Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

nowa afera w szastarce?

Utworzony przez mieszkaniec, 22 listopada 2014 r. o 18:10
jak zachował sie w stosunku do poprzedniego wójta to widać ten wprowadził go do gminy a ten mu sie odpłacił, będąc wójtem to nie siedzenie na dyżurce i odbieranie telefonów, on miałby doświadczenie na sekretariacie a nie na takimurzędzie
Dokładnie tak. Masz rację. Policjant siedział na dyżurce policyjnej i wydzwaniał do patroli policyjnych w terenie. Ale robota wójta to całkowicie co innego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daj czlowiekowi szanse jeszcze nie zaczal a juz go skreslasz pan M. jak zaczynal mial czynic cuda splacic dlugi a co wyszlo ?a g....wyszlo i mial byc odpowiedni czlowiek na odpowiednim miejscu ?!
Nikt go nie przekreśla. Facet po prostu nie ma pojęcia o gminie. Bierze się za coś co jest mu zupełnie obce. Nie ma kontaktów ani doświadczenia. Nie ma żadnej szkoły co w dzisiejszych czasach jest już rzadkie. Trzeba dać mu szansę to oczywiste ale on sobą nic nie prezentuje. Widziałam go na kilku uroczystościach to gość nie potrafi powiedzieć nic z głowy bo nie ma potencjału. W szastarce w szkole na uroczystościach czytał coś co mu napisali na kartce. Tak mi się wydaje że wracamy do czasów Dudka. a może ludziom taki wójt jest potrzebny bo bardzie podobgny do nich samych. tak może być. I może o to chodzi w tym wszystkim. Żeyczę mu powodzenia w każdym razie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie bzdury ktoś piszę ...... osobiscie rozmawiałem z panem J. słownictwo ma bardzo obszerne, mądrze mówi i do rzeczy.  Dużo bardziej jest obyty, umię zachować się w każdej sytuacji, odważny, pełny doświadczeń, umię rozmawiać z ludźmi. Szkoła nie zawsze idzię z parą z wiedzą. 100 Razy lepszy taki gospodarz niż nie jeden wykształcony na uczelniach np tj. mełgiewska lublin - porażka-szkoda czasu i kasy. nie oszukujmy się ale najgorszy gł....b może studiować w dzisiejszych czasach.  mam pomysł w najbliższych wyborach niech ten najgłośniejszy na forum  anty nowy wójt startuje do gminy. Zobaczymy co on zaprezentuję. !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram wniosek w calosci stary wojt pokazal jaka to niby ma klase i z ktora odchodzi przychylne mu komentarze nie naprawia bagna ktore po sobie zostawi szkoda tylko ze go nie wciagnelo ale moze odbije mu sie jeszcze czkawka nasza gmina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram wniosek w calosci stary wojt pokazal jaka to niby ma klase i z ktora odchodzi przychylne mu komentarze nie naprawia bagna ktore po sobie zostawi szkoda tylko ze go nie wciagnelo ale moze odbije mu sie jeszcze czkawka nasza gmina
Myślę że przychylne komentarze to on sam bidulek pisze, tak samo jak tą niby gminą gazetkę zredagował żal… Gość miał swoje 5 minut i się nie wykazał, ludzie w demokratycznych wyborach podziękowali mu po pierwszej kadencji co świadczy niestety o nieudolności. Teraz biedak będzie miał dużo czasu aby atakować nowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzis sesja chyba sie wybiore slyszalem ze sporo ludzi sie wybiera z calej gminy moze bedzie juz nowy wojt pojde poslucham co sie bedzie dzialo czy obejdzie sie bez krzykow ciekawe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez chyba sie wybiore z czystej ciekawosci tyle sie nasluchalem o obydwu panach ze ciekawosc mnie skreca a pozatym nigdy nie bylem na sesji moze warto zawsze byloby sie na biezaco
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I stalo sie barykady Mularczyka upadly. Odszedl wygwizdany .Do ostatniej chwili klamie w zywe oczy jak to podniosl wysoko poprzeczke nowym wladzom .Chyba w dlugach tylko nikt go nie pobije!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I stalo sie barykady Mularczyka upadly. Odszedl wygwizdany .Do ostatniej chwili klamie w zywe oczy jak to podniosl wysoko poprzeczke nowym wladzom .Chyba w dlugach tylko nikt go nie pobije!!!
Nie tylko, w obietnicach bez pokrycia Pan redaktorzyna też jest przodownikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez chyba sie wybiore z czystej ciekawosci tyle sie nasluchalem o obydwu panach ze ciekawosc mnie skreca a pozatym nigdy nie bylem na sesji moze warto zawsze byloby sie na biezaco
I nie poszedlem chyba zle zrobilem jak bylo napiszcie cos wiecej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak Były wójt zachował się z klasą. Pogratulował nowym radnym, nowemu wójtowi i życzył im sukcesów. Ładnie powiedział. Nowy wójt coś tam dukał z kartki bo chyba nie potrafi dwa zadania sklecić z głowy. Nie ma chłop polotu trudno się dziwić.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczekajmy az sprawdza kase a moze juz sprawdzili mysle takz obserwacji ze wtedy bedzie warto posluchac rozmow na sesji wczoraj widze ze chyba bylo glosno ale znajac bylego wojta to pewnie sie zmyl jak tylko juz mogl:-X
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że było tylko kilka osób na sesji z publiczności. Wielka szkoda. To znaczy dobrze dla Jackowskiego bo na samym starcie fatalnie wypadł. Był przerażony i nie wiedział co ma powiedzieć. Okazuje się że to wszystko nie jest takie łatwe jak mu się wydawało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak Były wójt zachował się z klasą. Pogratulował nowym radnym, nowemu wójtowi i życzył im sukcesów. Ładnie powiedział. Nowy wójt coś tam dukał z kartki bo chyba nie potrafi dwa zadania sklecić z głowy. Nie ma chłop polotu trudno się dziwić.
dopiero zaczyna ma prawo trema nerwy wszystko przejdzie i bedzie dobrze a Mularczyk zyczyl ale czy szczerze to naprawde mam obiekcje co do jego szczerosci klase to mial Dudek bo milczal jak kamien i nic na temat M. nie mowil a byl tak obrazany to znaczy -miec klase!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że było tylko kilka osób na sesji z publiczności. Wielka szkoda. To znaczy dobrze dla Jackowskiego bo na samym starcie fatalnie wypadł. Był przerażony i nie wiedział co ma powiedzieć. Okazuje się że to wszystko nie jest takie łatwe jak mu się wydawało.
Ktos kiedys powiedzial ze mezczyzn nie ocenia sie po tym jak zaczynaja tylko jak koncza!hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plurl.pw/kobieta_zaslabla_w_aucie_wielka_tragedia   Monika K. (27 l.) zasłabła w aucie potracająć 12-letniego chłopca i spowodowała wypadek z 4 autami. 6 osób w stanie krytycznym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEN WÓJT CZY TAMTEN CO TO ZA RÓŻNICA I TAK TO SAMO BĘDZIE.TAM  BOGATY SIĘ LICZY.JAK MASZ MNIEJ JAK DWA SAMOCHODY NA PODWÓRKU TO DLA NICH SIĘ NIE LICZYSZ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowa afera w szafrarce  : http://odu.pl/5fwv
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niby żadna to różnica ale szkoda że nowy wójt naobiecywał rzeczy które stary wójt już zaczął np. plac zabaw w Blinowie ludziom obiecał a oni to łykneli ech.. czasem tak jest jak ktoś sie nie interesuje co się w gminie robi i nie mam nic przeciwko nowemu niech sie Pan Wójt wykarze ale przydałoby sie w urzędzie trochę miejsca młodym ludziom zrobić bo są pracownicy co mogliby już na zasiłku przedemerytalnym w domu spokojnie siedzieć. a zobaczą ludzie jak sie teraz łatwo wszystko będzie załatwiać jak to służbista jest . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do wczorajszej sesji to nowy Wójt wypadł świetnie czy to się Tumkowi podoba czy nie. Pan Jaskowski to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Ciekawe co powiedzą Ci wszyscy oszukani z którymi w ostatnich dniach były włodarz gminy wraz z Agatką podpisali umowy o prace, jak dowiedzą się ze zostali najzwyczajniej w świecie oszukani. Grono oszukanych rośnie.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 90

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...