Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ta cała rodzina 15latka to patologia jego starszy brat zgwałcił nie dawno młoda ukrainkę co przyjechała rwać maliny 15latek jego brat i kilku z białowody i dąbrowy ostatnio chcieli obrobić pewnego gościa ale sie nie udało bo ich było 5 on sam i troszke ich potłukł. moim zdaniem to całej rodinie panstwa Koral należy sie przyjzec bo cos nie tak jeden morderca drugi gwałciciel a te dziewuchy to okaze sie ze ku.... patologia
Po co mieszać w to rodzinę?;czy z ciebie idioto rodzice zawsze są dumni?jeśli masz rodzeństwo to zastanów się czy ich dobrze znasz!Za ich przewinienia ty odpowiadasz czy oni sami? Ogarnij sie człowieku!!!!..........a może to ty zgwałciłeś i z tąd tak dobrze jesteś zorientowany w sprawie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
w życiu gorszej bzdury nie słyszałam, nie wiem dziecko skąd bierzesz takie informacje, ale że młody się bronił to nie znaczy że jego rodzina jest patologiczna. Nie jestem też pewna czy znasz tych ludzi osobiście że chodzisz i paplesz na lewo i prawo ...Jego brat nikogo nie zgwałcił, a jego siostry nie są i nie będą nigdy żadnymi ku... Rodzice uczciwie pracują ... Wiesz co najlepiej sam ich sprawdź tylko żeby ci potem głupio nie było ...
szczera prawda,jestem tego samego zdania!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dorośli są odpowiedzialni, że tak się stało, a nie dzieci !   Pomódlmy się za duszę Damiana... Tutaj macie namiary gdzie i o której możecie to zrobić razem.   http://ruchpopkowice.futbolowo.pl/index.php   _________________________________________________________ Zanim zaczniecie pisać dalsze komentarze zatrzymajcie się chwilę przy tych i innych stronach, gdzie obecny jest Damian... robił też dobre rzeczy w swym jakże krótkim życiu.   http://www.gimn1.krasnik.pl/print.php?type=N&item_id=60   http://www.krasnik.pl/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt01articleid=489&cntnt01origid=229&cntnt01returnid=167   http://www.krasnik.pl/index.php?mact=News,cntnt01,print,0&cntnt01articleid=812&cntnt01showtemplate=false&cntnt01returnid=167  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tego nie rozumiem obwiniacie chlopakow za to co sie stalo moze lepiej popatrzec na rodzicow ktorzy widac niczego nic nie nauczyli zadnej moralnosci do drugiej osoby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki kurwa nożownik, jakie kurwa modrestwo - wy zakłamane durnie medialne. Potraficie z normalnego człowieka który się bronił robić morderce. Nie potraficie napisać nic sensownego to kur wogóle nic nie piszcie. Jeśli chłopak się bronił przed debilami, którzy go chcieli pobić a z teg co słyszałem to go prześladowali od jakiegoś czasu to nie jest to morderca ani żaden nożownik durnie!!! Każdy ma prawo się bronić jeśli coś zagraża jego życiu. Ja bym postąpił tak samo. Nie pozwoliłbym aby żaden dupek i szmaciarz mi groził i próbował mnie uszkodzić. Jednego idioty na tym świecie mniej- moze to bedzie przykład dla innych cwaniaków, którzy nie liczą się z nikim i pozwalają sobie poniżać inne osoby. Jakie wogóle sąd? za co kurwa???????????? uszczerbek? niestety zasłużył na to drań. może się nie spodziewał ale gdyby był normalny i właściwie wychowany przez rodziców to by się tak nie zachowywał i do niczego by nie doszło. Więc w czym jest winien chłopak który się bronił???? chyba naprawdę zjebane musi być prawo w tym kraju i niedorozwinięci sędziowie żeby karać człowieka który się broni przed bandytami nie mając nigdy żadnych konfliktów z prawem. Zakłamane durnie medialne powinni pisać że to bandyci zaatakowali chłopaka który się bronił a nie robiąc z człowieka morderce. Prawda jest taka ze wogóle takie imprezy wiejskie nie powinny się odbywać. Chamstwo, totalny brak kultury, pijactwo i burdy- więc po co debile to organizują- ja wiem po to żeby się przypodować wyborcom. ludziom ze wsi wiele do szczęścia nie potrzeba- przykre. jestem ze wsi więc niech nikt nie mysli sobie ze mieszczuch się odezwał. tylko ja troche inaczej patrze na świat. nie tylko rpzez pryzmat upijania się na wiejskich imprezach i bijatykach. normalni ludzie nie powinni przychodzić na takie imprezy zwłaszcza z dziećmi.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaro!Normalni ludzie potrafią się bawić na takich imprach jak DOŻYNKI i to nawet z dziećmi!!!. Ja jestem tego przykładem ,szaleliśmy prawie do godz.23. Na boisku w popkowicach raczej imprezy nie było'a to duża różnica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki ku*** nożownik, jakie ku*** modrestwo - wy zakłamane durnie medialne. Potraficie z normalnego człowieka który się bronił robić morderce. Nie potraficie napisać nic sensownego to kur wogóle nic nie piszcie. Jeśli chłopak się bronił przed deb***ami, którzy go chcieli pobić a z teg co słyszałem to go prześladowali od jakiegoś czasu to nie jest to morderca ani żaden nożownik durnie!!! Każdy ma prawo się bronić jeśli coś zagraża jego życiu. Ja bym postąpił tak samo. Nie pozwoliłbym aby żaden dupek i szmaciarz mi groził i próbował mnie uszkodzić. Jednego idioty na tym świecie mniej- moze to bedzie przykład dla innych cwaniaków, którzy nie liczą się z nikim i pozwalają sobie poniżać inne osoby. Jakie wogóle sąd? za co ku***???????????? uszczerbek? niestety zasłużył na to drań. może się nie spodziewał ale gdyby był normalny i właściwie wychowany przez rodziców to by się tak nie zachowywał i do niczego by nie doszło. Więc w czym jest winien chłopak który się bronił???? chyba naprawdę zje***e musi być prawo w tym kraju i niedorozwinięci sędziowie żeby karać człowieka który się broni przed bandytami nie mając nigdy żadnych konfliktów z prawem. Zakłamane durnie medialne powinni pisać że to bandyci zaatakowali chłopaka który się bronił a nie robiąc z człowieka morderce. Prawda jest taka ze wogóle takie imprezy wiejskie nie powinny się odbywać. Chamstwo, totalny brak kultury, pijactwo i burdy- więc po co deb***e to organizują- ja wiem po to żeby się przypodować wyborcom. ludziom ze wsi wiele do szczęścia nie potrzeba- przykre. jestem ze wsi więc niech nikt nie mysli sobie ze mieszczuch się odezwał. tylko ja troche inaczej patrze na świat. nie tylko rpzez pryzmat upijania się na wiejskich imprezach i bijatykach. normalni ludzie nie powinni przychodzić na takie imprezy zwłaszcza z dziećmi.
Hymm...i w sumie co to daje ?? Kupe przeklenstw.....jedyne co mozna z tego wywnioskowac to zeby nie chodzic na festyny bez kosy i lepiej nie zbierac dzieci...bez senu wypowiedz.....czeleku jesli masz dziecko to postaw sie w sytuacij jednych lub drugich rodzicow a nie piszesz takie bezsensowne posty....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...