Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ściąga kury (i jaja) z całego świata

Utworzony przez wiesmak, 7 lutego 2009 o 16:25 Powrót do artykułu
Pasja i człowieczeństwo. Mało takich ludzi teraz jest. Brawo, tak trzymać.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chylę czoło przed człowiekiem z pasją... A Jego hodowla faktycznie przyciąga uwagę.
0
PANIE Eugeniuszu- gratuluje panu . Ja pracowałem w zawodzie bardzo stresującym hoduję i lotuje gołebie pocztowe. Czas z nimi spędzony to czas odnowy czas relaksu czas spędzony twórczo. Tak trzymać.
0
Super, widziałam koło black red white,.....kolorowe sliczne domki.Podziwiam, gratuluję,podziwiam, tak trzymac dalej.
0
mam jaja do sprzedania kturych jeszcze nie widziales
0
MAM JAJA BOJOWCA BURGIJSKIEGO MALO SPOTYKANA RASA MUJ NR.668069249
0
Ja też mam jedną kurę , ktora nosi jajka bez cholesterolu.Ich kolor jest zielony(nie tak mocno).Dzis nawet wukluło mi się kurczątką tego gatunku tylko nie stety czubił tą kure liliput.
0
Kurcze... kórcze? No to jak w końcu nazywa się bohater? Najpierw piszecie Jakóbczyk, a potem dalej Jakubczyk
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: