Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kurcze zawsze myślałem że to amerykanki tak mają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wolę stłuczkę z kobietą niż śmierć z mistrzem kierownicy.Życzę wam żeby was żadna baba kijem nie tknęła,a jeśli nawet jakąś naiwną macie to serdecznie współczuję usługiwania komuś takiemu jak sfrustrowany szowinista.I żadne wymysły tu nie pomogą,statystyka jest statystyką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Blond jaja na drodze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
A powiedz mi po czym wnosisz, że jestem niezadowolony ze swojego życia? Nie mam problemu z wypowiadaniem swoich poglądów, czy to w internecie, czy to w realu. Tak kwestia płci kierowcy ma znaczenie. Kobieta szybciej wpada w panikę, o czym świadczyłoby, że najechała dwukrotnie. A to jakie ma się poglądy co do części kierowców nie przekłada się na sympatię do świata. Więcej dystansu do swojej płci życzę.Miłego wieczoru.
Ciężko zachować dystans kiedy jako kobieta jest się atakowanym hasłami "do garów!" Może TA kobieta szybciej wpadła w panikę ale uważam że równie dobrze znalazłby się i mężczyzna który tak by zareagował. Owszem jesteśmy różni z powodu naszej płci ale nie widzę powodu żeby rozgraniczać to na lepszych i gorszych. I akurat nie miałam Twojej wypowiedzi na myśli, bo wyraziłeś swoje zdanie w normalny, kulturalny sposób, więc proszę nie czuj się urażony. Człowiek jak jest zadowolony z życia to lepiej się komunikuje z innymi ludźmi co odrazu widać Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
seksista napisał:
To prawda ze proporcje w posiadaniu prawa jazdy w Polsce to 60% faceci a 40% kobiety Ale to nie sa dane ktore powinny miec znaczenie w tym jak oceniac jazde ze wzgledu na plec To ze 40% kierowcow to kobiety nie znaczy ze 40% przejechanych kilometrow zostalo przejechane przez baby. Baby jezdza na zakupy i do pracy a faceci jezdza zawodwowo czyli na dlugie odleglosci. To zas sprawia ze proporcje w przejechaniu ilosci kilometrow sa 95% mezczyzni i 5% kobiety I te dane w jakis tam sposob mozna wykorzystac jesli dyskutujemy o wypadkach Wtedy te proporcje nalezy porownac z proporcjami wypadkow I one juz teraz pokazuja kto jezdzi gorzej baba czy chlop. Trzeba byc skrajnie glupia baba aby twierdzic ze mezczyzni jezdza gorzej I to nie koniec. Uwazam tez ze na korzysc mezczyzn przemawia to ze jezdzimy po prostu szybciej i agresywniej. To nie swiadczy o naszych slabszych umiejetnosciach. To jest tylko powiazane z iloscia wypadkow. Trzeba byc chorym czlowiekiem aby uwazac ze kobbiety jezdza lepiej od mezczyzn Tak od siebie powiem. Jezdze lepiej od prawie kazdej baby nawet jakbym mial 2 promile Gdyby faceci jezdzili tak ostroznie jak kobiety ich liczba wypadkow zmniejszymaby sie 100 krotnie Reasumujac Faceci powoduja wiecej wypadkow bo jezdza przytlaczajaco wiecej i jezdza przytlaczajaco bardziej agresywniej Baby powoduja wypadki poniewaz tysiace lat ewolucji wyksztalcilo im mozgi tylko na sprzatanie, zakupy i ew kolory i pamietanie dat [/quote] Oto wypowiedź kretyna - klasycznego "miszcza", dzięki którym codziennie ginie na polskich drogach około 10 osób... Ale jak każdy kretyn, także i ten ma przebłyski myślenia i zdarzy mu się czasem powiedzieć coś rozsądnego: [quote]Gdyby faceci jezdzili tak ostroznie jak kobiety ich liczba wypadkow zmniejszymaby sie 100 krotnie
Tym niemniej - za żadne skarby nie chciałbym spotkać tego półgłówka na drodze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co jak co, szkoda kobiety, zabiła przechodnia przez swoje niedoświadczenie ale z drugiej strony kto jej dał prawko, paytam KTO??? łapówka spora pewnie!!! też zaczynałem kiedyś jeździć ale nie tak!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram przedmówcę... co za BARAN pisze 'szkoda kobiety' ... a chłopa nie szkoda? nie dość, że zginął bogu ducha winien to jeszcze w tak deb***ny sposób, współczuje rodzinie.. tę Kobietę należy stosownie ukarać i odizolowoać, bowiem stanowi realne zagrożenie dla społeczeństwa.. co ona sobie myślała ? że wsiądzie i to samo pojedzie ? bo o prowadzeniu auta nie miała zielonego pojęcia, jak można pomylić gaz z hamulcem ? jak można w ogóle wsiadać samemu za kierownicę, ze świadomością braku pewności gdzie gaz, a gdzie hamulec???? no LUDZIE LITOŚCI !!! strach pomyśleć jak taka osoba uczyła się np obsługi kuchenki gazowej... bo przecież też mogła pomylić odkręcanie gazu z zakręcaniem i wysadzić pół bloku... bo co pomyliło się...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty powinieneś mieć zakaz używania komputera bo brak Ci szarych komórek do łopaty matołku! Jak jedna spowodowała takie nieszczęście to odrazu wszystkie będą przejeżdżać pieszych?? Wyrazy współczucia dla rodziny:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o kontakt rodzinę zmarłego 519 606 402.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy wszyscy możecie wiedzieć o tym człowieku którego jakaś stara baba zabiła ja go znam przeszło 15lat i był na prawdę dobrym człowiekiem.Nie widzicie rodziny i ,znajomych,i pracowników którzy cierpią i przeżywają z powodu utraty tak wspaniałego człowieka którym był on.Na oczach córki i jej dziecka baba rozjechała go bo raptem po 10 latach się zachciało jej parkować.Skończcie farmolić bo mnie krew zalewa na wasze przepychanki. Moim zdaniem prawo jazdy powinno być co 10lat odnawiane innaczej nie powinno być uprawnienia po takim terminie do jazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda jest taka że nie każdy powinien być kierowcą - do kierowanie autem trzeba mieć predyspozycje nie każdy się do tego nadaje- w obecnej rzeczywistości na prawko startuje każdy uważam iż przedtem winny być przeprowadzone testy sprawnościowe czy inne nie wiem Jednak widząc co się dzieje na drodze ile osób jeździ a nie powinni bo stanowią zagrożenie dla siebie i innych uważem że prawo jazdy nie powinno być dla KAŻDEGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy jest tu mądry i cwaniak bo ten wypadek osobiście go nie dotkną ale inaczej byście śpiewali gdybyście byli na miejscu tej kobiety,ale Polacy tak mają że najlepiej jest osądzić nie znane osoby a poza tym was nawet nie było na miejscu zdarzenia to po co tak się wysilacie tymi komentarzami czasami jest warto ugryzc się za język jak pisać takie bzdety:((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego TYLKO kobietom przytrafiają się takie przypadki? Czy to jest szowinizm, dyskryminacja? Nie. Po prostu baby nie potrafią jeździć. Chłopcy od dziecka bawią się samochodzikami, wiedzą, że cofając, jak pokręcisz w lewo to pojedziesz w lewo. Kobieta musi się zastanowić. Poza tym, nie kobiety nie znają przepisów ruchu drogowego. Za każdym razem pod dowolnym hipermarketem możecie to sprawdzić, jak nie ma znaków. Obserwujcie baby w swoich, czesto za dużych samochodach. Stoją zagubione i nie wiedzą, kto ma pierwszeństwo, czy może tu stanąć i takie tam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tymi 'babami' to nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora od razu, zdarzają się i takie co nie jednego faceta zawstydzą... ale to nie zmienia faktu ze tej jednej tutaj nie należy niczym usprawiedliwiać, poruszanie się przeszło toną żelastwa to OGROMNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ!!! ta kobieta to zbagatelizowała - tak samo jak osoba wsiadająca po pijaku za kółko... nie ma tutaj miejsca na 'stało się'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łucja napisał:
Każdy jest tu mądry i cwaniak bo ten wypadek osobiście go nie dotkną ale inaczej byście śpiewali gdybyście byli na miejscu tej kobiety,ale Polacy tak mają że najlepiej jest osądzić nie znane osoby a poza tym was nawet nie było na miejscu zdarzenia to po co tak się wysilacie tymi komentarzami czasami jest warto ugryzc się za język jak pisać takie bzdety:((
Inaczej byś gadała jakby ten 52-wu latek był z Twojej rodziny! Ogarnij się ona zabiła niewinnego człowieka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
seth napisał:
Dlaczego TYLKO kobietom przytrafiają się takie przypadki?
Nie chcę generalizować, ale uważam że to dlatego że faceci nie dopuszczają ich do kierownicy, no chyba że akurat są kompletnie pijani po jakimś weselu. Za to jak małżeństwo wyjeżdża na wczasy bądź do teściowej na obiad, to raczej nie zdarza się żeby kobieta kierowała. A jak już usiądzie za kierownicą, to musi słuchać uwag wiecznie niezadowolonego mistrza kierownicy (mocnego głównie w gębie), który albo krytykuje że źle, albo że za wolno, zamiast na spokojnie wyłapać błędy lub coś doradzić. Niestety taka jest polska mentalność. Z mojej obserwacji wynika, że jak kobieta jedzie źle, to dlatego że nie umie, a jak facet jedzie źle, to dlatego że ma za mało centymetrów i leczy swoje kompleksy. Z dwojga złego wolę spotkać się z babą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dozywocie dla tej baby, jak sie nie umie kierowac to se taczke trzeba kupic, a nie samochód! wspolczuje rodzinie tego zabitego. bo jak sie ma w glowie lakier do paznokci i ciuchy zamiast mózgu to tak jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oznacza to to że nie nadaje się do prowadzenia pojazdów mechanicznych. Ale ta Pani złamała prawo jak się nie prowadzi pojazdów przez długi czas traci się uprawnienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz to głupie i bezmyślne babsko, bedzie miało inne zajęcie!! klawisze już czekaja na nie z fujarami !! bedzie miała dożywianie wysokobiałkowe !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za idiota dopuścił ja do ruchu. Powinien usiąść razem na ławie oskarzonych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...