Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nie do tego opisu napisałem z nerwow chodzilo mi o typa co obrazil zmarlego o tym ze lazi jak baran. Przepraszam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
goscio napisał:
nie do tego opisu napisałem z nerwow chodzilo mi o typa co obrazil zmarlego o tym ze lazi jak baran. Przepraszam
Tak niepotrzebna śmierć dobrego człowieka,ale Twój wpis kwieciście ubarwiony łaciną to też nic stosownego w tym momencie.Wyciszyć emocje proszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomoc napisał:
Rodzinę poszkodowanego pieszego uprzejmie proszę o kontakt 690-957-222
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomoc napisał:
Rodzinę poszkodowanego pieszego uprzejmie proszę o kontakt 690-957-222
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smutne. Pierwsze samolot Prezydencki z elitą, teraz wypadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rszzz napisał:
popieram przedmówcę... co za BARAN pisze 'szkoda kobiety' ... a chłopa nie szkoda? nie dość, że zginął bogu ducha winien to jeszcze w tak deb***ny sposób, współczuje rodzinie.. tę Kobietę należy stosownie ukarać i odizolowoać, bowiem stanowi realne zagrożenie dla społeczeństwa.. co ona sobie myślała ? że wsiądzie i to samo pojedzie ? bo o prowadzeniu auta nie miała zielonego pojęcia, jak można pomylić gaz z hamulcem ? jak można w ogóle wsiadać samemu za kierownicę, ze świadomością braku pewności gdzie gaz, a gdzie hamulec???? no LUDZIE LITOŚCI !!! strach pomyśleć jak taka osoba uczyła się np obsługi kuchenki gazowej... bo przecież też mogła pomylić odkręcanie gazu z zakręcaniem i wysadzić pół bloku... bo co pomyliło się...
Swięta racja,popieram wypowiedź w 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asdf napisał:
Oznacza to to że nie nadaje się do prowadzenia pojazdów mechanicznych. Ale ta Pani złamała prawo jak się nie prowadzi pojazdów przez długi czas traci się uprawnienia.
Jakieś nowe przepisy weszły a ja nic nie wiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego , proszę o kontakt 530 590 222.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odszkodowania powypadkowe http://www.kancelariaanlex.pl/ tel. 721 401 000
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
seksista napisał:
To prawda ze proporcje w posiadaniu prawa jazdy w Polsce to 60% faceci a 40% kobiety Ale to nie sa dane ktore powinny miec znaczenie w tym jak oceniac jazde ze wzgledu na plec To ze 40% kierowcow to kobiety nie znaczy ze 40% przejechanych kilometrow zostalo przejechane przez baby. Baby jezdza na zakupy i do pracy a faceci jezdza zawodwowo czyli na dlugie odleglosci. To zas sprawia ze proporcje w przejechaniu ilosci kilometrow sa 95% mezczyzni i 5% kobiety I te dane w jakis tam sposob mozna wykorzystac jesli dyskutujemy o wypadkach Wtedy te proporcje nalezy porownac z proporcjami wypadkow I one juz teraz pokazuja kto jezdzi gorzej baba czy chlop. Trzeba byc skrajnie glupia baba aby twierdzic ze mezczyzni jezdza gorzej I to nie koniec. Uwazam tez ze na korzysc mezczyzn przemawia to ze jezdzimy po prostu szybciej i agresywniej. To nie swiadczy o naszych slabszych umiejetnosciach. To jest tylko powiazane z iloscia wypadkow. Trzeba byc chorym czlowiekiem aby uwazac ze kobbiety jezdza lepiej od mezczyzn Tak od siebie powiem. Jezdze lepiej od prawie kazdej baby nawet jakbym mial 2 promile Gdyby faceci jezdzili tak ostroznie jak kobiety ich liczba wypadkow zmniejszymaby sie 100 krotnie Reasumujac Faceci powoduja wiecej wypadkow bo jezdza przytlaczajaco wiecej i jezdza przytlaczajaco bardziej agresywniej Baby powoduja wypadki poniewaz tysiace lat ewolucji wyksztalcilo im mozgi tylko na sprzatanie, zakupy i ew kolory i pamietanie dat
Szkoda tylko, że większość znanych mi przedstawicieli męskiego gatunku nie potrafi obsługiwać pralki, że o zrobieniu prania tak by po wyjęciu z pralki nadawało się do użytku nie wspomnę... Wam nawet wszystko jedno jaką gąbką gary myjecie i czy to ta sama co do psiej miski albo mycia wanny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca ktury zarabia na prowadzeniu pojazdów musi co pare lat odbywać badania a dlaczego ludzie w podeszłym wieku asiadają za kierownicę po jakiejs przerwie nikt ich nie bada czy są zdolni do kierowania pojazdami , to są jakies głupie przepisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malami napisał:
Szkoda tylko, że większość znanych mi przedstawicieli męskiego gatunku nie potrafi obsługiwać pralki, że o zrobieniu prania tak by po wyjęciu z pralki nadawało się do użytku nie wspomnę... Wam nawet wszystko jedno jaką gąbką gary myjecie i czy to ta sama co do psiej miski albo mycia wanny
To z kim TY masz doczynienia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...