Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Piotrowi Cz. groziło do 10 lat pozbawienia wolności. Były samorządowiec, który rządził Kraśnikiem przez 14 lat nigdy nie przyznał się do winy." w tekście jest wklejone dwa razy. Płacą od akapitu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik jest ok, lepszej gazety u nas nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jego pomagier,co mu zbierał łapówki jest posłem,a wcześniej był wojewodą , to teraz za pewne go z pierdla wyciągnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak burmistrzem był Czubiński można było w urzędzie załatwić "trudne sprawy", a teraz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziś narzekacie na pis. a co robiła przez osiem lat popsl? własnie wychodzi na jaw. czekamy na nastepne tego rodzaju niusy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"to najnowo-cześniejsze więzienie w kraju i jedno z najnowocześniejszych"... to jak w końcu z tym najnowoczesniejszym hehehe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A o którego posła chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w huj zrobil dla krasnika.z nim zawsze sie szlo dogadac.zawsze mial czas dla ludzi.jak dla mnie dobry koleszka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w h** zrobil dla krasnika.z nim zawsze sie szlo dogadac.zawsze mial czas dla ludzi.jak dla mnie dobry koleszka
Odstaw już te dragi lepiej bo mózg Ci zlasowały równo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Razem z nim powinni odpowiadać i Ci którzy o jego sprawkach wiedzieli i nie protestowali tylko dla własnych partykularnych interesów akceptowali to a nawet go kryli. Czuli się bezkarni traktując Kraśnik jak swój prywatny folwark a kasę miejską jak bankomat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak byl czubinski burmistrzem jaki byl to byl czy byl lapowkarzem nie mnie to oceniac ale wiem jedno przynajmniej w miescie sie coś działo zawsze można bylo w urzedzie kazdo sprawe zalatwic bylo czuć takie poczucie że cos sie dzieje w miescie ze mozna fajnie spedzic czas a teraz tego nie ma a obecny burmistrz pan włodarczyk czuć takie mocne 100 % upolitycznienie tego urzędu nic sie nie da załatwić w urzędzie albo graniczny to z cudem nic sie w miescie nie dzieje kompletnie nic i poźniej rozpaczania bo kraśnik się wyludnia bo będzie ja nic nie ma do Włodarczyka ale jak by był normlanym burmistrzem a nie takim wielkim nie wiadomo jakim politykiem i żeby nie bylo czuc tego upolitycznienia kraśnika wtedy napewno super by bylo a po ostatnie w kampani włodarczylka było że skonczy z kolesiostwem no bądźmy poważni przecież nadal on to robi wytykał błedy popełnione przez czubińskiego a sam to robi najpierw od siebie trzeba zacząc a dopiero od innych wymagać jak by tego nie bylo czuc upolitycznienia to w kraśniku dużo by sie działo i naprawde super by było a tak to tu nic nie ma co robić  najlepiej niech siądą przed TV i oglądają TRWAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trafił bardzo dobrze, teraz jego przyjaciel burmistrz Opola Lubelskiego będzie mógł go odwiedzać. A jak Czubiński dostanie pracę porządkowe na terenie miasta to będzie mógł wpaść do kolegi burmistrza na kawę. :):) Fajny układ. Przecież po Opolu Lubelskim chodzi sobie dużo tzw. osadzonych. Powinni go wsadzić do więzienia na Pomorzu, a nie do tego przedszkola dla ,,swoich,,. Wtedy miałoby to oddziaływanie wychowawcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Razem z nim powinni odpowiadać i Ci którzy o jego sprawkach wiedzieli i nie protestowali tylko dla własnych partykularnych interesów akceptowali to a nawet go kryli. Czuli się bezkarni traktując Kraśnik jak swój prywatny folwark a kasę miejską jak bankomat.
Co ty piszesz? Chcesz posadzić całe struktury lokalnego pis? Tylko nie mów, że Stawiarski, Włodarczyk and company nic nie wiedzieli na ten temat!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak POtęgę miała partia PO na lubelszczyżnie do tego doliczyć "kumosiów" z PSL i następne biliony złotych by temu regionowi nie pomogły. Bo partia oszustów potrafi wszystko zagospodarować, lub zniszczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak byl czubinski burmistrzem jaki byl to byl czy byl lapowkarzem nie mnie to oceniac ale wiem jedno przynajmniej w miescie sie coś działo zawsze można bylo w urzedzie kazdo sprawe zalatwic bylo czuć takie poczucie że cos sie dzieje w miescie ze mozna fajnie spedzic czas a teraz tego nie ma a obecny burmistrz pan włodarczyk czuć takie mocne 100 % upolitycznienie tego urzędu nic sie nie da załatwić w urzędzie albo graniczny to z cudem nic sie w miescie nie dzieje kompletnie nic i poźniej rozpaczania bo kraśnik się wyludnia bo będzie ja nic nie ma do Włodarczyka ale jak by był normlanym burmistrzem a nie takim wielkim nie wiadomo jakim politykiem i żeby nie bylo czuc tego upolitycznienia kraśnika wtedy napewno super by bylo a po ostatnie w kampani włodarczylka było że skonczy z kolesiostwem no bądźmy poważni przecież nadal on to robi wytykał błedy popełnione przez czubińskiego a sam to robi najpierw od siebie trzeba zacząc a dopiero od innych wymagać jak by tego nie bylo czuc upolitycznienia to w kraśniku dużo by sie działo i naprawde super by było a tak to tu nic nie ma co robić  najlepiej niech siądą przed TV i oglądają TRWAM
Gorszych bzdur dawno nie czytałem. Czyli wystarczy komuś dać ciepłą wodę w kranie i kiełbaskę na festynie by być zwolnionym od odpowiedzialności za wszelkie draństwo i nadużywanie władzy do partykularnych interesów swoich i swoich przydupasów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśnicka Zorganizowana Grupa Przestępcza ma się nadal dobrze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśnicka Zorganizowana Grupa Przestępcza ma się nadal dobrze!!!
Do czasu jak widać !!! Wszystkie postsolidaruchy wreszcie doczekają się "nagrody " za swe czyny.Bo większość narodu może i tępa -na to nic nie poradzimy, ale Pan gdzieś w końcu przynosi sprawiedliwość !!! Czy tego chcemy  czy też  nie !!!Brawo DZIENNIK WSCHODNI , że z taką determinacją dążycie do otwarcia oczu ludziom myślącym, bo prostymi nie warto się przejmować !!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gorszych bzdur dawno nie czytałem. Czyli wystarczy komuś dać ciepłą wodę w kranie i kiełbaskę na festynie by być zwolnionym od odpowiedzialności za wszelkie draństwo i nadużywanie władzy do partykularnych interesów swoich i swoich przydupasów.
 
Gorszych bzdur dawno nie czytałem. Czyli wystarczy komuś dać ciepłą wodę w kranie i kiełbaskę na festynie by być zwolnionym od odpowiedzialności za wszelkie draństwo i nadużywanie władzy do partykularnych interesów swoich i swoich przydupasów.
Zastanów się człowieku co Ty piszesz... A co się teraz dzieje, nie ma draństwa i nadużywania władzy... A co chociażby z najdroższą wodą w regionie. Gdyby burmistrz opłacany był najniższą krajową, radni nie mieli diet - wtedy rządzili by społecznicy i nie chcieli by się nachapać. A tak to taki burmistrz, jeden i drugi, radni i inne gadostwo uważają się za NADLUDZI, bo mają władzę w rękach i mogą robić co chcą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie to są jakieś michalki. polska to dziwny jest kraj w którym siedzą za batony a podatnik płaci za to 2 tysie miesiecznie, niejedna rodzina zyje za tyle cały miesiac
Za mniej uwierz mi nawet za 1700 zł jak ja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że każdemu osadzonemu będzie musiał zrobić gałkę albo dać rowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...