Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowa inwestycja FŁT. Celem są nowoczesne, innowacyjne łożyska

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 lutego 2017 r. o 07:39 Powrót do artykułu
Pierdu pierdu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i komu stare przeszkadzaja. Pieniądze na dzieciaczki majo iść a nie na unjne samochodziki na prad. przeczola sie kończo a one bedą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie na początek godziwe zarobki dla ludzi produkcyjnych a nie tylko normy im się podnosi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ile się zarabia na produkcji w FŁT???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jeszcze fabryka istnieje przeciez sprzedali japoncom i chinczykom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fabryka w Kraśniku musi przede wszystkim zmienić Prezesa bo ten z wykształcenia..... ogrodnik tak się zna na łożyskach jak świnia na gwiazdach. Gdyby nie chińczycy to by ten zakład dawno upadł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slogan Politechnika Rz.. , Św.. , W-wsk to już przestażałe parki technologiczne i maszynowe ? Dotacja na co ? jaki efekt ? ile projektów ? na ceny dampingowe ? Ile utalentowany inżynier zarobi w Kraśniku ? Jadę do Australii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grze grze grze Grzegorzu Ja ja ja Jasiński pozdrowienia z czarnego domu P5 od tokarzy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1400zł na 3 zmiany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę ją, kiedy oczy zamykam, Słyszę ją, kiedy urlop trwa, Bo to jest taka moja fabryka, Co w niej robię i ch#j z tego mam... Wyzysk wyzysk wyzysk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogrodniku jest 11:45 a ja mam jeszcze przerwę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto to będzie robił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie już normy mają na te nowe łożyska mimo że jeszcze projekty nie powstały bo w tym zakładzie to jest najważniejsze aby dużo a za małe pieniądze.niech ktoś te bandę pana Grzesia rozpi........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tokarze produkcyjni po rozwodach bo baby za takie pieniadze nie utrzymasz. Wyzysk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bójcie się o Grze.. Grze.... Grzegorza. Lizał dupę PO, liże dupę PiS (Stawiarski) i będzie lizał dupę wszystkim. którzy te miernotę trzymają na stołku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na p8 kierownicy po podstawówce a ludzi majaza mniej niż zero. Majstry to jedne z wiekszych chamidel jakie widzialem. Z daleka od tego zakładu jak masz chociaż trochę szacunku do siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy cba się weźmie za tą klike ? całe rodziny i znajomi poobsadzani na dobrych stanowiskach a normalny pracownik jest pomiatany jak jakiś śmieć, 0 praw pracownika ! Oni chcą nową technologie ? A ludzie od chłodziwa i innych syfów chodzą od lekarza do lekarza bo są cali napuchnięci ! Skandal ! 1400 za 3 zmiany ! To się nadaje do sądu ! Związki zawodowe za pracownikiem nic nie stoją nie ma szkodliwego aby morde do koryta wpychają !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
kiedy cba się weźmie za tą klike ? całe rodziny i znajomi poobsadzani na dobrych stanowiskach a normalny pracownik jest pomiatany jak jakiś śmieć, 0 praw pracownika ! Oni chcą nową technologie ? A ludzie od chłodziwa i innych syfów chodzą od lekarza do lekarza bo są cali napuchnięci ! Skandal ! 1400 za 3 zmiany ! To się nadaje do sądu ! Związki zawodowe za pracownikiem nic nie stoją nie ma szkodliwego aby morde do koryta wpychają !
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Puknij się w głowę! 
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jak się nie podoba to szukaj pracy gdzie indziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prywatna spółka a nie państwowa. Idzcie sobie płakać do gdzie indziej nieudacznicy. Albo szukajcie pracy gdzie indziej, skoro tak narzekacie... nikt nie trzyma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownicy   sprzątają  halę   a  sprzątaczki   palą   papierosy.   Związkowcy  obracają  (w  tańcu)  młode  dziewuchy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...