Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Hm, skoro centra handlowe organizują swoje przewozy to dlaczego Kościół Katolicki nie może? Dlaczego znowu wyciągają łapy po pieniądze z budżetu. Dostają na tacę to niech sobie za to wynajmą autobus…
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nie ustawicie przystanków dla nawiedzonych to proboszcz wygłosi was z ambony albo będzie ekskomunika.Bójcie się rajcowie Kraśnika.Macie za to idiotę radnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kutad69
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poprostu śmiech na sali totalne gówno jest robione w kraśniku ludzie popatrzcie jak władze np janowa lubelskiego dbają o ludzi jak wyremontowali zalew w janowie poprostu cudnie a w kraśniku kraśnicki zalew przecież tam nic nie ma co najwyżej można tam wiecvzorewm pojechać milosc uprawiuac w samochodzie poprostu obecne władze nic totalne nic nie robią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parus tu był
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i władze razem z burmistrzem chwalą się o bo park ordanowski zrobili zalew poprawili co to jest to jesty nic jaki zalew trzeba byc nie normalnym żeby to nazwać zalewem i dbaniem o ludzi naszczescie wyprowadzilem sie do janowa 3 miesiace tamu i nie żałuje decyzji bo nie mogłem mieszkać dalej w tym mieście kraśniku w którym życie zamiera jesli chodzi o mlodzież i wogule teraz mi sie kojarzy kraśnik i radio maryja poprostru tak mi sie kojarzy WIELKIE MIASTO NUDY I KRETYŃSKIEJ WŁADZY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a właśnie zgadzam się z tą wypowiedzią ale przynajmniej te czarnuchy znaczy nieroby ze straży miejskiej się ruszyły częściej ich na mieście widać bo nowy Komendant i bardzo dobrze niech ich gania tych nierobów ludzie a może oni się poprostu boją to niech wynajmą sobie profesjonalną ochronę żeby ich chroniła ja już płacze jak pomyśle o tych nierobach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a najlepiej zlikwidować straż miejską to są wydawane na darmo publiczne pieniądze które żadnego efektu nie przynoszą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chodzi o to że komuś nie odpowiada. Jestem jak najbardziej za taką linią jeżeli będzie ją finansował Kościół katolicki albo pan radny z własnych środków. Nie jestem za tym żeby taka linia była finansowana z już i tak pustego budżetu miejskiego.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrażenie ze kraśnik to miejsce dyskryminacji młodych ludzi,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozkład dostosowany pod msze a co z dostosowaniem pod pkp gdzie korzystają młodzi ludzie, dbałość o wygodę i czas ludzi starszych którym zawsze się spieszy zwłaszcza u lekarza i nie przepuszczą w kolejce młodych spieszących się do pracy a potem nieraz godzinę stoją ze znajomi pod przychodnią i jeszcze kolejki i wyznaczone wizyty , byłam świadkiem jak pielegniarka wyczytywała listę gdzie na około dziesięć osób w ciągu 3 godzin przyszło dwie a wiem że do tego specjalisty czeka się kilka miesięcy. Tak to jest gdy starsi ludzie się w domu nudzą i formą rozrywki są zapisy do lekarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak będzie wyglądać Polska pod rządami PIS ! Zapraszamy do Kraśnika zanim Państwo oddadzą swój głos w wyborach na jesieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli wolicie linie do meczetów, to głosujcie na PO-PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pojebało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zależy bucu kto pyta ?? miękka,czerwona pyta ??
no i debil sie zwiesił ,potrzebny reset i idz w pis-du
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i debil sie zwiesił ,potrzebny reset i idz w pis-du
Jaki reset ? o czym ty piszesz pier dolona,czerwona,komunistyczna świnio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym proponowała taką linię pod numerem 666.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki reset ? o czym ty piszesz pier dolona,czerwona,komunistyczna świnio.
O tym, że jesteś jebanym bezmózgiem. Wypierdalaj walić konia do zdjęcia Kaczora, czy innego Kurwinka, a od normalnych ludzi się odpierdol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do kogo jełopie pijesz ?  tępa komunistyczna dzido.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym ty piszesz komunistyczna czerwona swinio.
  Ot i mamy doskonały przykład miłości do bliźniego. Czy takie są normy zachowania preferowane przez kościół?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...