Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Targ zostaje przy Balladyny

Utworzony przez ppp, 25 czerwca 2008 o 00:04 Powrót do artykułu
I bardzo dobrze.Pomysł trafiony i do zaakceptowania.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A co z głosowaniem mieszkańców, którzy opowiedzili się w większości za przeniesieniem targowiska? Teraz głos ludu się nie liczy dla burmistrza??
0
targ powinen być na skrzyżowanu idąc do pracy kupiłam by pieczywo kanapkę nie ja jedna to dobry pomysł z tym targiem tak trzymać (przenieść)
0
Oczywiscie, zatrudnił ludzi do ankiet, pewnie im zapłacił, albo może w tej sytuacji nie zapłacil, jaki problem przejsc pare krokow dalej i zrobic tam porządne duze targowisko, a nie taki ścisk.Bez sensu, jak wszystko w tym mieście, targ na rondzie, ciekawe co jeszcze wymysli....
0
No i znów głos ludu nieważny, ciekawe co bedzie z kasa po sprzedaży kpec-u ?? tez pewnie się "gdzies" ulotni, a moze znów jakies inwestycje na fabrycznym, przeciez tam tylu wyborców, a w starym jak nic sie nie robi tak i nic sie robic nie będzie, o stacji pkp nie wspomnę do d..... to wszystko !
0
Zagłosujmy nogami - nie kupujmy nic na targu. Byłem i jestem za przeniesieniem targu. To co "kupcy" robią z ul. Niepodległości to chlew!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: