Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odwołanie Włodarczyka-referendum

Utworzony przez Monika, 17 sierpnia 2015 r. o 12:16
Spokojnie po wyborach zaczniemy zbierać podpisy w sprawie odwołania
Zbieraj. I jak żeś taki kozak, to nie zapomnij się przedstawić tu w internecie z imienia i nazwiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczysz mnie jak będę zbierał te podpisy, nie boję się ale nazwiska nie podam bo znam metody Włodarczyka i Stawiarskiego jakpotrafią oczeniać opluwać ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczysz mnie jak będę zbierał te podpisy, nie boję się ale nazwiska nie podam bo znam metody Włodarczyka i Stawiarskiego jakpotrafią oczeniać opluwać ....
Jak na razie, to oczerniasz i opluwasz ich ty, a nie oni ciebie. Kłania się art. 212KK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak na razie, to oczerniasz i opluwasz ich ty, a nie oni ciebie. Kłania się art. 212KK.
O tak.Włodarczyk i Stawiarski ciągać ludzi po sądach uwielbiają.Tylko teraz wskaż mi łaskawco za co niby kłania się ten art.? Włodarczyk jest nieudolny,generuje długi, dorabia w szpitalu i pogotowiu ( z kompetencjami tu też ma problemy), umarza podatki (sobie i kolegom), nie płaci na czas poborów( a to jes tgrzech wołający o pomstę do nieba), jezdzi za cudze, kupuje drogi samochód. I uważasz ,że nie mamy prawa zbierac podpisów o referendum odwołujące go?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram. Pomogę przy zbieraniu podpisów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak na razie, to oczerniasz i opluwasz ich ty, a nie oni ciebie. Kłania się art. 212KK.
Straszyć sądem tylko potraficie - OK pozwij mnie będzie fajna zabawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak na razie, to oczerniasz i opluwasz ich ty, a nie oni ciebie. Kłania się art. 212KK.
od kiedy to kodeks karny nakazuje miłość do Włodarczyka albo Stawiarskiego? Mam prawo ich nie lubić. Mam prawo o tym pisać, a stroną  zawierającą  art. 212KK. możesz sobie pewne miejsce podetrzeć. Żaden z postów w temacie "Odwołanie Włodarczyka-referendum" nie wykracza poza dozwoloną krytykę.  Jak chcesz to mnie pozwij barani łbie! :P 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boją się i pyska i prawidłowo zbierać podpisy i wont! Łaskawcy dobrodzieje a widać jak miasto jest rządzone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbieraj. I jak żeś taki kozak, to nie zapomnij się przedstawić tu w internecie z imienia i nazwiska.
A ty to kto???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem, że po wyborach będą zbierane podpisy za odwołaniem Włodarczyka. Dajcie znać kto i gdzie, bo mam wielu chętnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem, że po wyborach będą zbierane podpisy za odwołaniem Włodarczyka. Dajcie znać kto i gdzie, bo mam wielu chętnych.
I ja tez ! mam chetnych do zbierania podpisów za odwołaniem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbieraj. I jak żeś taki kozak, to nie zapomnij się przedstawić tu w internecie z imienia i nazwiska.
Haha, zastraszanie to dobry sposób na cicho sza siedzieć i przytakiwać ale oprócz spokoju to tworzą się bękarty rządzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem, że po wyborach będą zbierane podpisy za odwołaniem Włodarczyka. Dajcie znać kto i gdzie, bo mam wielu chętnych.
 bohater z Ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba odwołać Włodarczyka, bo będzie jak w Porębie koło Zawiercia. Podwyżki opłat za śmieci i podatków, wyłączanie nocnego oświetlenia, brak wypłat dla nauczycieli i bankructwo miasta. Scenariusz podobny jak w Kraśniku. Sitwa pławi się w luksusach a kraśniczanom nie płaci się poborów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włodarczyk musi odejść !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka szkoda że temat "umiera"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie umiera, ale trzeba to dobrze przygotować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dajcie się nabrać na "piękne obietnice" PIS. Oni chcą tylko władzy dla kasy i stołków. Nic nie zrobią, tylko zastraszą i skłócą ludzi, tak jak w Kraśniku. Nie pozwólmy dojść PIS do władzy, dla dobra nas i naszych dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co nam taki burmistrz. Nawet na nagrody dla nauczycieli nie ma kasy. Trzeba go szybko zmienić , bo do końca zniszczą Kraśnik!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak? Domy popalić Włodarczykowi i rządzącym Kraśnikiem? Proponuje na spokojnie się zorganizować i udowodnić nieudacznikom, że to nie żarty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...