Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sukces murowny. Pod Kraśnikiem zbijają fortunę na produkcji cegieł

Utworzony przez jaj, 12 marca 2010 r. o 17:53
Jacie ale bzdety z którego roku jest ten artykuł. Takie cuda to tylko w Krasniku ceny w góre i ciepła zima w tym roku wyjatkowa ciepła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu zmowa cenowa. Szykują się żeby podnieść ceny. Już raz tak zrobili nie sprzedawali cegły przez kilka miesięcy a potem podnieśli cenę o 100% Nie dajcie sobą manipulować. A swoją drogą czemu kurier pisze takie artykuły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
och o 60 % podniósł zarobki - znaczy co teraz 1200 zł płaci ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alez bzdury kompletne ... ten Krasnik to jakies kompletne nieporozumienie ..... wszedzie ceny spadaja, a w Krasniku prosze .. wszystko drozeje ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tu się nie zgadzam z jesiennymi cenami gdyż na jesieni kupowałem cegłę w jednej cegielni po 65 groszy a mogłem ją kupić w innej nawet po 50 groszy za szt. Murarz powiedział mi że mam kupić cegłę z jednej konkretnej cegielni gdyż jest bardzo dobra i lepiej nie oszczędzać na materiałach i nie polecił mi abym leciał na taniochę i oszukanie. Dobra cegła ma cenę. Natomiast 3 grudnia kupowałem już na ten sezon cegłę i płaciłem po 73 gr za szt. i jestem z tego materiału bardzo zadowolony gdyż jest to towar pierwsza klasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie dobra cegła ma dobą cenę i ten kto ma dobry wyrób zawsze sprzeda ją za dobre pieniądze. I na jesieni za I klasę trzeba było zapłacić po 60 - 65 gr/szt. można było też zarezerwować cegłę. Takie są realia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I nagle artykuł znikną ze strony dziennika wschodniego - czyżby był nieprawdziwy ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...