Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trzech chętnych do kupna FŁT Kraśnik. 142 osoby do zwolnienia

Utworzony przez ???, 11 października 2012 r. o 10:19 Powrót do artykułu
Wydawało mi się już wszystkich swoich pozatrudniali. A tu proszę. Kolego, puść trochę bliższych informacji, bo do poniedziałku daleko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ZWALNIAJĄ , ZWALNIAJĄ ALE DZIECI PROMINENTÓW PRZYJMUJĄ - ZOBACZYCIE JAK WRÓCICIE DO PRACY
Kogo to jeszcze chcą upchnąć w tym FŁT? Czyżby jeszcze mało było "specjalistów"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety mamy taki pie.... ustruj że wszystko trzeba sprzedać bo Polak nie umie zrobić pieniędzy tylko wyprzedaje się majątek za grosze obcemu kapitałowi A co będzie jak już nie będzie co sprzedać Wystarczyłby dobry gospodaż przyjżeć sie niektórym stanowiskom ale niestety mamy jak mamy A tak kupuje sie farby za przeszło 60tyś i zbiera gałązki w lesie przy biurowcu głównym żeby jeba... chinolom się podobało Oni to w du.. mają interesują ich certyfikaty i jak za grosze kupić Smieją sie z nas i z psełdo prezesów ze Świdnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
A tak kupuje sie farby za przeszło 60tyś i zbiera gałązki w lesie przy biurowcu głównym żeby jeba... chinolom się podobało Oni to w du.. mają interesują ich certyfikaty i jak za grosze kupić Smieją sie z nas i z psełdo prezesów ze Świdnika
60 tysięcy za farbę?! Poważnie?! Co tak malowali nagle, skoro na potrzebniejsze rzeczy nie ma pieniędzy?! Na taką kwotę to ogromne ilości farby poszło lub też mało farby po ogromnej cenie. A jaka firma była dostawcą tych farb? Coś mi tu śmierdzi ... i to nie farbą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...