Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ojciec Michała S., Jarosław Stawiarski [...] Ciekawe jak ma na nazwisko Michał :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojciec Michała S., Jarosław Stawiarski [...] Ciekawe jak ma na nazwisko Michał :)
Tego BYDŁA CZERWONEGO , kodeks prawny nie dotyczy, je.bać w Polsce to można tylko malućkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bezczelna manipulacja w tytule "Syn byłego posła PiS". Szkoda, że nie napisali: "Sąsiad obecnego posła PO". K**** M*ć! Co mnie obchodzi że "byłego"?! PO lecą słupki to zewsząd próbują atakować PiS - nawet z pomocą tego typu im przyjaznych gazetek? Czy Wy to ludzie łykacie jak próbują Wami manipulować???     P.S. Nie jestem zwolennikiem PiSu, więc niech trole PeOwe darują sobie wpisy nie odnoszące się do problemu lizusostwa politycznego mediów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak złym trzeba być człowiekiem żeby nie pomóc własnemu dziecku? Zapłać kaucję łysy draniu i nie wymądrzaj się.             
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bezczelna manipulacja w tytule "Syn byłego posła PiS". Szkoda, że nie napisali: "Sąsiad obecnego posła PO". K**** M*ć! Co mnie obchodzi że "byłego"?! PO lecą słupki to zewsząd próbują atakować PiS - nawet z pomocą tego typu im przyjaznych gazetek? Czy Wy to ludzie łykacie jak próbują Wami manipulować???     P.S. Nie jestem zwolennikiem PiSu, więc niech trole PeOwe darują sobie wpisy nie odnoszące się do problemu lizusostwa politycznego mediów.
No widzisz,  czerwone komuchy mają się dobrze !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno marichana leczy różne choroby, także hasło "Uzdrowię Kraśnik" jest bardzo zasadne :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BANDYTA sprzedał synowi - handlował marihuaną ? Tamten to BANDYTA ? PISowska buta ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka.Panie S. jak sie zaczyna rozliczac ludzi ,trzeba sie liczyc z tym ,że tamci też będą sie Panu przglądać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BANDYTA sprzedał synowi - handlował marihuaną ? Tamten to BANDYTA ? PISowska buta ?
Przecież to CZERWONY komuch i konfident !!!  do pieca z nim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojciec Michała S., Jarosław Stawiarski  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak chujowe sztuki dawał -0.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielka mi to afera ohoho ,zenada zeby za takie gówno isc siedzieć, 2kg to trocie tyle to ja w tydzień spale ""sadzić palić zalegalizować""-=-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... my stoimy tu gdzie teraz a oni tam gdzie sprzedają marihuanę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na miejscu tatusia "polityka" spaliłbym się ze wstydu  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na miejscu tatusia "polityka" spaliłbym się ze wstydu
TATUŚ, też handluje ???   PYTAlski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
synek palił ale się nie zaciągał !!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A  taki Stawiarski mądry,taki złośliwy wobec wszystkich ,taki cwany? Myślał,że pozjadał wszystkie rozumy?  Wredota wraca do Ciebie Jarku Stawiarku ze zdwojoną siłą,  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie zakończył się temat rzekomego romansu, teraz klepany będzie temat rzekomej dealerki. Co za miasto ?! co za ludzie?! żadnych pozytywnych wiadomości. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
porażka wychowawcza w katolicko-pisowskim diomu? No to teraz "wychowaca" powinien pomyśleć jak się ukarać, ze z jego porażki wychowawczej wynikna więzienne klopoty synka. No wychowaca szukaj dobrych adwokatów, i miłych współwięźniów chyba,że nie dosięgnie go sprawiedliwa ręka Temidy, co w tym kraju może się wydarzyć  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.twojewiadomosci.com.pl/content/s%C5%82awomir-cenckiewicz-przeistoczenie-si%C4%99-wa%C5%82%C4%99sowej-z-niemoty-w-b%C5%82yskotliw%C4%85-ozdob%C4%99-rz%C4%85dowej-%C5%BCu     http://www.fakt.pl/Prezydentowa-Walesa--jej-ojciec-byl-skazany-za-morderstwo,artykuly,219618,1.html     http://www.se.pl/wydarzenia/ciekawostki/ojciec-waesowej-chcia-mnie-zabic_337146.html   http://www.se.pl/wydarzenia/opinie/slawomir-cenckiewicz-danuta-walesa-bywa-ordynarna-a-nawet-chamska_336790.html   zawsze wiedziałam, że z nią coś nie tak, bo nikt o zdrowych zmysłach nie rodzi tyle dzieci   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...