Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przetarg na Graniczną po raz drugi

Utworzony przez Gość, 31 maja 2009 r. o 23:13 Powrót do artykułu
Pierwszy przetarg wygrała firma Wod-bud, chociaż najniższą cenę zaoferował Eko-Drogpol. Ale miasto wybrało W. Dlatego Eko-Drogpol złożył odwołanie, które UZP uznał w 100%. Do tego jeszcze zapłacili urzędnicy UM z naszych podatków koszty procesu, jakieś dwadzieścia tysięcy. Ale włodzarze idą w zaparte i doprowadzą do tego, że Graniczną i tak będzie robił W. Jak wszytkie prawie inwestycje w mieście. Jest to oczywista oczywistość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie jest firma Wizjer? czyżby nie startowała w przetargu??? a może Czaban pod stolikiem coś dla tej firmy wymyśli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i pcha się taka jedna z urzędu do Brukseli - z czym do ludzi jak wy tu takie gafy strzelacie, straciłem już wiarę ze kiedykolwiek miasto wybuduje ta ulice. Budujcie kible, palmy i witacze miasta w tym jesteście świetni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie na Granicznej postawią płatne bramki a przetarg na ich obsługę wygra Wizjer
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEM SŁAWNY NAWET W GAZECIE MNIE POKAZUJĄ I MOJĄ WATACHĘ POZDROWIONKA DLA MICKIEWICZA GRUCHY I POSTOJA I INNYCH ŻULI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co boli cię to każdy może ale widać tobie zawsze wszyscy będą nie tacy taka już twoja rola smutna sprawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i kto wygrał drugi przetarg na Graniczną? Może W?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...