Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urząd Miasta w Kraśniku szuka pracowników

Utworzony przez lusia, 26 sierpnia 2011 r. o 07:55 Powrót do artykułu
Wilk jest przynajmniej miły i dobry. A nasz burmistrz niech lepiej wróci do lektury swoich reklamówek wyborczych, bo tyle obiecał a nic nie robi tylko knuję komu by tu jeszcze w prasie dołożyć, myślą, że ktoś to kupuje czy co. Kraśnicki szmatławiec wala się po groszkach i trafikach nikt tego brukowca nie czyta, bo podobny do tej gazety co to ją Czubi wydawał, nie pamiętam jak się nazywała. Szkoda, że tylko oni sądzą, że są tacy święci ludzie myślą inaczej. Złego dokonaliśmy wyboru Kraśniczanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
celina2 napisał:
a'propos spotu posła Wilka. Piszecie tu, że to kolesie partyjni go popierają. A co w takim układzie z Ryszardem Kaliszem. Przecież to żaden partyjny kolega, wręcz przeciwnie chyba raczej opozycja. Coś w tym musi być. I wierzcie mi nawet" partyjni kolesie", jak ich nazywacie, nie o każdym pośle mogliby powiedzieć tyle dobrego co o Wilku. W tym też chyba coś jest.
Kalisz jest człowiekiem potrafiącym dodawać dwa do dwóch i z tej prostej przyczyny podlizuje się ewentualnemu koalicjantowi. Wiadomo, że SLD za wszelką cenę chciałoby wrócić do rządzenia krajem, wiadomo również, że Kalisz jest prawnikiem i śnią mu się po nocach ministerialne korytarze. Więc kto ma go poprzeć, jak nie prawnik PeOwiec? To czysta, handlowa kalkulacja pt.: "Jak nie dać się oderwać od bogatego koryta".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Wilk jest przynajmniej miły i dobry. A nasz burmistrz niech lepiej wróci do lektury swoich reklamówek wyborczych, bo tyle obiecał a nic nie robi tylko knuję komu by tu jeszcze w prasie dołożyć, myślą, że ktoś to kupuje czy co. Kraśnicki szmatławiec wala się po groszkach i trafikach nikt tego brukowca nie czyta, bo podobny do tej gazety co to ją Czubi wydawał, nie pamiętam jak się nazywała. Szkoda, że tylko oni sądzą, że są tacy święci ludzie myślą inaczej. Złego dokonaliśmy wyboru Kraśniczanie.
Obiecał złote góry. Zbierałem podpisy, naklejałem plakaty, w celu wzomcnienia szeregów partii i wyszłem jak Czub na mydle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pyt: Na czym polega humanizm Stawiarskiego? Odp: Mógł zabić a on tylko pozbawia środków do życia, nakazując bezprawne zwolnienia z pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolny obywatel napisał:
Pyt: Na czym polega humanizm Stawiarskiego?Odp: Mógł zabić a on tylko pozbawia środków do życia, nakazując bezprawne zwolnienia z pracy.
haha, sam odpowiada na swoje pytania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan burmistrz szuka pracowników tylko na pokaz.Robi duzo szumu i rozgłosu, gdy rozpisze konkurs na stanowiska, i to, gdy na ich obsadzenie ma już protegowanych, ale tez w tym samym czasie bez żadnych skrupułów inne obsadza poza konkursami. Czyzby z obawy, że w konkursach mógłby im ktos zaszkodzić i ta wygrananie była by taka pewna? I tak przy okazji wrócę do sprawy aplikantki w urzędzie. Czy przypadkiem nie jest ona jedną ze snieżynek? Jesli tak, to nam podatnikom przyszło płacic z nawiązką za przedwyborcze cyrki pana burmistrza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
I tak przy okazji wrócę do sprawy aplikantki w urzędzie. Czy przypadkiem nie jest ona jedną ze snieżynek? .
A Ja tak przy okazji wrócę do twojego zrytego beretu.Czy ty przypadkiem nie jesteś na rencie?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
A Ja tak przy okazji wrócę do twojego zrytego beretu.Czy ty przypadkiem nie jesteś na rencie?.
Musiałam trafic, skoro z takiej beczki uderzasz. I rozczaruje cie, ale w dalszym ciągu opłacam swoje ubezpieczenie. A nawet jakbym była na rencie, to co nie wolno mi? A moze to w twojej głowie zagościło wyobrazenie, że jak sie jest na rencie to trzeba miec zryty beret. I niestety pilnuj swojego, bo słuzalczosc partyjna twój ryje i to głębokimi skibami, że nic go juz nie będzie w stanie wyrównac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MA TEZ INNE CHOROBY-UŻALEŻNIENIA:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Pan burmistrz szuka pracowników tylko na pokaz.Robi duzo szumu i rozgłosu, gdy rozpisze konkurs na stanowiska, i to, gdy na ich obsadzenie ma już protegowanych , ale tez w tym samym czasie bez żadnych skrupułów inne obsadza poza konkursami. Czyzby z obawy, że w konkursach mógłby im ktos zaszkodzić i ta wygrananie była by taka pewna?I tak przy okazji wrócę do sprawy aplikantki w urzędzie. Czy przypadkiem nie jest ona jedną ze snieżynek? Jesli tak, to nam podatnikom przyszło płacic z nawiązką za przedwyborcze cyrki pana burmistrza.
Protekcja za sznurek http://i56.tinypic.com/akadyx.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kraśniczanka napisał:
MA TEZ INNE CHOROBY-UŻALEŻNIENIA:)))
O mnie piszesz? Któz nie ma uzaleznień. Sam apetyt na życie jest uzaleznieniem. A i tak moje uzaleznienia są niczym w porównaniu z twoim papraniem sie w gówmnie obłudy z powodów politycznych, że aż cuchnie i pozostało ci jedynie sie pocieszać ,że miesza sie ze smrodem innych, tobie podobnych, to i za bardzo nie da sie poznac od kogo tak zajeżdza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
O mnie piszesz?Któz nie ma uzaleznień. Sam apetyt na życie jest uzaleznieniem. A i tak moje uzaleznienia są niczym w porównaniu z twoim papraniem sie w gówmnie obłudy z powodów politycznych, że aż cuchnie i pozostało ci jedynie sie pocieszać ,że miesza sie ze smrodem innych, tobie podobnych, to i za bardzo nie da sie poznac od kogo tak zajeżdza.
Ty Marycha chyba jesteś uzależniona od radia ma...ryja,czuć mocherem od Ciebie...fuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojciec rydz napisał:
Ty Marycha chyba jesteś uzależniona od radia ma...ryja,czuć mocherem od Ciebie...fuj
Nie z tej strony Ci zalatuje. To nie ja w tym miescie jestem przedstawicielem faryzeuszowskiej postawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie ja w tym miescie jestem przedstawicielem faryzeuszowskiej postawy
A co ty sobą babo ze zrytym łbem reprezentujesz? Wpieprzasz się babo w każdy temat, bez względu na to, czy masz o nim jakiekolwiek blade pojęcie, czy nie ... Renciści mają widać dużo czasu, a ty zamiast znaleźć sobie jakie pożyteczne zajęcie w domu, to siedzisz od rana do nocy w necie, zaniedbując swoje obowiązki, ale za to pieprząc głupoty, po czytaniu których rzygać się chce ... Wbiłaś sobie do zrytego łba taką swoją (wymyśloną przez własny chory umysł) "dziejową misję" społeczną: jestem "głosem kraśniczan', na wszystkim się znam, i będę zabierać głos w każdym temacie. I nic to że mam IQ rzędu temperatury pokojowej ... Spieprzaj dziadu z forum, ale już !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
A co ty sobą babo ze zrytym łbem reprezentujesz? Wpieprzasz się babo w każdy temat, bez względu na to, czy masz o nim jakiekolwiek blade pojęcie, czy nie ... Renciści mają widać dużo czasu, a ty zamiast znaleźć sobie jakie pożyteczne zajęcie w domu, to siedzisz od rana do nocy w necie, zaniedbując swoje obowiązki, ale za to pieprząc głupoty, po czytaniu których rzygać się chce ... Wbiłaś sobie do zrytego łba taką swoją (wymyśloną przez własny chory umysł) "dziejową misję" społeczną: jestem "głosem kraśniczan', na wszystkim się znam, i będę zabierać głos w każdym temacie. I nic to że mam IQ rzędu temperatury pokojowej ... Spieprzaj dziadu z forum, ale już !
Wydaje mi sie , ze wiecej niz ty politykierze od pięciu bolesci, który dla własnych i partyjnych korzyści musi aprobowac wszelkie niecne działania, nawet takie na pograniczu bezprawia. Stać na strazy kłamstw, oszust i mamic nimi ludzi, a tych, którzy tego nie akceptują czerniac i obrzucac błotem. Mnie chociaz uczciwi ludzie, którzy ponoszą skutki takiego fałszywego, naciąganego reprezentowania nie muszą przeklinac, psów na mnie wieszac i pluć mi w twarz. I to ty lecz swój chory umysł z władzy i dla władzy, bo własnie pokazałes jakie podejscuie mają politycy i ludzie z nimi powiązani do zwykłych obywateli i do jakich podłosci sa w stanie sie posuwac, żeby tylko móc głosic swoją zakłamaną propagandę. I czegoz sie mozna spodziewac,po takim, po którym widać, ze dla władzy i pieniędzy jest w stanie zrobic wszystko. Teraz przyjdziesz mnie spalić czy zabic ze swoimi partyjnymi kolezkami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Wydaje mi sie , ze wiecej niz ty politykierze od pięciu bolesci, który dla własnych i partyjnych korzyści musi aprobowac wszelkie niecne działania, nawet takie na pograniczu bezprawia. Stać na strazy kłamstw, oszust i mamic nimi ludzi, a tych, którzy tego nie akceptują czerniac i obrzucac błotem. Mnie chociaz uczciwi ludzie, którzy ponoszą skutki takiego fałszywego, naciąganego reprezentowania nie muszą przeklinac, psów na mnie wieszac i pluć mi w twarz. I to ty lecz swój chory umysł z władzy i dla władzy, bo własnie pokazałes jakie podejscuie mają politycy i ludzie z nimi powiązani do zwykłych obywateli i do jakich podłosci sa w stanie sie posuwac, żeby tylko móc głosic swoją zakłamaną propagandę. I czegoz sie mozna spodziewac,po takim, po którym widać, ze dla władzy i pieniędzy jest w stanie zrobic wszystko. Teraz przyjdziesz mnie spalić czy zabic ze swoimi partyjnymi kolezkami?
http://i51.tinypic.com/2zz4vfo.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z Włodarzykiem!!! Włodarzyk musi odejść!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Wydaje mi sie , ze wiecej niz ty politykierze od pięciu bolesci, który dla własnych i partyjnych korzyści musi aprobowac wszelkie niecne działania, nawet takie na pograniczu bezprawia. Stać na strazy kłamstw, oszust i mamic nimi ludzi, a tych, którzy tego nie akceptują czerniac i obrzucac błotem. Mnie chociaz uczciwi ludzie, którzy ponoszą skutki takiego fałszywego, naciąganego reprezentowania nie muszą przeklinac, psów na mnie wieszac i pluć mi w twarz. I to ty lecz swój chory umysł z władzy i dla władzy, bo własnie pokazałes jakie podejscuie mają politycy i ludzie z nimi powiązani do zwykłych obywateli i do jakich podłosci sa w stanie sie posuwac, żeby tylko móc głosic swoją zakłamaną propagandę. I czegoz sie mozna spodziewac,po takim, po którym widać, ze dla władzy i pieniędzy jest w stanie zrobic wszystko. Teraz przyjdziesz mnie spalić czy zabic ze swoimi partyjnymi kolezkami?
Twój świat kobieto to jakiś matrix.Każdego kto mówi Ci prawde na temat twoich urojeń, wiążesz z władzą ,pieniędzmi i jakimś internetowym spiskiem przeciw Tobie. Ja przyłączam się do stwierdzeń poprzedników,że Ty autentycznie masz ZRYTY BERET.Masz taki lokalny kompleks Boga który powinno sie leczyć. Ps: Podobnie jak ty jestem na rencie i nie mam nic wspólnego z polityką,władzą itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gracjan napisał:
Twój świat kobieto to jakiś matrix.Każdego kto mówi Ci prawde na temat twoich urojeń, wiążesz z władzą ,pieniędzmi i jakimś internetowym spiskiem przeciw Tobie. Ja przyłączam się do stwierdzeń poprzedników,że Ty autentycznie masz ZRYTY BERET.Masz taki lokalny kompleks Boga który powinno sie leczyć. Ps: Podobnie jak ty jestem na rencie i nie mam nic wspólnego z polityką,władzą itp.
Przeciez pisałam, że jeszcze opłacam swoje ubezpieczenie, a to jest jednoznaczne z tym , ze nie moge byc na rencie.I kto w takim wypadku ma te urojenia? Juz tutaj, a wczesniej na LKRze miałam okazje sie przekonać jak wygląda prawda w wykonaniu ludzi wspierających pisowskiego burmistrza, a zarazem pilnujących swoich interesów związanych z władzą. A ten kto by nie był od niej zalezny, nie miał by powodów az do tego stopnia stac na strazy jej krętactw i łamania zasad.
Ostatnio edytowany 17 września 2011 r. o 21:48
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zryta babo z Piask o IQ rzędu temperatury pokojowej - nie jestem żadnym partyjnym aparatczykiem, nie mieszam się zarówno w kraśnicką, jak i w jakąkolwiek politykę. Lokalnych Włodarzy mam w doopie. Mierzi mnie natomiast, jak się wpieprzasz w posty, usiłując grać za autorytet w tematach, o których nie masz zielonego pojęcia. Jest to śmieszne i żałosne zarazem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...