Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
http://krasnik24.pl/index.php/real-estate-leftmenu-114/1723-popkowice-17-latek-z-krasnika-fabrycznego-zmarl-po-ciosie-nozem#.UhHv7s-iaDU.facebook      czytając ten artykuł ja mam pytanie Skąd wsiąść na dożynkach nóż?? Bo przepraszam ale ja nie nosze w torebce i wątpię, że większość z Was nosi w kieszeni... a co do policji i zabezpieczeń Policja sama boj się dziś młodych ludzi co widać prawie wszedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popkowice Gmina Urzędów - i wszystko jasne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabity koleszka to kawał małoletniego drania, cwaniak i kozaczek, źle że zginął ale po co we dwóch młodszego i słabszego zaczepiali i to nie pierwszy raz. Wielki mi tu smutek, jeden kraśnicki bandzior mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem dalczego tu tak pisze ale podobno było tak ze oni sobie szli i ten kolezak cos zaczepiał wyzywał pierwszy a oni do niego podeszli .. i dopiero a nie jak tu pisze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
17latek szukał guza,był niegrzeczny;lubiał rozboje,teraz stał sie bohaterem!?wolelibyście żeby zrobił krzywde 15latkowi?Teraz trzeba modlić się za nich i ich rodziców,Kto ma dzieci to napewno zrozumie moją myśl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko ten szczenięcy wiek 15 lat jest bulwersujacy. Nie powinien w tym wieku o godzinie 23 szlajać się po pijackich imprezach.Jednak każdy prawdziwy mężczyzna powinien nosić scyzoryk i mieć honor. Scyzoryk na wypadek gdyby jakiś osiłek albo kilku próbowało go tego honoru pozbawić bezpodstawnie rwąc się do bicia jego, jego dziewczyny, żony, dziecka itd. Bandzior wszczynający bójkę powinien wiedzieć, że obrona zostanie przekroczona i ofiara może mu wypruć flaki, poderżnąć gardło albo zastrzelić. Tylko tak możemy powstrzymać tych cwaniaków preferujących prawo pięści.     http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724,14458925,Bojka_na_festynie__Nie_zyje_nastolatek__jego_kolega.html#LokLubTxt%23ixzz2cQM6v5ib
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie zycie taka smierc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie zycie taka smierc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://krasnik24.pl/index.php/real-estate-leftmenu-114/1723-popkowice-17-latek-z-krasnika-fabrycznego-zmarl-po-ciosie-nozem#.UhHv7s-iaDU.facebook   sport w takim wydaniu to syf i tutaj mamy namacalny dowód
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy można stąd zadzwonić na miasto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy który zna tych chłopaków zgodzi się że to ludzie bez perspektyw, bez wychowania i respektu do kogokolwiek i czegokolwiek. W Popkowicach jest bezpiecznie dla każdego normalnego człowieka. Prawda jest taka, że zabójca jak i jego ofiara ciągle dążyli do spięcia. wszyscy 3 to kurduple i do nikogo innego by nie podeszli na tym festynie. Oni szukali swojego towarzystwa i organizator imprezy tutaj i tak nic by nie poradził. Tak to jest gdy człowiek oprócz tego, że nie ma zasad to jeszcze jest głupi. Szkoda tylko skrzywdzenia ogólnej opinii o pobliskich mieszkańcach przez dosłownie kilka rodzin, które tak a nie inaczej zajeli się swoimi dziećmi. Tak w ogóle to powinno być udostępnione imię i nazwisko wszystkich trzech ale prawo zabrania pokazywania takich informacji więc chętni niech się pytają o kogo chodzi, lista w każdym razie jest krótka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz każdy mądry ... do chłopaka podeszło dwóch 2razy większych kolesi od niego, zaczęli go zaczepiać .. wystraszył się miał jakiś scyzoryk(nie nóż tylko zwykły scyzoryk taki jaki prawie każdy chłopak miał/ma) chciał może pogrozić bo wiedział że z dwoma starszymi chłopakami sobie nie da rady... było ciemno zaczęli się szamotać i się stało ... W jednej krótkiej chwili jeden stracił życie, drugi ma już je na zawsze przekreślone ... obydwie rodziny przeżywają ogromną tragedie ... zostanie to w nich na zawsze i już nigdy nie będą mieli normalnego życia ... Wyrazy współczucia dla rodziny nie żyjącego chłopaka ... a dla drugiej rodziny dużo siły, bo wiadomo nie będą mieli łatwego życia ... przez krotką chwile, jestem pewna że wszyscy chcieliby cofnąć czas ... nawet ten młody człowiek który jest sprawcą śmierci drugiego ...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO-licja zamiast zadbac o bezpieczenstwo bawiajacych sie ludzi woli stac z radarem w krzakach I sie PO-dniecac gdy zlapia jakiego czlowieczka..... PO-licja to gnidy . nic tego nie zmieni .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy który zna tych chłopaków zgodzi się że to ludzie bez perspektyw, bez wychowania i respektu do kogokolwiek i czegokolwiek. W Popkowicach jest bezpiecznie dla każdego normalnego człowieka. Prawda jest taka, że zabójca jak i jego ofiara ciągle dążyli do spięcia. wszyscy 3 to kurduple i do nikogo innego by nie podeszli na tym festynie. Oni szukali swojego towarzystwa i organizator imprezy tutaj i tak nic by nie poradził. Tak to jest gdy człowiek oprócz tego, że nie ma zasad to jeszcze jest głupi. Szkoda tylko skrzywdzenia ogólnej opinii o pobliskich mieszkańcach przez dosłownie kilka rodzin, które tak a nie inaczej zajeli się swoimi dziećmi. Tak w ogóle to powinno być udostępnione imię i nazwisko wszystkich trzech ale prawo zabrania pokazywania takich informacji więc chętni niech się pytają o kogo chodzi, lista w każdym razie jest krótka
  Jak sie Nazywa 15 latek i 18 latek ???? ja znam 1 i to co ty pierdolisz to bym ci leb siekiera ujebal za to jebane spoleczniaki
Każdy który zna tych chłopaków zgodzi się że to ludzie bez perspektyw, bez wychowania i respektu do kogokolwiek i czegokolwiek. W Popkowicach jest bezpiecznie dla każdego normalnego człowieka. Prawda jest taka, że zabójca jak i jego ofiara ciągle dążyli do spięcia. wszyscy 3 to kurduple i do nikogo innego by nie podeszli na tym festynie. Oni szukali swojego towarzystwa i organizator imprezy tutaj i tak nic by nie poradził. Tak to jest gdy człowiek oprócz tego, że nie ma zasad to jeszcze jest głupi. Szkoda tylko skrzywdzenia ogólnej opinii o pobliskich mieszkańcach przez dosłownie kilka rodzin, które tak a nie inaczej zajeli się swoimi dziećmi. Tak w ogóle to powinno być udostępnione imię i nazwisko wszystkich trzech ale prawo zabrania pokazywania takich informacji więc chętni niech się pytają o kogo chodzi, lista w każdym razie jest krótka
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie jakby ktoś tak zejebał w twarz na festynie przy kolegach a byłbym niewinny i słabszy fizycznie to taz bym go koso poczęstował TRZEBA MIEC HONOR
To chyba ku*** nie wiesz co to jest Honor Bez Sprzetu sie napier***a niewazne czy wiekszy czy starszy liczy sie podjeta walka a nie jak jakas ku*** wymachiwac nozem zjedzie na ZP i go beda ruchac tam nie wytrzyma pewnie sie powiesi po krotkiej chwili i dobrze chetnie bym go sam zajebal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO-licja zamiast zadbac o bezpieczenstwo bawiajacych sie ludzi woli stac z radarem w krzakach I sie PO-dniecac gdy zlapia jakiego czlowieczka..... PO-licja to gnidy . nic tego nie zmieni .
Bo tak z PAŁAMI w naszym kraju jest !!! siedzą zapasione knury za swoimi biurkami czy w lesie z suszarką i nic poza tym,bo tak najwygodniej a tu trzeba szkolić,ćwiczyć i jeszcze raz szkolić i edukować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm ja powiem tyle co ma tusk do tego co sie stalo?przeciez to nie on zabil nawet przed panowaniem tuska tez byly morderstwa i kogo bedziecie winic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm ja powiem tyle co ma tusk do tego co sie stalo?przeciez to nie on zabil nawet przed panowaniem tuska tez byly morderstwa i kogo bedziecie winic?
 
hmm ja powiem tyle co ma tusk do tego co sie stalo?przeciez to nie on zabil nawet przed panowaniem tuska tez byly morderstwa i kogo bedziecie winic?
Ale nie aż tyle !!!  Przecież RYŻY totalnie nad tym nie panuje.Zgadzam się z tym że musi odejść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kara smierci musi byc w polsce bo tak to nic z tego niebedzie  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po co go zaczepiał? Szukał guza to znalazł. Dwóch na jednego i do tego młodszego. Krótko mówiąc trafiła kosa na kamień. Mam nadzieję że 15latek zostanie oskarżony o przekroczenie obrony własnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...