proboszcz powinniem wspólpracować z całą parafią , wychodzić do ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy dajecie. dajcie spokoj ksiedzu i lepiej zainteresujcie sie tymi co atakuja ksiedza. wszystko to inaczej wyglada jak nie zna si e prawdy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nieprawda że ksiądz proboszcz nie pozwala tylko pan felczyński ich robi w ch....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem calej afery... Skoro ludzie chca 'prawdziwych ' dzwonow, skoro skrzykneli sie, zebrali pieniadze, jest fachowiec ... TO CZEMU KSIADZ STOI OKONIEM??? On jest tam dla ludzi, a plebania i kosciol nie sa jego wlasnoscia, o czym chyba zapomnial
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś mieszkałam w Zakrzówku.Chciałam zapytać mieszkańców czy to prawda,że Proboszcz waszej parafii wniósł sprawę do sądu na sąsiada o krdzież połamanego drzewa po burzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadowska moda "dzwony" elektryczne. Niedługo Msza będzie leciała z płyty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komu zależy na jątrzeniu?????????? Juz ten artykuł czytałem poł roku temu. Był jeszcze wątek sporu z organistą. Naprawde takie kopiowanie starych tekstów w sezonie ogórkowym to żenada. Ale jak ktos jest nawiedzony wolą zemsty, obłędem siedzenia na jakimś stołku, albo przezywa ze tam siedzi ktos a nie on... to beda kopiowane takie artykuły regularnie co pół roku. To jest dolewanie oliwy do ognia. Oj ktos chyba zapomniał że poparzyć sie może. Joanna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joanna napisał:
Komu zależy na jątrzeniu?????????? Oj ktos chyba zapomniał że poparzyć sie może. Joanna
I tak bedzie :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może to już najwyższa pora aby tego klechę wypieprzyć na zbity pysk, zamiast zajmować się duszyczkami grabi parafię jak może, a ludzie się temu spokojnie przyglądają. Słyszałem pewnego razu te sztuczne dzwonki -prawdziwa żenada. Ludzie obudźcie się a co z waszą tradycją od kiedy nastał ten poparany czarnoksiężnik nikt nie słyszał tarabanów w noc przed rezurekcją.księża na księżyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie czy naiwni jesteście czy jak?? Nie wiecie o co chodzi?? Felczyński nie wejdzie bez zgody proboszcza a ten zgody nie da to chyba jasne!! Zebraliście kasę tyle co Felczyński żąda za remont i elektryfikację dzwonów. OK.!! Ale zapomnieliście o jednej podstawowej sprawie!!! Każdy proboszcz przy każdym remoncie podaje kwotę co najmniej 3rzy wyższą niż płaci w rzeczywistości no bo przecież on jako najwyższy kapłan w parafii musi się napracować a niewiele z tego ma, bo przecież lud małej wiary nie docenia jego ciężkiej orki na „zagonie Pańskim” to przy okazji remontów odbije sobie troszkę!!! Przecież ma duże wydatki a i z „kurią” musi się podzielić bo inaczej awansu nie dostanie!!! A i gospodyni (pardom - „Pani domu” tzn. kuchni i sypialni) należy się cóś do pasterza za swoją ciężką harówkę we dnie i w nocy!!! Zbierajcie dalej a jak zbierzecie ze 100 tys. złociszy to wtedy te pieniądze dajcie plebanowi i on już wam te dzwony wtenczas na pewno uruchomi i jeszcze „biszopa” ściągnie co by je po remoncie poświęcił!!! A jakże!!! Wierzcie mi wiem co mówię byłem 14 lat organistą i znam pracę i przekręty parafialne od podszewki!!! Pozdrawiam w Panu!!! Alleluja!!! PS. A co się stało z organistą? Gra czy się przeniósł do innej parafii? Może ktoś napisze bo ciekaw jestem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PS. A co się stało z organistą? Gra czy się przeniósł do innej parafii? Może ktoś napisze bo ciekaw jestem. [/quote] gra dalej ale w innej parafii tak mi się o uszy obiło ,że w Rudniku szlacheckim . tam ma święty spokój z dzwonnikiem z NOTRE zakrzówka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gra dalej ale w innej parafii tak mi się o uszy obiło ,że w Rudniku szlacheckim
z tego co mi wiadomo to tam gra. A moze ktos mi powiedziec o tym objawieniu na plebani??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa jest prosta. Juz dawno ludzie powinni wywiezdz zlego kleche na taczce. Po co rozpisywac sie, nie ma interwencji Biskupa - trudno, na wsi jest duzo taczek tak jak kiedys komuchow wywozono. TAk teraz mozna to zrobic ze wypaczonym klecha. Przeciez zabiera nasza tradycje. On powinien byc dla ludzi a nie ludzie dla niego. Jesli nie macie taczki lub nie chcecie przedstawienia to mozecie w innysposob pozbyc sie klechy. Mozecie zmusic biskupa zeby szybko sie go pozbyl. Wystarczy ze zaden parafianin nie da nic na tace, na zadna msze czy pogrzeb (te ostatnie przeciez sa dowolne wiec co laska mozna dac 1 grosz) Jesli klech nie dostanie pieniecy sam poprosi biskupa o przeniesienie. POzrawiam byly parafinin - teraz emigrant z Chicago.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
była mieszkanka napisał:
Kiedyś mieszkałam w Zakrzówku.Chciałam zapytać mieszkańców czy to prawda,że Proboszcz waszej parafii wniósł sprawę do sądu na sąsiada o krdzież połamanego drzewa po burzy?
PRAWDA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SKORO DZIENNIK TO TAKA POżąDNA GAZETA TO MOżE NAJPIERW NALEżAłOBY SPRAWDZIć NIEKTóRE INFORMACJE O KTóRYCH MA SIę ZAMIAR PISAć BO Z TEGO CO MI WIADOMO TO KS. SOłTYS NIE JEST JUż DZIEKANEM OD JAKIEGOś CZASU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzwony są naprawdę straszne. przejeżdzałem kiedyś jak dzwoniono. barwa straszna, nienaturalna, zniekształcenia od głośników i wzmacniacza. szok !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no juz nie przesadzaj ZNAWCO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...