Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zgłoszę to do NIK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli NIEBIEKSA KAMPANIA WYBORCZA I ATAK TEOFILII Z ECCLESIOFOBIĄ JAK KURIA JEGO MAĆ!: cz. 6:   Czy ktoś słyszał aby jakiś AXCELENCJA czy księŻULEK przestrzegał kogoś przed (z)BAWIENIEM? - NIE! Wszyscy zaś i to nie raz słyszeli jak gardłują, ze „BÓG STWORZYŁ CZŁOWIEKA NA OBRAZ I PODOBIEŃSTWO SWOJE” (Rdz. 1; 27). Czy ktoś słyszał aby jakiś AMINENCJA czy księŻULEK opier...lił samego (w)MAWIANEGO STWÓRCE, że coś spier...lił? - NIE! Wszyscy zaś słyszeli jak BISKUPI, księŻULE OPIER...LAJĄ LUDZI w ramach LITURGII (z)BAWIENIA PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA , że (w)MAWIANY STWÓRCA COŚ, czyli ICH, SPIER...LIŁ!!! I gdzie tu jest ktoś NORMALNY? To trzeba wiele czasu Poświęcić na NAU(cz)KĘ pier...DÓŁ (z)BAWIENIA! Ha ha ha...   16) „SUPEREXPRESS” z dn. 23.VI.2015 r. w artyKULe: „Oto mężczyźni najbliżsi sercu Beaty Szydło. Jej syn będzie księdzem „ oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA. Potwierdza też teorie ZWIĄZKOWE i trwającą WALKĘ O NAJŚWIETSZĄ R.P. Mafijne SŁUPY (z)BAWIENIA zrobią wszystko, aby rzucić lud na KULana przed MAJESTEM PANA Wszechmogącego, ale... czy będą mogli? Jak Może wyglądać OJCZYZNA (z)BAWIENIA pod wodzą CZARNEJ MAFII od lat piszą INTERNAUCI:   1} APOKALIPSA KZ NSZZ SOLIDARNOŚC ORGANISTÓW i ASC: Po DOJŚCIU PiS-u do władzy w kraju zapanuje CZARNA ROZPACZ, co już WIDAĆ kim otoczony jest BRAT JAROSŁAW oczekujący na spełnienie swego POWOŁANIA jako PREMIER R.P. I JAK DUSZONY BYŁ na Wawelu przez Kardynała Staśka DZIWISZA prezydent-elekt Andrzej DUDA (4.VI.2015 r.)! Już teraz CZARNA SEKTA zawłaszcza WSZYSTKO, co jeszcze można, a w finale ZAWŁASZCZY SOBIE CAŁY KRAJ za tradycyjne „BÓG ZAPŁAĆ”. CZARNA MAFIA ZABIERZE WSZYSTKIGO, CO JESZCZ DA SIĘ ZABRAĆ – ze stanowiskami włącznie! O dawna RZĄD R.P. Jest pilnowany na WSZELKIE MOŻLIWE SPOSOBY, a CZARNI sprawują WŁADZĘ Z 2-giej LINII – po cichu, a skutecznie. Nawet WŁADZA R.P. Boi się, ze nie będzie mogła się (z)BAWIĆ, a (z)BAWIĄ SIĘ ino AMINENCJE WŁADZĄ! Odstawiana SZOPKA EGZORCYZMÓW przed pałacem prezydenckim w ramach KAMPANII (z)BAWIENIA skutecznie pozbawiła władzy prezydenta KOMOROWSKIEGO! Nie odważyli się CZARNI NA EKSKOMUNIKĘ prezydenta, a SZOPKA przez Nich ODSTAWIANA okazała się skuteczna. Jeśli rozliczą kampanie KOMORWSKIEGO i DUDY okaże się, ze za wsparciem SŁOWA BOŻEGO leciała całkiem niezła KASA zapewniająca OJCZYNĘ (z)BAWIENIA na kolejne 5 LAT! Następną NAJŚWIĘTSZA OFIARĄ (z)BAWIENIA może stać się Brat JAROSŁAW zapewniający w owym czasie, że stanowisko PREMEIRA go NIE IN TERSUJE, a teraz oglądając OJCZYNĘ (z)BAWIENIA zostanie WYKREOWANY na PREMIERA R.P. I w Polsce Świętego Spokoju nie będzie, bo jak głosi (nie)DOBRA NOWINA to: PREZYDENT elekt ma (a może miał) nad sobą PREZESA Jarosława KACZYŃSKIEGO, a hipotetyczny premier Jarosław KACZYŃSKI będzie miał nad sobą (z)BAWICIELA! I tak powstanie HIERARCHIA (z)BAWIENIA rzucając cały NARÓD na KULana we wskazanej DRODZE (z)BAWIENIA! Wprowadzona dyktatura (z)BAWIENIA pokaże rodem z PiS-u, że ino Ma Ryja! I nycz więcej, naród zaś będzie się zastanawiał przez całe 5 lat NA CO NAM JESZCZE PiS DA?, a wiadomo, że PiS DA ino na Krzyż i Biblię, każdy będzie miał MIESZKANIE... w niebie... dostanie też najnowszy model komputera:   1) KLĘCZNIK zamiast biurka; 2) RÓŻANIEC zamiast klawiatury; 3) KSIĄŻECZKĘ DO NABOŻEŃSTWA zamiast monitora. Cały zestaw (z)BAWIENIA obsługiwany będzie na KULanach.   STOLICĘ pieronkiem przeniosą na JASNĄ GÓRĘ, a wtedy już ludzi weźmie Jasna Cholera! W miejsce dowodu każdy otrzyma KSIĄŻECZKĘ z OBRAZKIEM zamiast zdjęcia! Z kranów popłynie Woda Święcona... jednym słowem będzie jak w RAJU! Powstanie ARMIA (z)BAWIENIA wyposażona w najnowszą BROŃ – w sytuacji zagrożenia ARMIA Padnie na KULana, złoży ręce, wzniesie oczy do NIEBA i zacznie odmawiać Modlitwę „POD TWOJĄ OBRONĘ” (w maju będzie śpiewana)! Powołane też zostanie ministerstwo szKULnictwa i KULtury zapewniające wszędzie Katolicki poziom POŻAL SIĘ BOŻE czyli identyczny jak prezentują AXCELENCJE z księZULAMI i ZAKONNICAMI głosząc DROGĘ (z)BAWIENIA w oparciu o jedna ino książkę „BUBLIĘ” zawierającą buble i nazwaną KSIĘGĄ (z)BAWIENIA! Wszyscy wyszKULeni Specjaliści od jednej ino książki – KSIĘGI (z)BAWIENIA otrzymają KATolicki i psychoPATyczne stopnie naukowe:   1] mgr – to BA'R'ANEK – skrót BA'RAN. 2] dr – to BA'R'ANEK BOŻY – skrót BA'RAN. B. 3] hab. - to HABITOWY – skrót HABIT. 4]prof. - to OSIOŁEK – skrót OSIOŁ.   Zamiast wykładów będą Odprawiane GODZINKI, wszelkie wydziały zastąpią faKULtety, a badania naukowe zastąpią CUDA! Wszyscy PEDOgodzy będą pełnić swe POWOŁANIE DO (z)BAWIENIA... Powołana zostanie też proKUR(i)Atura (z)BAWIENIA z PEDOgogiczną ROLĄ KOŚCIOŁA jako „PRZEWODNIĄ SIŁĄ NARODU”!!!. Sędziowie Sprawiedliwi wydadzą na wszystkich SZATANÓW wyroki (z)BAWIENIA równe ŚWIĘTEJ INWIZYCJI! AMINENCJE nie będą DONOSIŁY na ksiĘŻULI ( jak PEDO Konferencja ePiSkopatu Polski), a GRZECHY POLAKÓW traktowane jako (w)MAWIANA TAJEMNICA SPOWIEDZI oPiSzą w GAZETACH – co już NIE RAZ ZROBILI – takie (z)BAWIENIE jak KURIA JEGO MAĆ! Ha ha ha... Czarna Rozpacz (z)BAWIENIA Objawi się na ulicach w DROGACH KRZYŻOWYCH, GORZKICH ŻALACH i innych PROCESJACH..., wszelkiego typu przystanki komunikacji i pomniki (oprócz ŚW.(irnietego JP 2) zamienią się w OŁTARZE! Będą tez Powołane NARODOWE reKOLEKCJE Głupoty pokazujące jak PiS Ducha Szkoli... O taką NAJŚWIĘTSZĄ OJCZYZNĘ Czarna Mafia wałczyła ( w Ich mniemaniu MODŁIA się) OD LAT! Konfrontując to z LEGENDĄ SOLIDARNOŚCI prezydentem Lechem WAŁĘSĄ - „O TAKE POLKSKE WALCZYŁEM”???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli NIEBIEKSA KAMPANIA WYBORCZA I ATAK TEOFILII Z ECCLESIOFOBIĄ JAK KURIA JEGO MAĆ!: cz. 7:   2} W „ECHO DNIA” „Jumanji” 1.VI.2015 r. napisał o OJCZYŹNIE (z)BAWIENIA:   Pamiętam to jak dziś, choć było to 9 lat temu. Siedziałem skulony pod stołem, kiedy biskupi przeszukiwali nasz dom. Matka płakała gdzieś w kącie, na ulicy słychać było strzały – pewnie znów rozstrzeliwano kogoś za herezję. Z radia sączył się kojący głos księdza prowadzącego na antenie Radia Maryja. Speaker ogłosił: Dekretem Partii Prawa i Sprawiedliwości wprowadzono na terenie Rzeczypospolitej święta Inkwizycję”. Na ścianach naszego domu wisiały portrety Prezesa, ale to nie uchroniło nas przed gruntownym przeszukaniem. Mój wujek leżał przy schodach nieprzytomny, otrzymawszy uprzednio kilka ciosów metalowym różańcem. Biskupi przeszukiwali teraz salon, więc korzystając z chwili nieuwagi wyjrzałem przez okno w płonnej NADZIEJI, że ujrzę partyzantów Platformy. Po przeciwnej stronie ulicy na gruzach zniszczonego teatru budowano nowy kościół. Na pobliskim placu ochotnicze oddziały Opus Dei ładowały ateistów do ciężarówek, które odjeżdżały w niewiadomym kierunku. Podejrzewałem, że zmierzają w stronę stolicy – Częstochowy. Spoglądając przez okno nie dostrzegłem zbliżającego się od tyłu księdza. Moja matka krzyknęła, obróciłem się i stanąłem z nim twarzą w twarz. Miał niemiłą aparycję, z ust wystawała fajka nabita kadzidłem. W przerażeniu wydusiłem z siebie: „Wasza Wielebność,..., mam piątkę z religii...”, ale było już za późno. Biskup zamachnął się swoim berłem, uderzając mnie pomiędzy oczy. Zamroczyło mnie i upadłem na podłogę. Tracąc przytomność jęknąłem: „Bronisław...”. To imię przyniosło mi chwilowa ulgę, bo wiedziałem, że On tam jest, myśli o nas, że walczy bohatersko o naszą Wolność. Wiedziałem, że mogą mnie okaleczyć, nawet zabić, ale nigdy nie zniszczą mojej duszy, która już wybrała, wybrała „Zgodę i Bezpieczeństwo”.”   3} Inną wizję Najświętszej Ojczyzny parę lat temu przedstawił inny INTERNAUTA w okresie władzy duetu Kaczyńskich: W mieszkaniu rozlega się walenie do drzwi, a za drzwiami okrzyki: „OTWIERAĆ!!! MAMY NAKAZ KOLĘDY”!!!   Jak widać nad Polską wisi (z)BAWIENIE JAK KURIA JEGO MAĆ!, a z CZARNĄ MAFIĄ przegrywają nawet KABARETY!   =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= podobnie jak Najświętsze proPOZYCJE i Święte Afery serwuje pozostałe WIELKIE TAJEMNICE (z)BAWIENIA – OSTATNIA DROGA (z)BAWIENIA. Poczynając od AXCELENCJI, a na podrzędnym ksieŻULKU kończąc robią sobie PiSanki (czyli jaja) ze wszystkiego.   OSTATNIA DROGA (z)BAWIENIA wygląda nie inaczej jak tylko tak, jak UCZYŁA INSTYNKTU cała ŚW.(irnieta) EKIPA, bo trudno mówić, że mają POWOŁANIE - może i mają ino, że do (z)BAWIENIA LUDZI. W Kuriewnym żargonie OSTATNIA DROGA (z)BAWIENIA WYGLĄDA TAK:   1) księŻULEK udzielający Pogrzebu to POGRZEBACZ; 2) główna aleja cmentarna ma nazwę Po Trupie Aby Do Celu; 3) Obrzędy Pogrzebowe - Zabawa W Chowanego... z Rzeczy Ostatecznych w Slangu Liturgicznym ostateczna nomenklatura: 1) Niebo – to: nie bo nie! 2) Piekło – Piekarnia Kościelna; 3) Czyściec – Pralnia Kościelna. I tak wygląda obietnica Drogi (z)BAWIENIA, która dobiega końca... wśród Nabożnej Pieśni „MATKO NIEBIESKIEGO PANA ŚLICZNAŚ INO PO KOLANA...”   (z)BAWIENIE jak KURIA JEGO MAĆ!   Wszystkich BISKUPÓW, księŻULI i ZAKONNICE uznać należy za DEALERÓW, a LUD BOZY za ĆPUNÓW!   AXCELENCJE z ksieŻULAMI (w)MAWIAJĄC ino (z)BAWIENIE mają świadomość UZALEŻNIANIA LUDZI OD (z)BAWIENIA, a później ino EKSKOMUNIKA bez żadnego ODWYKU i zwykłe CIERPIENIA PSYCHICZNE (w mniemaniu AXCELENCJI duchowe) zamkniętymi, a wcześniej (w)MAWIANYMI od dziecka BR'AMA'MI (z)BA'WIE'NIA!   BISKUPI i ksieŻULKI z powodzeniem mogą ODPRAWIAĆ jeszcze na LOTNISKACH i PRZEJŚCIACH GRANICZNYCH, bo w KULminacyjnych momentach (z)BAWIENIA celnicy nie nadążąją z ODPRAWIANIEM pełniąc swe powołanie z tą różnicą, ze jak księŻUILO NIE WYPIJE to nie odprawi, a celnicy są WZOREM – NIE PIJĄ i odprawiają! Kontynuując wielką szopkę poczynając od OJCA ŚW.(irniętego), a na podrzędnym księŻULKU kończąc mogą tez ODPRAWIAĆ na DWORCACH PKP pociągi PDEOlino!   Aby dobrze Im się ODPRAWIAŁO i jeszcze lepiej (to znaczy: LEPIEJ NIŻ DO TEJ PORY) Im się gadało (w)MAWIAJĄC O PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA Związek poleca NIEBIESKIE SMAKI (z)BAWIENIA z kącika KULinarnego:   1] Ciało Pańskie z Grilla;2] Krew Pańską z Gwinta;3] Skrzydełka Anielskie z Grilla;4] Pączki smażone na Świętych Olejach z nadzieniem Róży Duchownej;5] Napój Duchowny FRUTTI DI PAPA z paPIESKICH Owoców - granatów- odmiana Germany 1939; 6] Brakujące paliwo uzupełnia Bio-paliwem ze Świętych Olejów i każdy będzie mógł jechać prosto do Nieba...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli NIEBIEKSA KAMPANIA WYBORCZA I ATAK TEOFILII Z ECCLESIOFOBIĄ JAK KURIA JEGO MAĆ!: cz. 8:   ZAŚ NA DESER: 1] czeKULadowe Krzyże;2] czeKULadowego Zbawiciela;2] czeKULadową Panienkę;3] i... ... ... i Wszystkich Świętych czeKULadowych... Wszystkie te atrakcje produkowane oczywiście na KUL-u z nadzieniem Róży Duchownej!jako, że „NIE SAMYM CHLEBEM ŻYJE CZŁOWIEK...”   Kilku odważnych spróbowało UCZTY NIEBIESKIEGO (z)BAWIENIA popijając Boskim Napojem FRUTTI DI PAPA i część była Wniebowzięta, część zaś miała wrażenie,że chce ich rozerwać!   Dla spragnionych KULejnych wrażeń =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC proponuje jeszcze; UDZIEC Z BARANKA BOŻEGO i Flaszkę Krwi Pańskiej...   Aż Grzech nie spróbować!   =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= podobnie jak Najświętsze proPOZYCJE i Święte Afery serwuje pozostałe WIELKIE TAJEMNICE (z)BAWIENIA – OSTATNIA DROGA (z)BAWIENIA. Poczynając od AXCELENCJI, a na podrzędnym ksieŻULKU kończąc robią sobie PiSanki (czyli jaja) ze wszystkiego.   OSTATNIA DROGA (z)BAWIENIA wygląda nie inaczej jak tylko tak, jak UCZYŁA INSTYNKTU cała ŚW.(irnieta) EKIPA, bo trudno mówić, że mają POWOŁANIE - może i mają ino, że do (z)BAWIENIA LUDZI. W Kuriewnym żargonie OSTATNIA DROGA (z)BAWIENIA WYGLĄDA TAK:   1) księŻULEK udzielający Pogrzebu to POGRZEBACZ; 2) główna aleja cmentarna ma nazwę Po Trupie Aby Do Celu; 3) Obrzędy Pogrzebowe - Zabawa W Chowanego... z Rzeczy Ostatecznych w Slangu Liturgicznym ostateczna nomenklatura: 1) Niebo – to: nie bo nie! 2) Piekło – Piekarnia Kościelna; 3) Czyściec – Pralnia Kościelna. I tak wygląda obietnica Drogi (z)BAWIENIA, która dobiega końca... wśród Nabożnej Pieśni „MATKO NIEBIESKIEGO PANA ŚLICZNAŚ INO PO KOLANA...”   (z)BAWIENIE jak KURIA JEGO MAĆ!   A kiedy postawicie POMNIK =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= ? Na samą myśl chyba s'r'acie ze strachu!   Więcej info po wpisaniu w google hasła: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= oraz z KROPKAMI między literami i z OPUSZCZONYMI kropkami - czytać należy WPISY Związkowe.   Dawno minęły czasy gdzie księŻULE BŁYSZCZAŁY INTELIGENCJĄ – teraz ino błyszczy GŁUPOTA księŻULI na tle inteligencji.   Z wdzięczności za WYMROŻONE DZIECI w 1994 r. i inne CUDA...   ZOSTAŃCIE Z B.(L).O.G.I.E.M., a będziecie (z)BAWIENI...   (PODPISANO: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC )    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do autora artykułu: aa Jeżeli skrótem nie są inicjały, to brakuje w nim trzeciego a. Wówczas zrozumiałym by była treść tych artykułów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK KIEDYŚ DOBRZE POWIEDZIAŁ W KULTOWYM FILMIE PASIKOWSKIEGO:PSY, JEDEN Z BOHATERÓW:BYLI CZERWONI BĘDĄ CZARNI, TRAFIŁ W DZIESIĄTKĘ!POZIOM ZDEBILENIE OBECNYCH WŁODARZY MIAST I MIASTECZEK, W KONTAKTACH Z OBCYM PAŃSTWEM(JAK WIELU NIE WIE TO PRZYPOMNĘ,KLER PODLEGA WATYKANOWI A NIE RP!!), WRĘCZ PRZERAŻA!BUTA, BEZCZELNOŚĆ DECYDENTÓW Z TZW KRUCHTY NICZYM NIE RÓŻNI SIĘ OD SEKRETARZY W CZASACH PRL, JEST JEDNA RÓŻNICA. W PRL ZBUDOWANO WIELE ZAKŁADÓW, WIELE SFER SPOŁECZNYCH DZIAŁAŁO INACZEJ, NORMALNIEJ, KTO NIE ŚWIROWAŁ, ŻYŁ I SPOKOJNIE PRACOWAŁ, OWSZEM TRUDNO BYŁO WYJECHAĆ NA ZACHÓD, ALE NIE BYŁO TO NIE MOŻLIWE!!!TERAZ NIE MASZ KASY I UKŁADÓW Z WÓJTEM CZY PROBOSZCZEM TO SP.....!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KRASNIK TO MIASTO STARYCH LUDZI W WIEKSZOSCI WSIOWYCH, KTORYM OD MALEGO WTLACZANO DO GLOWY POSLUSZENSTWO WOBEC CZARNEGO. KRZCZA ZE POLSKA NIE JEST POLSKA. I MAJA RACJE BO NAJWIEKSZYM OKUPANTEM JEST CZARNE. CO WIDAC W KRASNIKU JAK NA DLONI. JAK PLAGA CZARNEJ SZARANCZY GRYZIE I WYPIJA SOKI. ROBI PRANIE MOZGU. ZWALNIA Z SAMODZIELNEGO MYSLENIA. PO CO ONI WYBIERALI WLADZE JAK MOGA JA ODRAZU PRZEKAZAC CZARNYM. JAK MOZNA TOLEROWAC INSTYTUCJE KTORA ROBI Z LUDZI ZOMBI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na co to zawierzanie,czy od tego przybedzie nam grosza w kieszeni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na co to zawierzanie,czy od tego przybedzie nam grosza w kieszeni?
wręcz przeciwnie! - WIDZISZ ILE UBYŁO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego autor "aa" (aninimowy alkoholik?) ma problem z pielgrzymką urzędników? Religia jest czymś złym, zabronionym, niemoralnym? Wchyba wręcz przeciwnie, to podstawa naszej państwowości, cywilizacji, ładu moralnego. P.S. Wstyd się przyznać do takiego tekstu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego autor "aa" (aninimowy alkoholik?) ma problem z pielgrzymką urzędników? Religia jest czymś złym, zabronionym, niemoralnym? Wchyba wręcz przeciwnie, to podstawa naszej państwowości, cywilizacji, ładu moralnego. P.S. Wstyd się przyznać do takiego tekstu?
Problem to nie pielgrzymka , ale fakt że odbyła się w czasie pracy za pieniądze podatników. A to jest niemoralne i złe. Kraśnik  to biedne miasto, które na pobory musi się kredytować, więc wydawanie ok 10 tysięcy(wynajem 4 autokarów,parkingi,diety) na ten wyjazd jest bardzo niemoralne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem to w Kraśniku z 95% to katolicy i z ich podatków ten wyjazd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Boże,wybacz im bo nie wiedzą co czynią!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to kto wystawił i podpisał te diety???to już za udział we mszy się płaci???a myślałam ,że pojechali dobrowolnie za swoje pieniądze,żeby aż tak daleko się pomodlić,a pytanie to w Kraśniku nie ma żadnych kościiołów???religia religią ale niech się modlą za swoje pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już w Kraśniku całą kasę roztrwonili, że już trzeba zawierzać miasto świętym? Ciekawe ile kosztował ten sakrament. Ale od tego raczej kasy w budżecie miasta nie przybędzie a jak widać wręcz ubyło. Uważam że jak ktoś ma ochotę to może jechać nawet do Watykanu ale nie za państwową kasę. Jak ktoś chce być katolikiem to też za własną kasę. Poza tym jak ktoś chce być dobrym katolikiem to nie musi się z tym afiszować. Może jakby urzędnicy zawierzyliby siebie to może łaska boska obdarzyłaby ich rozumem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Krasniku teraz mozna robic trwonic publiczne pieniadze pod plaszczykiem wiary. A ktokolwiek sie osmiela krytykowac to jest pietnowany jako niewierzacy. To, ze pojechali poreczac wszystkich Krasniczan to jest infantylna logika, ktora jest obraza ludzkiej inteligencji. Ale prosty lud to kupi i jescze pochwali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszna suma, 30 zł, co za to można kupić? lojalność?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to kto wystawił i podpisał te diety???to już za udział we mszy się płaci???a myślałam ,że pojechali dobrowolnie za swoje pieniądze,żeby aż tak daleko się pomodlić,a pytanie to w Kraśniku nie ma żadnych kościiołów???religia religią ale niech się modlą za swoje pieniądze
Kopacz płaci i komuniści,oni jeszcze dzielą kasą przez cztery miesiące,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mulawa kłamie, nauczyciele tak jak urzędnicy, nic za wyjazd nie płacili
Mulawa kłamie, nauczyciele tak jak urzędnicy, nic za wyjazd nie płacili
Pewnie, że Mulawa kłamie! Także w sprawie kosztów całej tej imprezy. Kraśnik - Częstochowa = 270 km w jedną stronę x 2 = 540 km 200 osób = 4 autokary 1 autokar - średnie zużycie paliwa na 100 km = 23 litry oleju napędowego, X 4 autokary = 92 litry/100 km, to jest 0,92 l/ km x 540 km = 496,8 litrów paliwa x 5 zł/ litr = 2484 zł. To jest przybliżona cena tylko i wyłącznie paliwa. A gdzie wynagrodzenie dla kierowców tych autokarów? A gdzie obsługa bieżąca tych autokarów w trasie? Gdzie koszt wynajęcia tych autokarów? Ponadto autokarom towarzyszyło kilka bus-ow. Gdzie te koszty? I koszt parkingowy dla tego całego taboru to tylko 20 zł ??? Obiady też wliczono w koszty, tylko podobno w alkohol każdy zaopatrzył się we własnym zakresie. Obiady dla 200 osób!!! Po ile to było? Po 30 zł na osobę? W dwie strony, to po 60 zł x 200 osób = 12000 zl Więc jakie 2000 złotych panie Mulawa??? Czy PAN kpi z Kraśniczan??? Czy ma nas wszystkich za kompletnych debili??? Wszak byli tam też nauczyciele, którzy nas nauczają, może także matematycy. Czy sądzi PAN Panie Mulawa, że reprezentują oni już tak niski poziom, że nie są zdolni nauczyć nas takich prostych rachunkow, jak te powyżej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest, dnia 25 Cze 2015 - 2:16 PM, napisał:
Dlaczego autor "aa" (aninimowy alkoholik?) ma problem z pielgrzymką urzędników? Religia jest czymś złym, zabronionym, niemoralnym? Wchyba wręcz przeciwnie, to podstawa naszej państwowości, cywilizacji, ładu moralnego. P.S. Wstyd się przyznać do takiego tekstu?
Problem to nie pielgrzymka , ale fakt że odbyła się w czasie pracy za pieniądze podatników. A to jest niemoralne i złe. Kraśnik  to biedne miasto, które na pobory musi się kredytować, więc wydawanie ok 10 tysięcy(wynajem 4 autokarów,parkingi,diety) na ten wyjazd jest bardzo niemoralne.. **********************************************   Przeczytajcie Państwo kolejno 3 artykuły z Dziennika Wsch. na ten temat, to się dowiecie, że koszty były większe znacznie, bo przecież towarzystwo jadło sobie i piło nawet alkohol, czego Mulawa już nie mówi. Kłamie, że nauczyciele płacili za wyjazd! Mało tego, większość wyjeżdżających miała bumelkę w pracy. A wyciągnięcie łap jeszcze po diety, to już skandal nad skandale! W ten sposób PIS sam strzela sobie samobója, bo w ludziach aż się gotuje z oburzenia na takie praktyki i na takie zakłamanie i fałsz! Ktoś tak doradza Burmistrzowi, że on wychodzi na ....... i robi niedźwiedzią przysługę PISowi, bo za takie "zagrywki" to nikt mądry na nich głosować nie będzie. I dopóki Burmistrz nie pozbędzie się podszeptucha M. to coraz mu podrzuci śmierdzące jajo. Ale to pewnie ktoś z rodziny i dlatego go trzyma, no bo jakże kuzyna wywalić. Innego wytłumaczenia nie ma, bo ktoś obcy to by dawno poleciał. A Dyzma się mieni osobą straśnie kreatywną, tylko, że wychodzą mu same knoty i odkąd pojawił się w UM to zaczęły się jaja.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...