Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

RZEKA ROKU 2015

Utworzony przez Gość, 2 września 2015 r. o 10:14
Nasi drodzy. Nasza piękna rzeka Bystrzyca została zgłoszona przez nasze koło "Stoczek"z Zakrzówka do konkursu "Rzeka Roku" organizowanego przez naszych przyjaciół "Klub Gaja". Udało się nam dostać do finałowej jedenastki(co uważamy za ogromny sukces) Jesteśmy tam w gronie wielu wspaniałych i olbrzymich rzek, ale jest coś co nas wyróżnia: jesteśmy tam jako jedyna rzeka "Krainy pstrąga i lipienia". Gorąco zachęcamy wszystkich miłośników wędkastwa oraz wszystkich miłośników przyrody do oddania głosu na naszą perełkę lubelszczyzny - Bystrzycę. Proszę także w miarę możliwości o udostępnianie i promowanie tego postu wśród swoich znajomych. Pozdrawiamy wszystkich "Przyjaciół Bystrzycy" a wszystkich którzy chcieliby nimi zostać zapraszmy nad jej brzegi i zachęcamy do oddania głosu w konkursie. http://www.rzekaroku.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani jesteśmy na czwartym miejscu. Głosujmy    http://www.rzekaroku.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już zagłosowałem, a wy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już zagłosowałem, a wy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie - jaka "rzeka roku", jaka Bystrzyca ?  :blink: Chodzi o ten ciek wodny, płynący przez Zakrzówek ? Nie tak dawno temu jeden z rolników wjechał traktorem do rzeki, i .... opłukał opryskiwacz po opryskach. W niedługim czasie szlag trafił wszystkie lipienie, a i dostało się i pstrągom ... W sumie: jak i Bystrzyca, to dlaczego nie Wyżnianka ? Albo strumień Krasny (maź, płynąca przez łąki) ? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i wjechał - nie upilnujesz wszystkich. Jaka jest świadomość ekologiczna - każy widzi. Ale nie krytykuj dla samej zasady. Dlaczego Bystrzyca? Bo ktoś ją zgłosił w odpowiednim czasie, wiedział gdzie i i dlaczego. Ktoś zadał sobie trud i promuje to, co mu najbliższe. To źle? Tak samo możesz zgłosić Wyżniankę, Świteziankę, Krakowiankę - czemu nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...