Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie ma mieszkań socjalnych, więc mieszkają w szkole

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 listopada 2016 r. o 08:50 Powrót do artykułu
Chyba też rzucę pracę i się zgłoszę do gminy niech mi da mieszkanie. Tylko duże, żebym mogła w końcu postarać się o dzieci. Bo po co mam pracować i ciułać grosz do grosza na mieszkanie, jak można dostać za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obydwoje maja renty i on pracuje - coś tu jest nie tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja jestem nauczycielem i też chcę darmowe mieszkanie, bo przy dwójce dzieci i kredycie mieszkaniowym ledwo wiążę koniec z końcem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostali już 4 razy szansę by coś zrobić. Dotychczas nie zrobili nic. Wszystko im się należy, własną działkę i stary dom sprzedali.Otrzymali pieniądze na remont i co z tym zrobili ?Chcieli też mieszkać w Ośrodku Zdrowia ale tam szef jest mądry , tu będą korzystać z przywilejów Karty Nauczyciela. Mieszkania nie otrzymują czynni nauczyciele, nic nie mówi się o tym , że są inne podania nauczycieli. Po za tym organizują zjazdy świadków jehowy i może dlatego tak zależy komuś by tu mieszkali.Pogratulować Panie Wójcie pańskiej decyzji.Nie chciałbym mieszkać w takiej gminie.Dlaczego nie pomogliście P.Kuś w tym mieszkaniu mieszkała z mężem i 3 dzieci . Oboje pracują ( żona obecnie jest na zasiłku z ZUS), rentę otrzymują oboje -jaka to ciężka sytuacja? Panie Wójcie Pan w ogóle nie zna realiów swojej gminy .Wielu ma trudniejszą sytuację.Jaki to przykład dla młodych?Dlaczego Pan nie pomoże Pani Justynie Kaweckiej- nie ma pracy i mieszka w takim samym mieszkaniu na górze z córką i matką.Ona nie ma środków do życia a córka warunków do nauki .Co Pan na to ? Dla czego nie pomaga Pan potrzebującym tylko cwaniakom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P.Kuś mieszkała w tym mieszkaniu z mężem i 3 dzieci.P.J.Kawecka mieszka w takim samym z matką i córką , która się uczy- poza tym nie ma pracy - co Pan Wójt na to? Oni organizują zjazdy światków jehowy i może dlatego komuś zależy by tu mieszkali.Gratulacje Panie wójcie ! Świetny przykład dla młodzieży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarek ma cała górę mieszkania wolną u teściów. Po co udawać lekarza czy nauczyciela?A poza tym trzeba było sie uczyć. Każdy z nas mógł być tym kim chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden cwaniak narobił zamieszania w szkole i gminie.Cały świat się kręci wokół niego? Czy nie ma innych ważnych rzeczy tylko jakieś zachcianki pewnego pana .Ludzie tracą nerwy a ten korzysta do bólu.Pracę też ciągle zmienia wszędzie mu źle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też nie mam wielu rzeczy kto mi pomoże?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mając taki dochód można wynająć mieszkanie w Kraśniku. Bez nerwów i wkurzania wszystkich. Po co się pchać jak się nie pasuje do składu porcelany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wilkołaz to taka wieś gdzie wszyscy się znają.Dlaczego nie może ten pan mieszkać ww budynku po szkole w Ewuninie? Tu na miejscu powinien mieszkać nauczyciel pracujący.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pobory x 2, renta x 2, 500+ , mieszkanko ... można się rozmnażać . Reszta niech zasuwa i zęby zagryza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może to rodzina wójta, niech weźmie do siebie jak ma gdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaki związek oni mają ze szkoła???Mają tylko żądania!!! Ja chce mieszkać w Pałacu Kultury!!!To skandal co się tu wyprawia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak taka bida to się na dziecko nie decyduje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzil i mówił " ciekawe jaką propozycję ma teraz dla mnie wójt?" . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mając mieszkania ( wypowiedzenie umowy ) zamiast szukać kąta rozmnażać się ?!?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponoć teraz zajmuje dwa mieszkania jednocześnie i stać go na opłaty za dwa ? To nie taka bieda .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologia !! Dom nauczyciela powinien być dla nauczycieli a nie dla osób, które nie mają nic z tym wspólnego . Nie dość że dostał mieszkanko to jeszcze wymaga aby mu zmienili na większe. Cwaniak jeden, myśli ze wszytsko mu się należy jak ma rentę inwalidzka. Ludzie mają gorsze warunki i nic nie mówią a ten ma dach nad głową, ciepłą wode i jeszcze mu mało. Specjalnie poszedł z tym do gazety aby zrobić szum wokół siebie. Człowieku, módl się za zdrowie dla Twojej rodziny, bądź uczciwy a lepiej na tym wyjdziesz !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gazeta obnażyła prawdziwe fakty.Ale czy ktoś ma zamiar to uporządkować wreszcie?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologia nie może robić co chce! Ktoś chyba na to pozwala?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...