Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie chcą odwołać wójta

Utworzony przez Kacper, 12 października 2011 r. o 22:08
Gość napisał:
A JAK MOŻNA ROZPOWSZECHNIAĆ ŻE ULOTKA ZOSTAŁA SFINANSOWANA ZE ŚRODKÓW PRYWATNYCH JEŚLI NIE MA SIĘ NA TO DOWODÓW ,UTOPCIE SIĘ WE WŁASNYCH KŁAMSTWACH
A jakie ty masz dowody na to, że poszły na to pieniądze publiczne? Żadnych. A nawet gdyby tak było to dla mnie jest to jak najbardziej zrozumiałe, bo podłe oszczerstwa trzeba prostować. Wy macie prawo bezkarnie szkalować wójta, ale on już nie może oficjalnie tej sprawy wyjaśnić, tak? Przecież to nie jest osoba prywatna tylko publiczna. Ciekawy jestem, czy wszystkie rachunki związane z waszą szkołą są od dnia 1 września przez was uczciwie regulowane czy my wszyscy za to płacimy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
A jakie ty masz dowody na to, że poszły na to pieniądze publiczne? Żadnych. A nawet gdyby tak było to dla mnie jest to jak najbardziej zrozumiałe, bo podłe oszczerstwa trzeba prostować. Wy macie prawo bezkarnie szkalować wójta, ale on już nie może oficjalnie tej sprawy wyjaśnić, tak? Przecież to nie jest osoba prywatna tylko publiczna. Ciekawy jestem, czy wszystkie rachunki związane z waszą szkołą są od dnia 1 września przez was uczciwie regulowane czy my wszyscy za to płacimy?
wójt jest bardzo chojny to niech płaci a jak ci go szkoda to mu daj ze swojej kieszeni takie mam dowody ,że poszły na to pieniądze publiczne jak wy że pieniądze prywatne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wójt jest bardzo chojny to niech płaci a jak ci go szkoda to mu daj ze swojej kieszeni
Czyli wy nie opłacacie żadnych rachunków i my wszyscy płacimy za wasze siedzenie w szkole tak? To nie on sam sieroto za to płaci tylko gmina, czyli my! BEZWSTYDNE PASOŻYTY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosia napisał:
Czyli wy nie opłacacie żadnych rachunków i my wszyscy płacimy za wasze siedzenie w szkole tak? To nie on sam sieroto za to płaci tylko gmina, czyli my! BEZWSTYDNE PASOŻYTY!!!
jak by wójt był mądry to by oddał budynek stowarzyszeniu i płacili by sobie rachunki sami a że ma coś nie tak pod sufitem to płaci on
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jak by wójt był mądry to by oddał budynek stowarzyszeniu i płacili by sobie rachunki sami a że ma coś nie tak pod sufitem to płaci on
Nie on sam płaci z własnej kieszeni tylko my, wy pasożyty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosia napisał:
Nie on sam płaci z własnej kieszeni tylko my, wy pasożyty!
Tak to już jest, że jedni ciężko pracują a inni, tacy jak oni, na nich pasożytują. Według nich nie ma nic złego w tym, że gmina finansuje ich chuligańskie działania. Nie dość, że okupują budynek bezprawnie, to jeszcze każą ponosić nam wszystkim tego koszty. Może jeszcze referendum mamy im sfinansować, bo przecież gmina bogata i nie ma gdzie pieniędzy utopić? Jako mieszkaniec i podatnik nie godzę się na to!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Tak to już jest, że jedni ciężko pracują a inni, tacy jak oni, na nich pasożytują. Według nich nie ma nic złego w tym, że gmina finansuje ich chuligańskie działania. Nie dość, że okupują budynek bezprawnie, to jeszcze każą ponosić nam wszystkim tego koszty. Może jeszcze referendum mamy im sfinansować, bo przecież gmina bogata i nie ma gdzie pieniędzy utopić? Jako mieszkaniec i podatnik nie godzę się na to!
spoko mamy gospodarza referendum i sporo jeszcze innych rzeczy im fundnie,ciekawi mnie ile z naszych podatków wójt wyda na to referendum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...