Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policja ścigała, czy tak sobie jechała? (wideo)

Utworzony przez MEELEN, 30 stycznia 2013 r. o 20:30 Powrót do artykułu
pozdrawiam kolejny raz autora tego artykułu...widać że pan bardzo nie lubi policji....tylko szkoda, że takie głupstwa pan pisze nieprawdziwe....no i wstyd że media tak manipulują ludźmi....żenada..... (((( a kraśnicka drogówka jest THE BEST!!!!! robić swoje chłopaki....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cwaniaki ustawiają się pod KRUSem i się wykazują jak to potrafią złapać babcię kulawą za przechodzenie nie na pasach. I wali ich to, że kobieta zamiast leków będzie musiała zapłacić 50 zł mandat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież tam zaraz obok, z parkingu do KRUS-u jest przejście dla pieszych przez jezdnię - dlaczego ta kobieta zeń nie skorzystała ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janowiak napisał:
Mnie kiedyś zatrzymali w Księżomierzy na motorach i jak się dowiedzieli że jestem mieszkańcem Janowa Lubelskiego , naraz parsknęli śmiechem kwitując "o temu to nie odpuścimy" i zaczęło się cwaniaczkowanie na początku zaczęli się prześmiewać i liczyć punkty za przekroczenie i za prędkość narzucili mi 500 z kopyta -choć prosiłem o skorzystanie z widełek na to brodaty wykrztusił "że widełki to ma w stodole" a następnie niby to za brak pasów 200 złotych , ja na to, że jak już, to za pasy jest chyba 100 zł , a oni mnie tak skołowali że uwierzyłem że 200, a na dodatek jeden z nich p. Marcin Wiśniewski wyciągnął papieroska i jak Boguś Linda "coś ci się jeszcze kur-wa nie podoba !" dmuchając mi prosto w twarz!!! na koniec "obiecali " mi że będą mnie dokładnie pilnować i że jeszcze nie raz mnie capną , a gdy już siedziałem za kółkiem powiedziałem do nich ze "zrobiliście niezłą wiochę , wtem usłyszałem spier*alaj buraku , wtedy kompletnie zwątpiłem.
na takich cwaniaków jest prosty bat. Tak prosty że aż trudno uwierzyć. Jeżeli taki mylicjant się nie zachowuje tak jak potrzeba, wysyłamy oficjalną skargę na adres wydziału wewnętrznego KW. Kilka takich skarg w aktach i taki jeden ma już bardzo ciepło. Bardzo się tego boją bo to oznacza zero premii i awansów a może być jeszcze gorzej. Co zrobić, że niektórym blacha we łbie przewraca. Zresztą popatrzcie na policjantów. Oni wyładowują swoje rozgoryczenie z życia na innych. Każdy zna jakiegoś, ja znam kilku. Mają wspólny mianownik. Rozwodnicy i k....że. Ledwo zdali maturę, mieli kłopoty w szkole. A wiecie że psychotestów normalny inteligentny wykształcony człowiek nie zda? Tam jest potrzebne mięso armatnie, które nie musi myśleć a jedynie wykonywać rozkazy. I dlatego wszyscy mają jeden mianownik. Jeden schemat myślenia , jeżeli można to tak nazwać itd I za ciężką robotę (wożenie sie samochodem w te i z powrotem) przechodzą na emeryturę po 25 latach. Żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gościu napisał:
i kto tu jest piratem drogowym...
PRZECIEŻ CI PISZĄ I POKAZUJĄ , ŻE W TYM PRZYPADKU PAŁA TEGO RADIOWOZU. !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gościu napisał:
i kto tu jest piratem drogowym...
PRZECIEŻ CI PISZĄ I POKAZUJĄ , ŻE W TYM PRZYPADKU PAŁA TEGO RADIOWOZU. !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podsumowując dotychczasową dyskusję: z wypowiedzi zawartych w tym temacie wysnuwa się jeden, niestety smutny wniosek: naszymi drogami poruszają się dosyć często prymitywne chamy, naruszający nagminnie przepisy ruchu drogowego (słaba znajomość przepisów?). Taki cham jest bardzo groźny, ponieważ stwarza zagrożenie na drodze zarówno dla siebie (wzmiankowana selekcja naturalna), jak i (co gorsze) dla innych uczestników ruchu drogowego. Zaprawdę - trzeba być skończonym deb***em, aby krytykować policję, która wyłapuje piratów drogowych, i tępi czyjąć bezmyślność i brak wyobrażni. Dlaczego nikt komentujący ten film nie potępił np. kierowcy ciężarówki, który złamał prawo przekraczając OBOWIĄZUJĄCĄ DOZWOLONĄ PRĘDKOŚĆ w okolicach Maziarki przed Annopolem ? Jak można być tak zakłamanym bufonem, zganiając wszystko na dziury w drogach i fotoradary ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Podsumowując dotychczasową dyskusję: z wypowiedzi zawartych w tym temacie wysnuwa się jeden, niestety smutny wniosek: naszymi drogami poruszają się dosyć często prymitywne chamy, naruszający nagminnie przepisy ruchu drogowego (słaba znajomość przepisów?). Taki cham jest bardzo groźny, ponieważ stwarza zagrożenie na drodze zarówno dla siebie (wzmiankowana selekcja naturalna), jak i (co gorsze) dla innych uczestników ruchu drogowego. Zaprawdę - trzeba być skończonym deb***em, aby krytykować policję, która wyłapuje piratów drogowych, i tępi czyjąć bezmyślność i brak wyobrażni. Dlaczego nikt komentujący ten film nie potępił np. kierowcy ciężarówki, który złamał prawo przekraczając OBOWIĄZUJĄCĄ DOZWOLONĄ PRĘDKOŚĆ w okolicach Maziarki przed Annopolem ? Jak można być tak zakłamanym bufonem, zganiając wszystko na dziury w drogach i fotoradary ???
prawdopodobnie najlepszy komentarz tego artykułu, a reszta to chyba gówniarzeria 18-latków, która by chciała zapierdzielać po mieście z prędkością 100 km/h, ale punkt widzenia odwraca się jak komuś taki jeden z drugim niedorozwój potrąci dzieciaka to wtedy będzie ze za szybko jechał i gdzie wtedy milicja była - NO COMMENT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uważam ze pana Mezlgiewskiego zona dziecko powinno jechac w przeciwnym kierunku gdy ten tir wyprzedzal na tym zakrecie i powinno dojść do tragediiiii..................................i hasło jego stowarzyszenie jak kandydata na prezydenta byłego-niech nie bedzie policji niech nie bedzie niczego........................no comment
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poicjant Przemysław Oileciński popełnił szereg wykrozceń, zanim TIR zaczał wyprzedzać. Policjanci po prostu tak jeżdżą. Prywatnie również. Kierowca TIR-a popełónił wykroczenie, ale miał dobrą widoczność - widząc z góry drogą przed sobą. Mało prawdopodobne, aby kogoś narażał. Natomiast funkcjonariusz Przemysław Okleciński wyprzedzał trzy samochody, nie mając widoczności kto jest na przeciwnym pasie. Jego manewr był szczególnie niebezpieczny. Okleciński jest piratem drogowym i nalezy odebrac mu prawo jazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
prawdopodobnie najlepszy komentarz tego artykułu, a reszta to chyba gówniarzeria 18-latków, która by chciała zapierdzielać po mieście z prędkością 100 km/h, ale punkt widzenia odwraca się jak komuś taki jeden z drugim niedorozwój potrąci dzieciaka to wtedy będzie ze za szybko jechał i gdzie wtedy milicja była - NO COMMENT
JASIU nie nadążasz za rzeczywistością,ostatnie zdjęcia i artykuły w mediach,foto-radarowy TATA minister NOVAK 100 po Warszawie,Piechociński następny,uważasz że im wolno ,zwolnieni są z tego! że niby co ?? immunitet. W jakim mu Qurwa kraju żyjemy??,Bananowa Republika ?? Prawo nie dla wszystkich??? POlicjantka nachlana w Dąbrowie Górniczej wali po pieszych na przejściu stworzonym właśnie dla nich i ucieka z miejsca wypadku i co ??? pod czym ty się Qurwa POdpisujesz !!!- NO COMENT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lois idź się lecz bo Ty biedaku musisz kopać doły a nie jeździć cegiełką czy innym autem służbowym- porządek musi być przynajmniej w naszym powiecie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lois idź się lecz bo Ty biedaku musisz kopać doły a nie jeździć cegiełką czy innym autem służbowym- porządek musi być przynajmniej w naszym powiecie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lois napisał:
Poicjant Przemysław Oileciński popełnił szereg wykrozceń, zanim TIR zaczał wyprzedzać. Policjanci po prostu tak jeżdżą. Prywatnie również. Kierowca TIR-a popełónił wykroczenie, ale miał dobrą widoczność - widząc z góry drogą przed sobą. Mało prawdopodobne, aby kogoś narażał. Natomiast funkcjonariusz Przemysław Okleciński wyprzedzał trzy samochody, nie mając widoczności kto jest na przeciwnym pasie. Jego manewr był szczególnie niebezpieczny. Okleciński jest piratem drogowym i nalezy odebrac mu prawo jazdy.
Temu panu już dziękujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leon napisał:
lois idź się lecz bo Ty biedaku musisz kopać doły a nie jeździć cegiełką czy innym autem służbowym- porządek musi być przynajmniej w naszym powiecie!!!
Dokładnie masz racje. Musimy zrobić porządek z bezprawiem w Polcji. Przykład musi isć od góry (jeśli w ogóle Policja to jakaś "góra:). Porządek w powiecie zależy głownie od uporzadkowania zadań i metod pracy Policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lois napisał:
Poicjant Przemysław Oileciński popełnił szereg wykrozceń, zanim TIR zaczał wyprzedzać. Policjanci po prostu tak jeżdżą. Prywatnie również. Kierowca TIR-a popełónił wykroczenie, ale miał dobrą widoczność - widząc z góry drogą przed sobą. Mało prawdopodobne, aby kogoś narażał. Natomiast funkcjonariusz Przemysław Okleciński wyprzedzał trzy samochody, nie mając widoczności kto jest na przeciwnym pasie. Jego manewr był szczególnie niebezpieczny. Okleciński jest piratem drogowym i nalezy odebrac mu prawo jazdy.
Więcej tam mają takich nieudaczników ??? Wstyd dla całej policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lois a skąd Ty możesz wiedzieć jaką on miał widocznoć jak nie jeździłeś niczym oprócz dużego fiata- najpierw zapoznaj się z tematem a później pisz swoje dyrdymały- DROGÓWKA NIECH ROBI SWOJE !!!!!!!!! W mojej miejscowości bywają często i zatrzymują- dzięki im za to bo bezpiecznie mogę iśc chodnikiem ja i moje dzieci......a Ty lois pewnie mieszkasz w bloku z widokiem na plac zabaw więc o czym z Toba dyskutować- nic nie widzisz i nic nie wiesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiscie Dziennik Wschodni szuka taniej sensacji z faktami nie mając nic wspólnego. Tak się składa, że jestem kierowcą tej ciężarówki i mandat przyjąłem, umiem się przyznać do błedu. Problem raczej tkwi w kierowcy tego volvo osobowego który szuka wszędzie winnych poza sobą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Mezglewski ma żonę i dziecko?? Wrzucając to nazwisko w google wszystko wskazuje, że to jest duchowny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesiek napisał:
Oczywiscie Dziennik Wschodni szuka taniej sensacji z faktami nie mając nic wspólnego. Tak się składa, że jestem kierowcą tej ciężarówki i mandat przyjąłem, umiem się przyznać do błedu. Problem raczej tkwi w kierowcy tego volvo osobowego który szuka wszędzie winnych poza sobą
Cytuję przekaz na temat kierowcy Volvo: "Obwinionym był kierowca samochodu osobowego. Kierowca przyznał się do popełnienia wykroczenia polegającego na wykonaniu manewru wyprzedzania na skrzyżowaniu. Był zresztą gotów zapłacić mandat w dniu zdarzenia, jednakże funkcjonariuszka Policji zaproponowała mu mandat nie za jedno, ale za trzy wykroczenia" Zatem winna jest pazerność policjantów, a nie kieorwca Volvo, który zachował się tak, jak powinien. Dlaczego niby ma się przyznawać do trzech wykroczeń, skoro popełnił jedno??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...