Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poseł Wojciech Wilk wiceprzewodniczącym klubu PO

Utworzony przez KK, 6 sierpnia 2010 r. o 15:03 Powrót do artykułu
TAK POMOŻE JAK TO OSZOŁOMSTWO POMAGA DO TEJ PORY ,DALEJ WODĘ LAĆ WYBORY SIĘ ZBLIŻAJĄ ,A NA PEWNO POMOŻE BARDZO MAŁEM CZĘSCI LUBELSZCZYZNY TU WPISAC ADRES ZAMIESZKANIA TEGO OBYWATELA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje, i czekamy na działania dla dobra lubelszczyzny i wprowadzenia jak najszybciej nowych standardów w lokalnej polityce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I pomoże, ale sobie. Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy wreszcie ktoś pokaże to zdjęcie z lipca 2008 roku?
Oner napisał:
I pomoże, ale sobie. Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam, czy ktoś zna kulisy nowego kraśnickiego tematu? Chodzi subwencji oświatowej na niepełnosprawne dzieci? dzieci 40 a subwencja na 400???? Panie Czubiński i Panie Babisz o co tu chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo coś się szykuje albo to nowa strategia Burmistrza. Na zebraniach i spotkaniach młodych z PO ze Świderskim na czele, gdzie częstymi gośćmi są Wilk i Babisz, można zauważyć że ci dwaj stronią oni bardzo od Czubińskiego, natomiast promują Świderskiego, który nie kryje swoich ambicji politycznych i chęci wskoczenia na stołek burmistrza... Czyżby szykował się przewrót? Czy jest coś o czym Czubiński nie wie a co dzieje się w partii za jego plecami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kra napisał:
Albo coś się szykuje albo to nowa strategia Burmistrza. Na zebraniach i spotkaniach młodych z PO ze Świderskim na czele, gdzie częstymi gośćmi są Wilk i Babisz, można zauważyć że ci dwaj stronią oni bardzo od Czubińskiego, natomiast promują Świderskiego, który nie kryje swoich ambicji politycznych i chęci wskoczenia na stołek burmistrza... Czyżby szykował się przewrót? Czy jest coś o czym Czubiński nie wie a co dzieje się w partii za jego plecami?
Ale Pan burmistrz Czubiński nie jest w parti PO...więc co ma się dziać za jego plecami???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja swoje wiem, bo też na coś liczę :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kra napisał:
ja swoje wiem, bo też na coś liczę :-)
EEE to chyba sam bywasz na tych zebraniach:)) To może lepiej nas oświecisz co za zamach się szykuje? To może być ciekawe...:)I co oni Ci obiecują??? Ja tam bym wcale się nie obraziła nad zmianą burmistrza:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Świderski sprawia wrażenie strasznego demagoga. Wypowiada się w sprawach o których nie ma pojęcia. Kolejny karierowicz spod znaku PO. Taki następca to żadna zmiana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ups napisał:
Ten Świderski sprawia wrażenie strasznego demagoga. Wypowiada się w sprawach o których nie ma pojęcia. Kolejny karierowicz spod znaku PO. Taki następca to żadna zmiana.
Potwierdzam, znam gościa, kariera i tylko kariera... Wyborcy? po co to komu. Puki nie odsuną całkiem tej kraśnickiej sitwy o różnych nazwach ale ze wspólnym mianownikiem ... P@#$% Obywateli BĘDZIE BIDA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśniczanka napisał:
EEE to chyba sam bywasz na tych zebraniach:)) To może lepiej nas oświecisz co za zamach się szykuje? To może być ciekawe...:)I co oni Ci obiecują??? Ja tam bym wcale się nie obraziła nad zmianą burmistrza:)
WOGÓLE TO NA ZEBRANIACH (OSTATNIE U GĄSKI) TO WSZYSCY SPRAWIAJĄ WRAŻENIE ŻE BURMISTRZ JEST IM OBCY, ŻE TO JEST KTOŚ Z KIM NIE MAJĄ NIC WSPÓLNEGO, RĘCE OPADAJĄ... CO ZA HIPOKRYZJA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BYWALEC napisał:
WOGÓLE TO NA ZEBRANIACH (OSTATNIE U GĄSKI) TO WSZYSCY SPRAWIAJĄ WRAŻENIE ŻE BURMISTRZ JEST IM OBCY, ŻE TO JEST KTOŚ Z KIM NIE MAJĄ NIC WSPÓLNEGO, RĘCE OPADAJĄ... CO ZA HIPOKRYZJA
Ja tu czegoś nie rozumiem...z Waszych wpisów wynika, że sami chodzicie na te zebrania...więc Wy też jesteście w PO??? To kogo krytykujecie? Samych siebie?...no ta hipokryzja to rzeczywiście powszechna jest:)))Po co Wy trzymacie z tymi okropnymi "platformersami-karierowiczami"??? A może Wy wtyki z PISu?)) Możecie drodzy bawalcy zdradzić czy w końcu ten Pan Świderski będzie kandydatem na burmistrza czy nie? Strasznie to wszystko zabawne jest:))) Mam wrażenie że największa "walka" o stołki odgrywa się wewnątrz partii a nie między różnymi partiami. PS. A ten Świderski to gdzie pracuje, w Urzędzie Miasta czy w Starostwie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ups napisał:
Ten Świderski sprawia wrażenie strasznego demagoga. Wypowiada się w sprawach o których nie ma pojęcia. Kolejny karierowicz spod znaku PO. Taki następca to żadna zmiana.
Matko kim jest ten Świderski??? Piszecie o nim jakbyście go znali dobrze. Pracujecie z nim? A może to kolega partyjny, który jest zagrożeniem:))) Chyba słaba ze mnie "kraśniczanka" bo ja w ogóle nie kojarze gościa. No ale ja nie pracuję w UM ani w Starostwie... A co ten "demagog" obiecuje? Zalew już mamy, obwodnica też niedługo zostanie otwarta, co tu jeszcze można obiecać??? No naprawdę zabawne to wszystko:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Kraśniku to tylko p. Sznajder nadaje się na burmistrza. On jest obeznany w tym zaścianku i on by mógł zrobić porządek z układami. W tym mieście kto nie popiera Wielkiego Czu to nie ma szans na wybicie się. A kto krytykuje Wielkiego Czu to naraża swoich bliskich na utratę pracy. W w tym grajdole tylko Wielki Czu ma wszystkie sznurki w ręku ! Nawet miejscowy tzw. Sąd trzęsie przed nim sukienka. To miasteczko to po prostu prywatny folwark.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Wilk to jest z Kraśnika ? Ja mieszkam w tym miasteczku ale o nim nie słyszałem ! Ach nie . Raz słyszałem o nim jak popełnił przestępstwo poświadczając nieprawdę ! Twierdzil, że to właśnie on kierował samochodem UM i to jemu fotoradar zrobił fotkę a nie panu Czubińskiemu. P. Czubiński miał opublikować zdjęcie. Ale już ok paru lat nie może tego zrobić a p. Wilk ma immunitet i nie odpowiada za to. A z tego co słyszałem to chodziło o mandat 200 - 300 zł i 6 pkt karnych. Skoro w takich pieniądzach obaj kręcą to jak ma się to do wielkich pieniędzy ? W Kraśniku wszystkie inwestycje są nadzwyczaj drogie. To są tylko wieści zasłyszane " na mieście " może ktoś wie coś na ten temat ? Może ta dziwna sytuacja z fotoradarem to jakaś plotka. Tego na 100% nie wiem ale może ktoś się wypowie na ten temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koledzy nic się nie dowiecie na tej stronie, odwiedźcie "bezstronne" portale kraśnickie, buauauauahahaha A co do p. Sz. to jak najbardziej, wtedy to może nas przekształcą w gminę wiejską :-) i P. Sz. Wójtem by był - nadaje się chłop!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby to był ten sam Wilk, który spowodował, że niejaki P. Cz. pobierał ogromne wynagrodzenie z SUK? A jak się okazało, że jest to bezprawne to kasy nie zwrócił ten który ja pobierał, tylko kazał oddać właśnie Wilkowi. I ten posłusznie wpłacił sporą sumkę. Taki to samodzielny działacz buhahahahahahahahahahaha. Ten Świąderski jest jakąś nową marionetką mocno promowaną w lokalnych mediach. Nawet w jednym z artykułów występuje, jako przedsiębiorca, a nie jako działacz PO. Kolejna samodzielna gwiazda hahahahahahahahahhahahahaha. Ale ma politykierów ten Kraśnik hehehehehhehehehehehe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobre, dobre a wam za komentarze to kto płaci? Stawiar czy Cz.? buahahahahabuhahahahha A jak widzę, nawet bycie przedsiębiorcą w Kraśniku jest be - powodzenia niemoty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mierz innych swoją miarką . Nie wszyscy robią coś na czyjeś polecenie i za pieniądze lub władzę. Nie przedsiębiorcy są be, tylko farbowane lisy. I nieładnie jest w stosunku do innych używać określenia poniżającego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...