Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mnie ciekawi taka statystyka . Jaki odsetek "dopalaczowców" trafia do szpitala , bo obawiam się ,że producenci tych używek znaleźli sposób na przełamanie monopolu "narkotyków", a przez to uszczuplają znacząco co niektóre kiesy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oni sobie marnuja zdrowie na wlasne zyczenie a ja nie moge od 3 miesciecy do zdrowia dojsc to jest niesprawiedliwe dopiero .... nie szanowac zdrowia i zycia.... doceniajcie kazdy dzien i kazdy dzien w ktory was nic nie boli...... mam nadzieje ze wyjda z tego bez skutkow ubocznych i zmienia swoja droge ktora wybrali....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to jest już drugi epizod w Annopolu w ubiegłym tygodniu.Zdarzenie z udziałem 3 osób w centrum miasta było w czwartek21 kwietnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Trafili do szpitala po dopalaczach.
  Wielka szkoda, że nie do kostnicy - gdyż tam jest miejsce takich pomyłek ewolucji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zażywający mieli świadomość ,że biorą substancję odurzającą.Tak samo powinni być ukarani.Tylko.ze z tksykologii wychodzą dzieci z uszkodzonymi mózgami i wątrobami i później domagają się rent ,opieki od państwa.Bierzesz bierz twój problem tylko później radź sobie sam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci co trafili do szpitala powinni zwrócić koszty leczenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
propaganda wszystko nazywa dopalaczami, prawdopodobnie dopalaczami, nieznaną substancją, subs. psychoaktywną , broń Boże -narkotykami... no to Qwa czym?gównem psim.więcej propagandy niż informacji. Kronika kryminalna, szmatławiec sensacyjny, bukowiec ale na pewno nie gazeta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...