Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To straszne że sprawca wyszedl z wiezienia to bylo do przewidzenia że tak się to skoczy to straszne a władze nie reagują dlaczego ????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To straszne że sprawca wyszedl z wiezienia to bylo do przewidzenia że tak się to skoczy to straszne a władze nie reagują dlaczego ????????
  No straszne ale skoro ofiara wycofała skargę to nie było podstaw aby skazywać tego osobnika. Dziwię się, ze rodzina na to pozwoliła bo jak mozna się domyślać ten osobnik maltretował żonę od dawna i dziwi mnie to, że kobieta nie miała żadnego wsparcia u swoich bliskich i nikt jej nie pomógł. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsze jest to ze my bylismy ich sasiadami i wszystko widzielismy i slyszeli..szkoda mi dzieci troje sierot..przyjmijcie wyrazy wspòlczucia S.T.A  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To była dobra kobieta to nie sprawiedliwe że tak się to skoczylo żal współczucia dla rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypuścił furiata na specjalne życzenie zony więc o co chodzi? Jakim prawem mieli go trzymać, skoro ona wycofała wszelkie zarzuty, odmówiła zeznawania i zażądała umorzenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To straszne że sprawca wyszedl z wiezienia to bylo do przewidzenia że tak się to skoczy to straszne a władze nie reagują dlaczego ????????
Dlatego tyle razy o tym piszę,tusk musi odejść,to co się teraz wyprawia to koniec świata,on już nie panuje nad niczym. Czy jest chory ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypuścił furiata na specjalne życzenie zony więc o co chodzi? Jakim prawem mieli go trzymać, skoro ona wycofała wszelkie zarzuty, odmówiła zeznawania i zażądała umorzenia?
Pisałem już o tym że miała Jasiu nóż na gardle,na jej miejscu też byś nie kozaczył a nawet mógłbyś w pory popuścić ,jak cię znam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sąd pod sąd za nieobliczalną głupotę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sąd pod sąd za nieobliczalną głupotę!!!
To tusk powinien odejść przede wszystkim, on już przestał panować nad wszystkim. Wszystko to idzie w złym kierunku,on za to wszystko odpowiada,myślał że to będzie BAJKA,sady nasze,polskie wszystkie do lustracji i dekomunizacji,wszystko TO ,to jeszcze jakieś sovieckie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisałem już o tym że miała Jasiu nóż na gardle,na jej miejscu też byś nie kozaczył a nawet mógłbyś w pory popuścić ,jak cię znam.   Pisałeś tępy Czesiu, tylko nie wiadomo po co? Kobieta źle zrobiła bo nie powinna dać się zastraszyć gnojowi tylko poszukać pomocy. I tak powinny postępować wszystkie maltretowane żony, nie litować się nad gnojem tylko do pierdla wsadzić i na dodatek eksmitować z chałupy żeby dziad nie miał dokąd wrócić bo inaczej skończą tak jak ta kobieta. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Pisałem już o tym że miała Jasiu nóż na gardle,na jej miejscu też byś nie kozaczył a nawet mógłbyś w pory popuścić ,jak cię znam.   Pisałeś tępy Czesiu, tylko nie wiadomo po co? Kobieta źle zrobiła bo nie powinna dać się zastraszyć gnojowi tylko poszukać pomocy. I tak powinny postępować wszystkie maltretowane żony, nie litować się nad gnojem tylko do pierdla wsadzić i na dodatek eksmitować z chałupy żeby dziad nie miał dokąd wrócić bo inaczej skończą tak jak ta kobieta.   
Tępa dzido !!!  nie masz pojęcia co taki zbok zrobiłby z tą kobietą po wyjściu z kryminału,lub gdyby dostał wyrok w zawieszeniu !!!  Wszystko to ze mamy takie prawo ,takie sądy i taki obecnie rząd. Nie dziwię się wcale że wycofała oskarżenie,z tobą by było pewnie podobnie. Tusk,policja,sądy,całe to prawo,nie gwarantuje nam dzisiaj żadnego,ale to żadnego bezpieczeństwa.Wszyscy są do zmiany i wypie rdolenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój stary tak robił, ale nagle dostał zawał i skończyło się wszystko. Wystarczyło że zostało zgłoszone psychiczne znęcanie na policji i już się cały trząsł. Ale w środowisku uchodził za grzecznego, dobrego człowieka, nawet niektórzy twierdzili że był bardzo spokojny. No ale w domu z poczwary wychodził potwór który bił, poniżał, zastraszał i pił, właśnie kłótnie ,,usprawiedliwiał" alkoholem jak to ktoś wspomniał tutaj. A teraz kochanki chodzą naburmuszone bo jak to można było tak dobrego człowieka ,,zamordować" zawałem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój stary tak robił, ale nagle dostał zawał i skończyło się wszystko. Wystarczyło że zostało zgłoszone psychiczne znęcanie na policji i już się cały trząsł. Ale w środowisku uchodził za grzecznego, dobrego człowieka, nawet niektórzy twierdzili że był bardzo spokojny. No ale w domu z poczwary wychodził potwór który bił, poniżał, zastraszał i pił, właśnie kłótnie ,,usprawiedliwiał" alkoholem jak to ktoś wspomniał tutaj. A teraz kochanki chodzą naburmuszone bo jak to można było tak dobrego człowieka ,,zamordować" zawałem...
Musieliście na pewno mu  coś dosypać !!!  teraz tak wszyscy robią z tymi brutalami domowymi,każdy broni się sam jak może bo na PAŁY nie ma co dzisiaj liczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...