Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pomóż chłopcu walczyć z autyzmem

Utworzony przez lolo, 15 lutego 2013 r. o 11:05 Powrót do artykułu
moze zamiast delifów, spróbować tego co pomaga na autyzm: http://drcubala.com/cms/leczenie-autyzmu wg tej metody laczą sie dzieci na calym swiecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio widziałam film http://vod.pl/cuda-sie-zdarzaja,112958,w.html tam jest o leczeniu podobnego przypdatku przez podawanie hormonu - szczegóły w filmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój syn też ma autyzm, nie proszę o pomoc, też za wszystko płacę( niestety tak jest w naszym kraju). Myślę że trochę więcej wysiłu ze strony rodziców i będzie lepiej, coś o tym wiem. Mój syn do 6 roku nie mówił , teraz ma 7 zaczyna mówić liczy, czyta, ale z takim dzieckiem musi być praca, praca i jeszcze raz praca, coś o tym wiem. Dziecko ma logopedę i psychologa od 3 roku życia. Od 2 lat ma 5 razy w tygodniu z nimi zajęcia. Trochę wysiłku , chodzenia, specjalistów i powinna być poprawa, Polecam skonsulytować się z fundacją ALPHA na ul. Cichej w Lublinie. Mnie powiedzieli jak pracować z dzieckiem i dało to rezultaty. Mimo że chodziłam po różnych specjalistach zajmujących się autyzmem to na ul. Cichej są naprawdę specjaliści, Polecam się tam wybrać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za obrzydliwe naciąganie na wakacje z delfinami. Mamuśce chce się na luksusowe wczasy dupsko ruszyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ziuta, jaka ty obrzydliwa jesteś... mierzysz ludzi swoja miarą chyba. Nie masz pojęcia o ciężkiej, siermiężnej pracy jaka wykonuje ta matka co dzień..... Nie życzę Ci abys się tego dowiedziała.... Rodzice dzieci autystycznych często popadają w wypalenie, depresję..... nawet, jakby miało dojśc do tego wyjazdu i ta matka by sobie trochę odpoczęła, to jest to zabronione????   Ręcę opadają, jak czytam takie komentarze. Zazwyczaj nie odpowiadam na zaczepki trola, ale... dziś nie wytrzymałam....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kewin trzym sie brachu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...