Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjanci uczyli, jak przechodzić przez ulicę

Utworzony przez Krasniczanie, 4 września 2012 r. o 11:55 Powrót do artykułu
anty czu napisał:
Rozwój i bezpieczeństwo - nazwa komitetu wyborczego Platformy, pod tą nazwą Czerw, prawa ręka Czubińskiego (skazanego wieloma wyrokami byłego polityka Platformy), startować będzie na burmistrza. Wybierzmy Rozwój i bezpieczeństwo, wybierzmy powrót do przesłości. Powrót i kontynuację polityki Czubińskiego.
Ciekawa teoria. To, że czub. chce wrócić to oczywiste choć faktycznie może być jeszcze za słaby żeby powalczyć w tych wyborach, dlatego będzie trzeba grać na kogoś z przybocznych. Trzeba podkreślić, że z "byłej ekipy" Czerw ma największe szanse. Co do "obecnej ekipy" to zakładam podmiankę w stylu putinowskim, tj. prezydent na premiera, premier na prezydenta. Włodar zostanie vice albo inną fajną synekurkę i będzie mógł spokojnie pracować w zawodzie a stawiar nie będzie już musiał udawać, że to nie on tu szefuje. Uprzedzając: obiema ekipami serdecznie gardzę, chciałbym żeby pojawił sie jakiś nowy, nieufajdany polityką kandydat. Jednocześnie jestem realistą i wiem, że takowy sie nie zjawi bo skąd a nawet jeśli to zabraknie mu poparcia miejscowej kliki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam kandydata na Burmistrza - tylko że on nie chce :-( (z tego co wiem) - Młody Radny, dociekliwy, wlazł za skórę niewygodnymi pytaniami nowej Władzy, no i nie jest z Kraśnika (dopiero od kilku lat tu mieszka), poza tym według mnie sporo pożytecznych rzeczy już zrobił w mieście jako społecznik, w bizesie też sobie nieźle radzi, więc takich ludzi nam trzeba!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby Pan Jacek Madejek ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Papcio Chmiel napisał:
Czyżby Pan Jacek Madejek ?
Pan Madejek to chyba rodowity kraśniczanin :-) a z drugiej strony może i Ci młodzi trochę by namieszali w tej kraśnickiej plątaninie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kinga napisał:
Pan Madejek to chyba rodowity kraśniczanin :-) a z drugiej strony może i Ci młodzi trochę by namieszali w tej kraśnickiej plątaninie....
To raczej nie Madejek tylko Świderski Paweł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rządzenie naszym miastem jest niezwykle trudne, mam nadzieje, że komuś w końcu się uda i zacznie być NORMALNIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W młodych nadzieja!!! Madejek jest na co dzien poza Kraśnikiem, więc się nie przebije na odległość, a z kolei Świderski jest hamowany/niedoceniany przez swoje środowisko - pomimo to myślę, że w młodych nadzieja, mają ambicje, umiejętności, robią powoli swoje i kiedyś powinno się ich wykorzystać dla dobra miasta więcj niż tylko jako Radnych!!! Powodzenia młodzi!!! :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsze jest to, że Młodym nie chce się babrać w polityce, bo niestety stołek burmistrza jest ściśle związany z poparciem jakiejś partii politycznej.Później trzeba być lojalnym wobec tych, którzy "pomogli wygrać wybory", odwdzięczać się, co możemy obserwować od zawsze. Ale zapewne za 2 lata znajdzie się ktoś odważny, kto będzie chciał lub musiał stanąć do walki o stołek włodarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i tu jest ból.... za 2 lata będzie zamiana taka jak w Rosji: Putin za Medwiediewa, a u nas kto za kogo :-) wiadomo :-) co do odwdzięczania - miało go tym razem nie być, a jest na jeszcze dużo większą skalę, z dodatkiem hiporyzji i obłudy - rodziny, znajomi, byli pracownicy, a jak mówi jeden Pan co włosów nie ma: jeszcze 40 osób do zatrudnienia zostało, więc..... URZĘDNICY, PRACWONICY MIEJSKICH INSTYTUCJI, SZKÓŁ - BÓJCIE SIĘ, BO NA WASZE MIEJSCA CZEKAJĄ JUŻ CHĘTNI - z jedynie słusznej partii :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LKR napisał:
To raczej nie Madejek tylko Świderski Paweł [/quote] [quote name='LKR' timestamp='1347049508' post='671865'] To raczej nie Madejek tylko Świderski Paweł
Świderski na Burmistrza by i się nadał, jednak więcej zrobi gdzieś indziej, bo ma pomysły, wie co i jak w mieście działa, a poza tym zjednuje sobie ludzi swoim byciem. Jest spoko! ps. ale artykuł czego innego dotyczy :-) więc akcja słuszna i potrzebna, oby więcej takich inicjatyw!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daria napisał:
URZĘDNICY, PRACWONICY MIEJSKICH INSTYTUCJI, SZKÓŁ - BÓJCIE SIĘ, BO NA WASZE MIEJSCA CZEKAJĄ JUŻ CHĘTNI - z jedynie słusznej partii :-)
No i tu jest sedno sprawy: wszędzie są ci z nadania P.Cz. , a więc sprzedajni krętacze, mierne cwaniaczki, niedouczone miernoty wyspecjalizowane w lizaniu d... Wielkiemu Promotorowi. I nagorszym błędem obecnych przy władzy jest to, że nie pogonili tego dziadostwa gdzie pieprz rośnie, że rozpostarli nad nimi parasol ochronny, tzw. "kraśnicką grubą kreskę". No i nie dziwota: przecież walka między Cz. a S. to pic na wodę. Tak na prawdę, to nic się nie zmieniło. A młodzi z glutem PO pas nie mają nic do POwiedzenia bo POtrafią tylko wiernie naśladować Promotora. A w/w radny Ś. jest bardzo przereklamowany. Przez siebie samego zresztą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No i tu jest sedno sprawy: wszędzie są ci z nadania P.Cz. , a więc sprzedajni krętacze, mierne cwaniaczki, niedouczone miernoty wyspecjalizowane w lizaniu d... Wielkiemu Promotorowi. I nagorszym błędem obecnych przy władzy jest to, że nie pogonili tego dziadostwa gdzie pieprz rośnie, że rozpostarli nad nimi parasol ochronny, tzw. "kraśnicką grubą kreskę". No i nie dziwota: przecież walka między Cz. a S. to pic na wodę. Tak na prawdę, to nic się nie zmieniło. A młodzi z glutem PO pas nie mają nic do POwiedzenia bo POtrafią tylko wiernie naśladować Promotora. A w/w radny Ś. jest bardzo przereklamowany. Przez siebie samego zresztą.
Ale że co? ma swoją TV, gazetę? za aktywny jest? czy co? lepiej cicho siedzieć jak kilku radnych, dietki brać i wtedy się jest super Radnym? paranoja!!! :-) a nawet Burmistrzowie i urzędnicy mówią, że ten młody się stara, punktuje ich (często słusznie), daje pomysły, ba nawet współpracuje pomimo róznic, a tak to w życiu jest że aktywni, ambitni, i pomysłami mają nieprzychylne głosy - i zazwyczaj od tych co im zazdroszczą :-) sami nie umieją lub po prostu ktoś im każe tak pisać :-) ja obok Świderskiego i Madejka pochwaiłabym jescze Pana Saja :-) takich Radnych nam trzeba i takich inicjatyw jak ta z artykułu - do pracy rodacy a nie narzekać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale ludziska mają problemy - żal im i tyle, AKCJA ŚWIETNA I OBY TAKICH WIĘCEJ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władza nasza też zrobiła akcję "Przemarsz w Fabrycznym" Ci to potrafią nam miastem zarządzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodam, że na 2 godziny miasto sparaliżowali. Podobno różaniec odprawiali za grzechy miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słusznie że za grzech miasta, szczególnie ostatni czas (1,5 roku) grzechów się nazbierało, ludzi skrzywdziło, próbowało się złamać, poniżyć, upodlić.... niektórzy się dali, niektórzy się nie dali - CHWAŁA BOHATEROM!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie ze niech sie boją Ci co staleczki mają po ludziach bezprawnie i na siłę zwolnionych! Skoro żeruja na innych krzywdzie to i taki los musi ich spotkać, wcale mi ich nie bedzie żal! A jesli chodzi o J.Czerwa to jest to człowiek idelany na Burmistrza! Bo Krasnik zasługuje na takiego Włodarza! My Krasniczanie też, bo chcemy lepszego jutra, a nie tak jak teraz mega partyjnych ukladów i zastoju. Burmistrz obecny dyżuruje w szpitalu, kase bierze z UM i ze szpitala i prości ludzie go nie interesuja, coledwo wiązą koniec z końcem. Los Kraśniczan wogle go nie interesuje! A napisze wiecej, ma gdzies wszytkich!!! Za takie zmarnowane 4 lata, stracone szance rozwoju, powinien beknąć. Przegrane wybory to za mała kara dla niego. A ile ludzi skrzywdził, zwolnił, poniżył, ile ludzi zdrowie straciło przez niego. Napewno się zasłuży jako najgorszy burmistrz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No i tu jest sedno sprawy: wszędzie są ci z nadania P.Cz. , a więc sprzedajni krętacze, mierne cwaniaczki, niedouczone miernoty wyspecjalizowane w lizaniu d... Wielkiemu Promotorowi. I nagorszym błędem obecnych przy władzy jest to, że nie pogonili tego dziadostwa gdzie pieprz rośnie, że rozpostarli nad nimi parasol ochronny, tzw. "kraśnicką grubą kreskę". No i nie dziwota: przecież walka między Cz. a S. to pic na wodę. Tak na prawdę, to nic się nie zmieniło. A młodzi z glutem PO pas nie mają nic do POwiedzenia bo POtrafią tylko wiernie naśladować Promotora. A w/w radny Ś. jest bardzo przereklamowany. Przez siebie samego zresztą.
MYŚLĘ FOROWICZU ZE ZA BARDZO SIE ROZGALOPOWAŁEŚ!!!! i powinienies sie liczyc ze słowami, pewnie w Kościele stoisz, rączki składasz, a bluźnisz na bliźniego! Zapewne obecna władza w miescie Ci sie podoba, bo to ludzie twojego pokroju, a każdy inny to odrazu wróg! Mysle ze za 2 lata, bedzie się mowić o Was ludzie włodarza, beeee z imi.... wywieść z krasnika!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oburzony forowicz napisał:
MYŚLĘ FOROWICZU ZE ZA BARDZO SIE ROZGALOPOWAŁEŚ!!!! i powinienies sie liczyc ze słowami, pewnie w Kościele stoisz, rączki składasz, a bluźnisz na bliźniego! Zapewne obecna władza w miescie Ci sie podoba, bo to ludzie twojego pokroju, a każdy inny to odrazu wróg! Mysle ze za 2 lata, bedzie się mowić o Was ludzie włodarza, beeee z imi.... wywieść z krasnika!
Nie masz się CYCU co oburzać,ŚWIĘTA PRAWDA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny napisał:
Nie masz się CYCU co oburzać,ŚWIĘTA PRAWDA.
Ja sie nie oburzam! tylko zniżyłem sie to twojego poziomu:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...