Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polichna Czwarta: Omijała psa, zginęło 3-tygodniowe dziecko (zdjęcia)

Utworzony przez jan ostrzyca, 16 października 2010 r. o 22:56 Powrót do artykułu
daro napisał:
Od kiedy (widoczne na foto) fotelik dla małego dziecka, który widać na zdjęciu,zapina się przodem do kierunku jazdy.
Drogi daro...małe sprostowanie Widoczny fotelik na zdjęciu nie jest zamontowany przodem do kierunku jazdy!!!Jakbys wiedział o czykm piszesz to zauważyłbyś,że plastikowa podstawa w tym przypadku jest po prawej stronie czyli fotelik jest zamontowany TYŁEM DO KIERUNIU JAZDY, ztymże przekręcił się podczas uderzenia...Zabrakło szczęścia maluszkowi:(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sylwia napisał:
Drogi daro...małe sprostowanie Widoczny fotelik na zdjęciu nie jest zamontowany przodem do kierunku jazdy!!!Jakbys wiedział o czykm piszesz to zauważyłbyś,że plastikowa podstawa w tym przypadku jest po prawej stronie czyli fotelik jest zamontowany TYŁEM DO KIERUNIU JAZDY, ztymże przekręcił się podczas uderzenia...Zabrakło szczęścia maluszkowi:(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokłanie fotelik zostal przypiety tyłem do kierunku jazdy, jak widac na załączony obrazku ! jednka tak jak napisano takie maleństwo nie jest w stanie przezyc czegos takiego :/ niestety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam!! Kolejny raz apeluje do władz!!! Apeluje do wszystkich!!!!!!!!!!!!!! Niech ktoś wprowadzi specjalna instytucje, przedsiebiorstow, firme , cokolwiek , która na telefon przyjeżdza i zabiera martwe zwierzeta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Codziennie na drodze widze psa, widze kota, widze inne rozjechane zwierzeta, fakt czasem sa to juz rozłożone a czasem swizo zabite zwierzeta. To brutalne, ale cały świat ma takie instytucje!!!!!!!!!! Ja moge sam założyć taka firme, ale kto mi bedzie za to płacił?! Niech jakiś urzad, znajdzie na to pieniadze i beda chetni! Refundacja, doffinansowanie cokolwiek! nie bedzie martywch zwierzat na ulicach, bedzie mniej wypadków na pewno!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo współczuje rodzinie taka tragedia sama mam malutką corke.. Śpij aniołeczku w spokoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Justyna to masz tą córkę, czy nie masz? Te kropeczki ...., ale jeśli masz to niech ten aniołek śpi spokojnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porypało ją całkowicie! Poświęcać dziecko dla jakiegoś zabitego psa. Ja bym tego psa przejechał i dalej pojechał. Ta babka, to chyba jakaś blondi. Szkoda pasażerów, a szczególnie tej malutkiej, 3-tygodniowej dziewczynki. A tej panny, co kierowała, to mi nie szkoda. Dla jakiegoś głupiego psa poświęcić dziecko i resztę pasażerów. Porażka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do szczerego i bezpośredniego. po pierwsze, to nie była 3-tygodniowa dziewczynka tylko chłopczyk. po drugie, w samochodzie była moja przyjaciółka z moim kolegą i nie pozwolę, żeby ktoś o jej matce źle mówił. po trzecie, ciekawe co ty byś zrobił w takiej sytuacji ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
greg napisał:
To jest efekt pseudounijnych, czytaj idiotycznych polskich intrpretacji przepisów. Zamiast przydrożnych drzew, mamy "unijne" wąskie i głębokie rowy. Wpadając w nie, nie ma mozliwości żeby samochód nie wyskoczył w górę jak z katapulty. To nie wina kierującej, lecz urzędasów. to oni mają ręce zbrukane krwią użytkowników dróg.
Konkretnie niedorozwinięci piszą na tym forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta panna co zabile swoje dziecko wie za co ja Bog pokaral. dziecko z zonatym facetem , ona w zasadzie czepia sie zajetych facetow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moka napisał:
ta panna co zabile swoje dziecko wie za co ja Bog pokaral. dziecko z zonatym facetem , ona w zasadzie czepia sie zajetych facetow.
To nie Bóg pokarał,a cena jaką płaci się za głupotę i bezmyślność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest z niej kawal przebieglej suki, nie wiem czy to wydarzenia ja cos nauczylo bo dalej dzwoni do zajetych facetow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko zależy od upodobań... ;)Nazywasz ją suką...,a kim są w takim razie zajęci mężczyźni przejawiający zainteresowanie tego typu kobietą? Ja wiem,a Ty sobie odpowiedz. Gdzie ten kręgosłup moraly, zasady,szacunek dla samego/ej siebie itp. A może tam nie ma kawalerów i wolnych facetów. No cóż nie wszyscy potrafimy wyciągać właściwe wnioski i dalej uczymy się na błędach.Tylko za jaką cenę...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ona jest warta facetow z ktorymi sie zadaje. Ale jakos zaden nie chce byc z nia na stale???? rozczarowuje po blizszym poznaniu ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moka napisał:
jest z niej kawal przebieglej suki, nie wiem czy to wydarzenia ja cos nauczylo bo dalej dzwoni do zajetych facetow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moka napisał:
jest z niej kawal przebieglej suki, nie wiem czy to wydarzenia ja cos nauczylo bo dalej dzwoni do zajetych facetow
Jak można tak kogoś oceniać? Przecież nawet nie jest ci znana osoba o której piszesz. Uważasz, ze ten facet jest w porządku??? Może tu jest klucz... , może to on powinien się nad czymś zastanowić ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moka napisał:
ta panna co zabile swoje dziecko wie za co ja Bog pokaral. dziecko z zonatym facetem , ona w zasadzie czepia sie zajetych facetow.
"...ona w zasadzie czepia się zajętych facetów " Co ty kobieto piszesz takie bzdury, może na początek dowiedz się prawdy, a potem opisuj!!! To troszeczkę inna sytuacja była. I nie zabiła, to tragiczny wypadek!!! SZOK!!! Współczuje jej z całego Serca I Tobie tez współczuje oczywiście z braku wiedzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolega napisał:
"...ona w zasadzie czepia się zajętych facetów " Co ty kobieto piszesz takie bzdury, może na początek dowiedz się prawdy, a potem opisuj!!! To troszeczkę inna sytuacja była. I nie zabiła, to tragiczny wypadek!!! SZOK!!! Współczuje jej z całego Serca I Tobie tez współczuje oczywiście z braku wiedzy.
ja kobieta, interesujace. Znam prawde i pisze , jej wcale nie wspolczuje. Wie za co zaplacila.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do użytkownika dawniej moka teraz kolo . Nie bądź zdzieiony, ze ktoś bierze Cię za kobietę skoro podpisujesz się ...a no chyba ze to pseudonim artystyczny? Piszesz ze znasz prawdę wcale nie. To tylko Twoje zdanie ( jakże głupie). To twoim zdaniem każda osoba, która coś lub kogoś straciła jest sama sobie winna? bo zrobiła coś złego??? A jak do wypadku by nie doszło i życie toczylo się dalej, to co ty byś przyszedł wymierzył sprawiedliwość zabijając (ciężkie słowa) bo nie zapłaciła ??? I podzielam wypowiedz użytkownika ~zajęta ~ z dn.01.lutego " Jak można tak kogoś oceniać? Przecież nawet nie jest ci znzna osoba o której piszesz. Uważasz, ze ten facet jest w porządku ??? Może tu jest klucz..., może to on powinien się nad czymś zastanowić ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skad wiesz, ze jej nie znam. Wystarczy mi to co wiem i pisze to co mysle. Bronisz jej bo ci tak wygodnie. Prawda was boli wszystkich. Jakze ciezko wam spojrzec na to obiektywnie. Powinna sobie kupic slownik poprawnej polszczyzny bo byki robi w podstawowych slowach. Z pozycji kochanki i tak zawsze bedzie ta druga , na zawolanie i na telefon.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...