Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policja ścigała, czy tak sobie jechała? (wideo)

Utworzony przez MEELEN, 30 stycznia 2013 r. o 20:30 Powrót do artykułu
UWAGA NA CEGIEŁKĘ I DWA PUSTAKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak wiele mówi się o niebezpieczeństwie na drogach, policja powinna być przykładem a nie bandą nadymanych cwaniaków którym wszystko wolno bo mają na to przyzwolenie zwierzchnika oraz sądu. Policjanci stali się narzędziem do wyciągania kasy a nie funkcjonariuszami dbającymi o bezpieczeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo droguwka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są bezkarni i swawolni. Sędziowie to ich koledzy. Zwyczajni ludzie to dla nich zwierzyna łowna. Ta sytuacja może doprowadzić do niepokojów społecznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuwa. Wiele można podawać przykładów bezczelnego łamania przepisów przez sreberka. Ale tutaj akurat ewidentnie gonili cwaniaczka z ciężarówki. Przy okazji po drodze nawinęli się jeszcze kierowca drugiej ciężarówki i burak w bmw. Wyprzedzanie na skrzyżowaniu, a tym bardziej na przejściu dla pieszych to poważne wykroczenie! Niektórzy są naprawdę bez wyobraźni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
seba napisał:
Są bezkarni i swawolni. Sędziowie to ich koledzy. Zwyczajni ludzie to dla nich zwierzyna łowna. Ta sytuacja może doprowadzić do niepokojów społecznych.
Chleją wszyscy razem,a POtem urządzają sobie POlowania jak niemiec na żyda POdczas okupacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowcy tirów i busów przewożących pasażerów to deb***e. Widzę to codziennie na drogach. Najgorsza wiocha to busy z Tomaszowa i Zamościa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie kiedyś zatrzymali w Księżomierzy na motorach i jak się dowiedzieli że jestem mieszkańcem Janowa Lubelskiego , naraz parsknęli śmiechem kwitując "o temu to nie odpuścimy" i zaczęło się cwaniaczkowanie na początku zaczęli się prześmiewać i liczyć punkty za przekroczenie i za prędkość narzucili mi 500 z kopyta -choć prosiłem o skorzystanie z widełek na to brodaty wykrztusił "że widełki to ma w stodole" a następnie niby to za brak pasów 200 złotych , ja na to, że jak już, to za pasy jest chyba 100 zł , a oni mnie tak skołowali że uwierzyłem że 200, a na dodatek jeden z nich p. Marcin Wiśniewski wyciągnął papieroska i jak Boguś Linda "coś ci się jeszcze kur-wa nie podoba !" dmuchając mi prosto w twarz!!! na koniec "obiecali " mi że będą mnie dokładnie pilnować i że jeszcze nie raz mnie capną , a gdy już siedziałem za kółkiem powiedziałem do nich ze "zrobiliście niezłą wiochę , wtem usłyszałem spier*alaj buraku , wtedy kompletnie zwątpiłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjdzie taki czas, że i oni rozdupczą Mondeo tak jak u nas Vectrę pod Hrubieszowem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz zaraz, to kogo w końcu zatrzymali?. Cytuję z artykułu DW "... policjanci z kraśnickiej drogówki zatrzymali ciężarówkę, która wyprzedzała na skrzyżowaniu." i z filmu również wynika, że ciężarówkę. Natomiast na stronie stowarzyszenia w artykule "Rzeczpospolita Polska - kraj zawłaszczony przez funkcjonariuszy" (Przykład II) czytamy, cytuję; " Obwinionym był kierowca samochodu osobowego." Poniższe wnioski z konieczności opieram na tym co widzę na filmie, a widzę na nim znak "zakaz wyprzedzania" w 36 sek. i znak "koniec zakazu wyprzedzania" w 44 sek., ale na tym odcinku drogi nic się nie dzieje. W dalszej części filmu nie dostrzegam takiego zakazu. Przyjmując, że zatrzymanym był kierowca samochodu osobowego z zasłoniętą na filmie tablicą rejestracyjną, to w mojej opini funkcjonariuszy "zabolało" i stało się powodem jego zatrzymania wykroczenie polegajace na rozpoczęciu manewru wyprzedzania, kiedy pojazd jadący za nim (policja) już ten manewr rozpoczął, był już na lewym pasie . Zgadzam się z tym, że panowie policjanci rozpoczęli to wyprzedzanie w miejscu, gdzie jest to zabronione znakami na jezdni oraz że wielokrotnie przekroczyli, jak sądzę dozwoloną na tym odcinku drogi prędkość 90 km/h (nie zauważyłem na filmie znaków ograniczenia prędkości). W miejscu niedozwolonym wyprzedzali również kierowca ww samochodu osobowego i ciężarowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janowiak napisał:
Mnie kiedyś zatrzymali w Księżomierzy na motorach i jak się dowiedzieli że jestem mieszkańcem Janowa Lubelskiego , naraz parsknęli śmiechem kwitując "o temu to nie odpuścimy" i zaczęło się cwaniaczkowanie na początku zaczęli się prześmiewać i liczyć punkty za przekroczenie i za prędkość narzucili mi 500 z kopyta -choć prosiłem o skorzystanie z widełek na to brodaty wykrztusił "że widełki to ma w stodole" a następnie niby to za brak pasów 200 złotych , ja na to, że jak już, to za pasy jest chyba 100 zł , a oni mnie tak skołowali że uwierzyłem że 200, a na dodatek jeden z nich p. Marcin Wiśniewski wyciągnął papieroska i jak Boguś Linda "coś ci się jeszcze kur-wa nie podoba !" dmuchając mi prosto w twarz!!! na koniec "obiecali " mi że będą mnie dokładnie pilnować i że jeszcze nie raz mnie capną , a gdy już siedziałem za kółkiem powiedziałem do nich ze "zrobiliście niezłą wiochę , wtem usłyszałem spier*alaj buraku , wtedy kompletnie zwątpiłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten z bodą to iskra cfaniak burek z lisnika ktoremu się wydaje! tylko ze jest cwany.Wielki tłusty milicjant i juz podobno przestał brać....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak teraz kogoś zatrzymają to trzeba ich nagrać i ciekawe czy wtedy będą kozaczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy wie ktoś co za stłuczka była wczoraj przy skrzyżowaniu w Pułankowicach? Bo sytuacja wyglądała tak, że na pasie w kierunku Lublina tuż za skrzyżowaniem stały dwa samochody (jeden drugiego w tył puknął) i... ... przed autami na poboczu na kogutach stała Straż Pożarna i ruchem kierował strażak ... ... a za tymi autami stała na awaryjnych cegiełka a w środku dwóch gliniarzy dupy grzało ... dodam, że wczoraj nieźle piździło i padał deszcz ... Czyli tak policja zabezpiecza miejsce zdarzenia ? Że oni dupy grzeją a strażak ruchem kieruje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krok po kroku zbliżamy się do "policyjnego państwa"!!! Z jednej strony Tusk rżnie głupa,że nie widzi jak podwładni okradają rodaków,a z drugiej poleca ścigać Polaków rozbudowując systematycznie aparat ścigania..Po trzecie jego podopieczny twór rośnie w siłę na partię faszystowską,chodzi o ruch pedałów,który już nie pozwala krytycznie o sobie mówić!.Wypisz wymaluj Niemcy -1933 rok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Josef napisał:
Po trzecie jego podopieczny twór rośnie w siłę na partię faszystowską,chodzi o ruch pedałów,który już nie pozwala krytycznie o sobie mówić!.Wypisz wymaluj Niemcy -1933 rok.
Akurat mija 80-ta, okrągła rocznica tych wydarzeń. Można temu nie wierzyć, ale niejaki Adolf H. doszedł do władzy w ... demokratycznych wyborach (dzięki radykalnemu programowi). Dały one NSDAP 44% głosów, czyli ok. 19 mln Niemców zagłosowało na tę partię. I co ciekawe - w Niemczech niemal natychmiast się poprawiło ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i kto tu jest piratem drogowym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca nieoznakowanego radiowozu Nie ma takiego pojęcia:nieoznakowany radiowóz.Chyba że chodzi o wóz w którym jest zamontowane radio (do słuchania np.Radia Maryja) A co do tego "radiowozu" t o należy sobie powiedzieć,że tak jeżdżą przeważnie młodzi kraśniczanie Iw bejsbolówkach na oczach i ostrzyżeni na łyso).No ale skoro tak jeździ kraśnicka nibypolicja (nie pierwszy to już raz opisywanan negatywnie),miejscowy ksiądz też sobie pozwala to dlaczego taki półgłów z LKR nie może sobie popiratować? P.S.Dodam,że nie wszyscy LKRowcy jeżdżą fatalnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uważny obserwator napisał:
kierowca nieoznakowanego radiowozu Nie ma takiego pojęcia:nieoznakowany radiowóz.Chyba że chodzi o wóz w którym jest zamontowane radio (do słuchania np.Radia Maryja) [/quote] I to jest słuszna teza towarzyszu Bo radiowozy mogą być tylko oznakowane ( z kogutem na dachu, i w odpowiednich "barwach wojennych") Nieoznakowanych zaś nie ma, nie wystepują w naturze, a kto twierdzi inaczej, jest kłamcą !
A co do tego "radiowozu" t o należy sobie powiedzieć,że tak jeżdżą przeważnie młodzi kraśniczanie Iw bejsbolówkach na oczach i ostrzyżeni na łyso).
Już kiedyś było pisane, że mieszkańcy Kraśnika nie ponoszą odpowiedzialności za jazdę husarii z obszaru pomiędzy Sobieszczanami a Annopolem, i pomiędzy Zakrzówkiem a Bobami. [quote] No ale skoro tak jeździ kraśnicka nibypolicja (nie pierwszy to już raz opisywanan negatywnie),miejscowy ksiądz też sobie pozwala to dlaczego taki półgłów z LKR nie może sobie popiratować?
Rzeczony kasiądz był z parafii w Annopolu, tedy mieszkańcy oddalonego o 30 km Kraśnika też nie mają z nim nic wspólnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uważny obserwator napisał:
kierowca nieoznakowanego radiowozu Nie ma takiego pojęcia:nieoznakowany radiowóz.Chyba że chodzi o wóz w którym jest zamontowane radio (do słuchania np.Radia Maryja) A co do tego "radiowozu" t o należy sobie powiedzieć,że tak jeżdżą przeważnie młodzi kraśniczanie Iw bejsbolówkach na oczach i ostrzyżeni na łyso).No ale skoro tak jeździ kraśnicka nibypolicja (nie pierwszy to już raz opisywanan negatywnie),miejscowy ksiądz też sobie pozwala to dlaczego taki półgłów z LKR nie może sobie popiratować? P.S.Dodam,że nie wszyscy LKRowcy jeżdżą fatalnie
Aby nie było niedomówień,podaję za Wikipedią - wolna encyklopedia (urywek): Radiowóz (samochód policyjny) – oznakowany w jednolity sposób samochód z zamontowanym systemem ostrzegania świetlnego i dźwiękowego (charakterystycznym dla pojazdów uprzywilejowanych) używany przez Policję. Może to być pojazd produkowany seryjnie lub na specjalne zamówienie, wyposażony często w mocniejszy silnik i dodatkowe wyposażenie. W Polsce radiowozy są koloru niebiesko-białego, ale od 2007 roku zamawiane są modele w kolorze srebrnym z niebieskim, odblaskowym pasem, co odpowiada zaleceniom UE. W ciągu kilku lat mają one całkowicie zastąpić dotychczasowe. Ujednolicenie barw radiowozów we wszystkich krajach członkowskich UE ułatwić ma rozpoznanie jednostek Policji osobom przekraczającym granicę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...