Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No i co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stec za komuny dokładał starań żeby z kradzionych aut potrzebne i deficytowe części trafiały do niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mega długi artykuł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stec za komuny dokładał starań żeby z kradzionych aut potrzebne i deficytowe części trafiały do niego.
stec powinien obić ci ten świński ryj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zlustrować Steca ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zazdrość was zjada że cos komus wychodzi - a sam nawet palcem nie kiwnie żeby pójśc do pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kto za "kumuny" jakoś sobie radził, a po "przemianach" jeszcze bardziej to "kolaborant" "komunistyczny pachołek" "Łubek" itp. Tak twierdzą miernoty, które nie radziły sobie za komuny a teraz nie radzą sobie jeszcze bardziej... Można też "takich" "Steców" postrzegać jako drobnych "cwaniaczków" którzy się dorobili ale tak czy owak radzą sobie i jedyne co pozostaje to POGRATULOWAĆ lub zamilknąć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każde uogólnianie  jest z góry skazane na fałsz. Tak jest i tym razem, bo za komuny trudności miały nie tylko miernoty, ale również, a może nawet większe trudności mieli ludzie wywodzący się z inteligencji, ziemiaństwa, wierzący i pochodzący z rodzin, w których wychowanie patriotyczne było na pierwszym miejscu. I żądania tego typu, co wyżej można kierować do tchórzy, ale ja nie zamierzam milknąć i udawać, że komuna była cacy. PS. Nie wiem nic nt. bohatera artykułu i nie dokładam się w jakikolwiek sposób do oceniania Go. Ale gloryfikowanie komuny zawsze spotka się z moim oporem, bo ja pamiętam tamte czasy i nie dam sobie zrobić wody z mózgu.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pamiętacie w.y.p.a.d.e.k s.t.e.c.a, w którym z.g.i.n.ę.ł.a kobieta w miejscowości Leszczyna???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty cioto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zlustrować Steca ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zlustrować Steca ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego Guest, w temacie wypadku to pomyliłeś osoby o tym samy nazwisku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie ten Stec gamonie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Steców jest dwóch: Wiesiek i Zbyszek "Kasaja".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pamiętacie w.y.p.a.d.e.k s.t.e.c.a, w którym z.g.i.n.ę.ł.a kobieta w miejscowości Leszczyna???
pamiętam moja znajoma koleżanka  Stec wyszedł z tego cało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...