Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak miał na nazwisko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że bez odblasków był to fakt. Cała reszta to bzdury wyssane z palca !! Niech Policja i Pani z GDDKiA zaczną mowić prawde a nie beda bronić Kierowcy !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większośc piszących to młodzież widzę, koledzy, znajomi. Będziecie mieli prawo jazdy, to zmienicie zdanie na temat, czy da się ominąć takiego "pieszego" w nocy, nawet na prostej drodze. Idziesz bez jakiegokolwiek światła, czy odblasku masz 50% szans na "trafienie", niestety. Obowiązkowe odblaski nikt nie wymyslił bo miał ot taki sobie kaprys. Część jak widać nadal jest "bogami" i ma to gdzieś. Złożę się że wszysycy znający chłopaka będą teraz te odblaski nosić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam nie ma terenu zabudowanego dla ścisłości i szerokie pobocze drogi utwardzone , więc jeśli kierowca jechał max 90 km/h ( a na tej trasie niektórzy bujają się nawet do 150 km/h) to chłopak nie miał szans...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem , nie widziałem , znicze palą się zaraz przy skrzyżowaniu jak się skręca na Kol.Zamek w kierunku Modliborzyc., jeżeli kierowca jechał od Modliborzyc  a pieszy zginął  po przeciwnej stronie to coś mi tu nie gra. To jest fatalna prosta, tym bardziej , że miejsce zdarzenia znajduje się na małym przewyższeniu , kierowca mógł wyprzedzać na podwójnej ciągłej inny pojazd , więc  pieszy mógł zostać potrącony. Zresztą są fachowcy z policji , ja tak tylko przeanalizowałem na szybko , widząc dzisiaj   miejsce zdarzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie. Znicze stoja na trasie Janow-Modliborzyce, a kierowca jechal Modliborzyce-Janow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze? Współczuję rodzinie chłopaka, ale bardziej szkoda mi kierowcy, że będzie musiał żyć z ta sytuacją. Wina chłopaka bo nie dbał o własne bezpieczeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był ktoś na pogrzebie? Jak było? Plakali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu ty? nie wieże jak mogłam do tego dopuścić. Daniel!!! ;-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogłaś nic zrobić,nie obwiniaj się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to nie twoja wina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samobójstwo popełniają ludzie,którzy nie widzą sensu życia. Zanim ktokolwiek z was palnie znow głupi komentarz , proszę o wejście na profil jego dziewcZyny i obejrzenie filmu,który dodała. Nazywa się Kornelia S
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja ciocia zna kierowcę. Mówiła, że przed nim jechał tir, i prawie wszystko zasłaniał. Kiedy już wymijał (zaraz po tirze) kątem oka zobaczył jakąś osobę. Myślał, że go ominął, ale jak usłyszał głośny dźwięk (nie wiem jak to inaczej napisać= To już wiedział co się stało :( LUDZIE NOŚCIE ODBLASKI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy jesteście Popierdoleni zostawcie Daniela w spokoju. A wy zawsze chodzicie w kamizelka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jesli pieszy nie szedl chodnikiem tylko sridkiem ulicy to z jakiej racji ma byc wina kierowcy. Po drugie pieszy powiniem byc oswietlony. Poprostu tragedia
...Tragedią jest to co Ty Człeniu wypisujesz... !! Nie widziałeś miejsca zaraz po zdarzeniu jak wyglądało i gdzie w tym czasie był kierowca to zamknij klawiaturę i nic nie pisz!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O 22 to już gimbusy spac i takie są tego skutki
odezwala sie osoba co zapomniała jak kiedyś podobnie sie zachowywała robiła!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie. Znicze stoja na trasie Janow-Modliborzyce, a kierowca jechal Modliborzyce-Janow.
bzdura !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka bzdura! Chyba słabo orientujesz się w tym terenie. Zresztą nie ważne, dajmy już spoczywać w pokoju Danielowi. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popiersze ten koleś jechał. Od Janowa potrocił go i uciekł z miejsca wypadku niebylo go z 5 minut i wrócił ze strony modliborzyc i powiedział ze jechał od modliborzyc. A to chuja prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to ten syn komendanta potrącił ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...