Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mniej TVN i GW, więcej pokory i skromności, "geniuszu". Podaj jeszcze mój nr obuwia i kolor oczu :) Mam ubaw, tylu bzdur dawno nie czytałem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mniej TVN i GW, więcej pokory i skromności, "geniuszu". Podaj jeszcze mój nr obuwia i kolor oczu :) Mam ubaw, tylu bzdur dawno nie czytałem...
Wiem kim jesteś. Jak czujesz się ze świadomością że sprzedałeś swoich kolegów (przepraszam nigdy nie miałeś kolegów i nie masz) za funkcje i pieniądze. Wyjaśniłeś to sobie że robisz z tzw przyzwoitości ale było inaczej, Jak chodziłeś obok Czu i korzystałeś z przywilejów to ci nie przeszkadzał, jak nie chciał ci dać tego co ty chciałeś to go zdradziłeś, dorobiłeś do tego teorie by zagłuszyć sumienie (jeśli je masz). Żal mi ciebie bo zostało ci tylko trwać przy obecnych, nie masz twarzy, honoru, przyzwoitości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłaś już u psychiatry? Pani szkolna pedagog z aspiracjami dyrektorskimi? Zatrważająca jest ta twoja wnikliwa i jakże celna analiza mojej osoby i osobowości :) Aż boję się wyjść na ulicę, bo się spotkamy, a wtedy...staniemy na wprost siebie, spojrzymy sobie w oczy i...oj, będzie się działo! Na szczęście jako człowiek ubogi intelektualnie jakoś to zniosę, uporam się z problemem i pociągnę dalej, ale taka wrażliwa istota jak ty? Jak ty to zniesiesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAMIĘTAJ ZŁO WYRZĄDZONE INNYM WRACA Nie ochroni cię przed tym stanowisko pieniądze nic. Pozdrawiam Panie J.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś przywłaszczył cudze pieniądze, to znaczy, że ukradł, a od tego jest policja, prokurator i sąd - nie gazeta. Jeśli szkoły otrzymywały polisy ubezpieczeniowe, to nie problem szkół, a firmy ubezpieczeniowej, do której nie wpłynęły pieniądze - od tego jest policja, prokurator i sąd - nie żadne organy. Więc "dyrektorze": szczujesz, judzisz, plotkujesz...całkiem jak za dawnych czasów!
O to, to...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstrętny jest Kraśnik wstyd mi że tu mieszkam
Wstyd Ci? To się wyprowadź...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I wiadomo jak sprawa się toczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są jakieś wyjaśnienia ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...