Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poseł Stawiarski to dobry kandydat

Utworzony przez Antypis, 26 września 2011 r. o 08:54
Antypis napisał:
Dowodem jest to, że nie wytoczył mi procesu w trybie wyborczym
Sam założyłeś temat.Sam sobie odpowiadasz.Sam się nakręcasz.A wszystko z jednego powodu.Oderwano Cię od koryta i pensji która była 3-krotnie za duża. Okradałeś nas mieszkańców bez mrugnięcia okiem. Jak byłeś taki specjalista to pewnie już masz robotę za 10 000zł?. Odpowiem za Ciebie.Nie masz i nie będziesz miał.Pamiętaj ,że skarbnik od grudnia zacznie sypać,a wtedy okaże się dlaczego niektórzy w Kraśniku mieli takie pensje i z kim się dzielili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Sam założyłeś temat.Sam sobie odpowiadasz.Sam się nakręcasz.A wszystko z jednego powodu.Oderwano Cię od koryta i pensji która była 3-krotnie za duża. Okradałeś nas mieszkańców bez mrugnięcia okiem. Jak byłeś taki specjalista to pewnie już masz robotę za 10 000zł?. Odpowiem za Ciebie.Nie masz i nie będziesz miał.Pamiętaj ,że skarbnik od grudnia zacznie sypać,a wtedy okaże się dlaczego niektórzy w Kraśniku mieli takie pensje i z kim się dzielili.
W grudniu to zacznie sypać śnieg. A ktoś jak ma sypać to niech sypie teraz, jak nie mógł wcześniej, a nie czeka do grudnia. Chyba, że niektórzy mówią ludzkim głosem raz do roku pewnego grudniowego wieczora, ale czy wtedy prokurator zechce odrywać się od świątecznego stołu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Sam założyłeś temat.Sam sobie odpowiadasz.Sam się nakręcasz.A wszystko z jednego powodu.Oderwano Cię od koryta i pensji która była 3-krotnie za duża. Okradałeś nas mieszkańców bez mrugnięcia okiem. Jak byłeś taki specjalista to pewnie już masz robotę za 10 000zł?. Odpowiem za Ciebie.Nie masz i nie będziesz miał.
Sam założyłem temat - prawda - nikt go nie musi czytać i komentować Sam się nakręcam - fałsz - na ponad 60 wpisów tylko 8 jest moich Oderwano mnie od koryta - fałsz - pozbawiono mnie bezprawnie pracy i pensji - prawda - pozbawiono bezprawnie mnie i moją rodzinę środków do życia która była 3-krotnie za duża - fałsz - nie wiesz ile wynosiła Okradałeś nas mieszkańców - fałsz - według tej teorii wszyscy okradalibyśmy się wzajemnie Jak byłeś taki specjalista - fałsz - ja nadal jestem specjalistą to pewnie masz robotę - fałsz - nie mam roboty za 10 000zł - fałsz - w mojej branży się tyle nie da zarobić Odpowiem za Ciebie - zbyteczne - niech, każdy odpowiada za siebie Nie masz - prawda - nie mam i nie będziesz miał - fałsz - będę miał, bo tu nie chodzi o kasę, o jakiej myślisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antypis napisał:
W grudniu to zacznie sypać śnieg. A ktoś jak ma sypać to niech sypie teraz, jak nie mógł wcześniej, a nie czeka do grudnia. Chyba, że niektórzy mówią ludzkim głosem raz do roku pewnego grudniowego wieczora, ale czy wtedy prokurator zechce odrywać się od świątecznego stołu.
" Dobrze wiesz ilu ludzi złożyło zeznania w 2006 i 2007r. między innymi na "skarbnika". Do chwili obecnej prokuratura nie postawiła oskarżonym zarzutów .Sytuacja zmieni sie po stracie immunitetu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
" Dobrze wiesz ilu ludzi złożyło zeznania w 2006 i 2007r. między innymi na "skarbnika". Do chwili obecnej prokuratura nie postawiła oskarżonym zarzutów .Sytuacja zmieni sie po stracie immunitetu.
Ciekawe zeznania złożyła była pani Sekretarz Miasta gdy w oczy zajrzało jej widmo aresztu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i teraz JUREK R. musi Ciebie utrzymywać?Fałsz czy Prawda??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antypeis napisał:
Ciekawe zeznania złożyła była pani Sekretarz Miasta gdy w oczy zajrzało jej widmo aresztu.
Czego się nie robi, żeby ratowac własną dupę, chociaz wczesniej wcale nie przeszkadzało, że z innymi siedziało sie w tym samym gównie i babrało w nim razem z innymi..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Czego się nie robi, żeby ratowac własną dupę, chociaz wczesniej wcale nie przeszkadzało, że z innymi siedziało sie w tym samym gównie i babrało w nim razem z innymi..
Poziom twoich wypowiedzi z każdym dniem coraz bardziej zbliża się do rynsztoka. Czyżby sąsiedztwo odstojnika od zbiornika retencyjnego tak działało na twoją głowę? Przeczytaj jakąś książkę kobieto i zmień język z wulgarnego na potoczny. Będzie znacznie lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy prawnie jest w porządku, że mularczyk wójcina w urzędzie gminy w szastarce rozdaje ulotki wilka, czy można prowadzic kampanię w urzędzie gminy bo w szastarce ulotki wilka leżą na korytarzu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Poziom twoich wypowiedzi z każdym dniem coraz bardziej zbliża się do rynsztoka. Czyżby sąsiedztwo odstojnika od zbiornika retencyjnego tak działało na twoją głowę? Przeczytaj jakąś książkę kobieto i zmień język z wulgarnego na potoczny. Będzie znacznie lepiej.
To moze ty odejdz od ksiazki, porozmawiaj ze zwykły7mi ludzmi,a nie tylko z kreującymi sie sztucznymi tworami , żyjącymi na pokaz, które wyzej srają niz swoje dupy mają, a przekonasz sie, że posługuję sie prostym, potocznym językiem, a nie jakimiś wulgaryzmami. A pięknej wyszukanej mowy, której celem jest czarowac i mamić tez mi nie potrzeba. A tak przy okazji, alez mnie dzisiaj uraczono makulaturą piSowską. Poczułam sie znowu jak w erze gazetek z wyborów samorządowych. Tym razem hitem okazała się propagandówka 'uczciwe wybory', nawołujaca do wzięcia udziału w najważniejszych wyborach od 1939 roku i oczywiście głosowania na na PiS. Tylko że wygrana Pis niesie ze soba wielkie niebezpieczenstwo, że całkowicie zostaniemy uzaleznieni od władzy kościelnej, której potrzeba ciemnogrodu, którym mógłby manipulowac i nie patrząc na nic wyciągać od nich ostatnie grosze,. I dlatego dla tak wielu alternatywa jest nawet takie PO.
Ostatnio edytowany 30 września 2011 r. o 15:04
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka: "Tylko że wygrana Pis niesie ze soba wielkie niebezpieczenstwo, że całkowicie zostaniemy uzaleznieni od władzy kościelnej, której potrzeba ciemnogrodu, którym mógłby manipulowac i nie patrząc na nic wyciągać od nich ostatnie gr" Oto wypowiedź ciemnogrodu. Czy trzeba innych dowodów? Chyba wystarczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec szastarki napisał:
czy prawnie jest w porządku, że mularczyk wójcina w urzędzie gminy w szastarce rozdaje ulotki wilka, czy można prowadzic kampanię w urzędzie gminy bo w szastarce ulotki wilka leżą na korytarzu
W czasie poprzedzającym poprzednie wybory (samorządowe), w szk. podst.3 w Kraśniku też była prowadzona kampania wyborcza, nawołująca do głosowania na byłego burmistrza. I nikt nie poniósł żadnych konsekwencji za to, więc chyba tak można...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec szastarki napisał:
czy prawnie jest w porządku, że mularczyk wójcina w urzędzie gminy w szastarce rozdaje ulotki wilka, czy można prowadzic kampanię w urzędzie gminy bo w szastarce ulotki wilka leżą na korytarzu
moja proPOzycja - jak będziesz w urzędzie to POzbieraj je i POwieś w kiblu przynajmniej będą na coś przydatne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Marysieńka: "Tylko że wygrana Pis niesie ze soba wielkie niebezpieczenstwo, że całkowicie zostaniemy uzaleznieni od władzy kościelnej, której potrzeba ciemnogrodu, którym mógłby manipulowac i nie patrząc na nic wyciągać od nich ostatnie gr" Oto wypowiedź ciemnogrodu. Czy trzeba innych dowodów? Chyba wystarczy?
I naprawdę uwazasz, że to tym jest? No niestety, ale na moją korzysc swiadczą fakty, których wielu może zaobserwowac, a sa jedynie niewidoczne dla zaślepionych, nawiedzonych fanatyków religijnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko mała chwilka w kratce przy nazwisku Wojtka Wilka postaw X..dobry kandydat na posła ,i sprawdzony...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pol napisał:
Tylko mała chwilka w kratce przy nazwisku Wojtka Wilka postaw X..dobry kandydat na posła ,i sprawdzony...
A ja nie postawię X przy Wilku i co mi zrobisz????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
A ja nie postawię X przy Wilku i co mi zrobisz????
Postawie na twoim nagrobku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ta niemota co się dzieckiem na plakacie zasłania? Niezły frajer.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naprawdę uwazasz, że to tym jest? No niestety, ale na moją korzysc swiadczą fakty, których wielu może zaobserwowac, a sa jedynie niewidoczne dla zaślepionych, nawiedzonych fanatyków religijnych.
Moher, zryty łeb z Piask znowu zaśmieca forum swymi "wypocinami". Zwróćcie Państwo uwagę na jej przekonanie o własnej nieomylności, zadufaniu w sobie, i arogancji. Uwaliło jej się we łbie, że ma do spełnienia "misję dziejową", w Kraśniku. Na wszystkim się "zna", wszystko komentuje, a tych, którzy myślą inaczej niż ona, poucza, łaje, bombardując wizjami projekcji swojego chorego umysłu, wedle których wszyscy politycy na nią dybią Nie dopuszcza do zrytego łba najprostszej myśli, że są normalni ludzi, czytający to forum, nie związani z polityką, którzy mają jej najzwyczajniej w świecie dość. Których denerwuje mentorski ton "experta" od wszystkiego na forum, a tak naprawdę goowno się na czymkolwiek znającego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antymarysieńka napisał:
Moher, zryty łeb z Piask znowu zaśmieca forum swymi "wypocinami". Zwróćcie Państwo uwagę na jej przekonanie o własnej nieomylności, zadufaniu w sobie, i arogancji. Uwaliło jej się we łbie, że ma do spełnienia "misję dziejową", w Kraśniku. Na wszystkim się "zna", wszystko komentuje, a tych, którzy myślą inaczej niż ona, poucza, łaje, bombardując wizjami projekcji swojego chorego umysłu, wedle których wszyscy politycy na nią dybią Nie dopuszcza do zrytego łba najprostszej myśli, że są normalni ludzi, czytający to forum, nie związani z polityką, którzy mają jej najzwyczajniej w świecie dość. Których denerwuje mentorski ton "experta" od wszystkiego na forum, a tak naprawdę goowno się na czymkolwiek znającego
Bazując na swojej bujnej wyobraźni, umiejętnosci lania wody, ksiazki mógłbyś zacząć pisac. Tylko czy w ogóle takimi wypocinami, w których nie znajdzie się ani odrobiny konstruktywnej krytyki byłby ktos zainteresowany czytaniem. I ty naprawde myslisz, ze ludzie az do tego stonia sa deb***ami, jakich z nich robisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...