Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Łał, aż mi kopara opadła. Nie było mnie z 3 dni i jak czytam to...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie byles na pogrzebie Patryka, ja tez i to w czarnuszku tak krytykowanym... no wiec chodzilo o to zeby rodzina wiedzial ze firma sie nie wypiela na chlopakow zeby sie odroznic od calkowicie prywatnych znajomych. Żeby widzieli, ze pamietamy o nich jako koledzy z firmy z ktora de facto w jakis sposob sie utozsamiali. Jezeli to urazilo kogos z rodziny naszych Kolegow ktorych w ten sposob chcielismy pozegnac to nie bylo to zamierzone... a tak w wogole to bliscy nam dziekowali ze tyle osob z firmy bylo, to bylo spontanicznie, chcielismy ich odprowadzic w sposob ktory wydawal nam sie odpowiedni. nawet jak by Zet nam kary dal po nie wiem ile to i tak bysmy sie w czarnuszkach pokazali... kondolencje dla Rodzin [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powyższe komentarze do artykułu "Obroki. Dwie osoby zginęły w wypadku..." dobitnie świadczą o poziomie forumowiczów. (To pewnie ci co byli na pogrzebie w czarnuchach, często do cna "spranych" albo przeciwnie - nigdy nie pranych, brudnych obszarpanych i podartych dżinsach oraz powyciąganych, śmierdzących swetrach, słowem - brać mirowska)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze deb***e z tonfami... Mogi wpierw nimi w łeb się pie....ąć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej wyobraźni, mniej brawury. Może czasem warto przejrzeć strony o wypadkach śmiertelnych , żeby zrozumieć, że chwila głupoty niesie za sobą mnóstwo konsekwencji - nie tylko dla osoby, która jest za kierownicą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy ktos teraz pamieta o patryku???no pewnie ze to juz zadkosc...kazdy pamietal przez miesiac pozniej sie zapomina...wypisujecie glupoty...a czy ktos z was pamietal o rocznicach..12 mineło 3 miesiace ja czuje jak by patryk byl caly czas z nami:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro mija rok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mina juz rok.... tesknimy... [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 16 z 16

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...