Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odwołanie Włodarczyka-referendum

Utworzony przez Monika, 17 sierpnia 2015 r. o 12:16
Jak myślicie dlaczego na taśmach "afery taśmowej" nie ma  nikogo z PIS ? Już wiecie kto nagrywał. Takie są metody do zdobycia władzy. Tak jak w Kraśniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Urszulo (Urszula Kozyrska) Ja i moi znajomi liczymy że Pani zajmie się organizacją zbierania podpisów pod referendum odwołującym Burmistrza. Sądzię że jest pani jedna osobą mogąco to zrobić. Pozdrawiam i czekam na działanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwołujemy Włodarczyka !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwołujemy, przecież to pazerny oszust .Myśli tylko o tym gdzie nas na kasę skubnąć. A to wykręci się z zapłacenia jakiegoś podatku, a to służbowym autem w prywatnych sprawach się wozi, a to z roboty w mieście wcześniej wyskoczy- wszak dyżur czeka....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem Za!Odwolujemy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwołujaemy obłudnego kłamcę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za odwołaniem odwołujących !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja i tylko ja będę o tym decydował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja i tylko ja będę o tym decydował.
Mylisz się kolego. Zdecydują kraśniczanie. Czas się zbliża.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak odwołamy Włodarczyka to pozbędziemy się też Stawiarskiego, Sznajdera, Jackiewicza, Mulawy, Kaczorowskiej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak odwołamy Włodarczyka to pozbędziemy się też Stawiarskiego, Sznajdera, Jackiewicza, Mulawy, Kaczorowskiej ?
Oby....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z odwołanymi i odwołującymi ! Niech Żyje Polska Partia Protestująca (PPP), w swych protestach nie ustająca - PRECZ, PRECZ, PRECZ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwołajmy kłamczucha zanim zadłuży Kraśnik do upadłości !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś największa impreza w Kraśniku, zorganizowana przez Włodarczyka, rozpoczęcie roku szkolnego. Innych nie umieją. Odwołać nieudaczników !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rada Miasta chce przenieść przystanki MPK bliżej kościołów i organizować kursy na msze. Jednym z tych kursów trzeba wywieźć Włodarczyka z Urzędu Miasta na zawsze. Litości, co oni jeszcze wymyślą !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak myślicie dlaczego na taśmach "afery taśmowej" nie ma  nikogo z PIS ? Już wiecie kto nagrywał. Takie są metody do zdobycia władzy. Tak jak w Kraśniku.
  Wy debilne kretyny :D Plują na Was a Wy twierdzicie że deszcz pada :D:D:D:D Takich POpaprańców jeszcze nie widziałem :D :D :D: ALE DOŚĆ!!!!!!!! Koniec tych Kopaczów co nie umieją nawet normalnie chodzić!!! Koniec Bronkowców którym trzeba podpowiadać co mówić i robić!!!!!! Koniec Donaldków którzy ochłapali się kasy, mówili że teraz bemnzyna możę być po 7 zł i po prostu mają WAS DEBILI W DU...PIE!!!!!!!!!!! Trzeba być totalnym kretynem i upośledzonym człwiekiem aby być za tą partią!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy debilne kretyny :D Plują na Was a Wy twierdzicie że deszcz pada :D:D:D:D Takich POpaprańców jeszcze nie widziałem :D :D :D: ALE DOŚĆ!!!!!!!! Koniec tych Kopaczów co nie umieją nawet normalnie chodzić!!! Koniec Bronkowców którym trzeba podpowiadać co mówić i robić!!!!!! Koniec Donaldków którzy ochłapali się kasy, mówili że teraz bemnzyna możę być po 7 zł i po prostu mają WAS DEBILI W DU...PIE!!!!!!!!!!! Trzeba być totalnym kretynem i upośledzonym człwiekiem aby być za tą partią!!!!!
Brak zdolności poznawczych jak typowy aspołeczny trol, chodzący jak model, a doradcy to rzecz tak normalna na świecie jak sr-nie, tylko tobie to się w ciasnej główce nie mieści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest to frajer i popłuczyna po Wielkim Czu ! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włodarczyk przeznaczył 200 tys. na budżet obywatelski. Ale kpina z kraśniczan. Ma nas za idiotów. Kończ Waść wstydu oszczędź !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie po wyborach zaczniemy zbierać podpisy w sprawie odwołania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...