Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Kraśniku na powstać centrum handlowe niedaleko Lidla i Kauflandu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 sierpnia 2016 r. o 20:35 Powrót do artykułu
rekord swiata w tak malym grajdole tyle masrketow Brawo panie burmistrz i cala ekipa To sa te miejsca pracy ktore nam obiecywal a dzis pan burmistrz urzadzil impre dla seniorow BRAWO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyne co potrafi robić kraśnicki PiS z Włodarczykiem i Stawiarskim na czele to budować kolejne markety. Żenujące. A strefa ekonomiczna świeci pustkami. A jaki to dobrobyt obiecali. Nowe miejsca pracy i inne cuda na kiju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniecznie Mc Doland!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozwolenia na budowę wydaje starostwo.Pan Maj jako starosta też ma wpływ na inwestycje w powiecie i mieście Kraśnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśnik już dawno nie jest grajdołem,wystarczy się po nim dokładnie przejechać. O takich inwestycjach decyduje rynek i atrakcyjność miasta a nie oszołomy z logo wszystko na nie. Pozdrawiam Kraśniczan. Panie burmistrzu i starosto tak trzymamy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśnik już dawno nie jest grajdołem,wystarczy się po nim dokładnie przejechać. O takich inwestycjach decyduje rynek i atrakcyjność miasta a nie oszołomy z logo wszystko na nie. Pozdrawiam Kraśniczan. Panie burmistrzu i starosto tak trzymamy! Oczywiście, brakuje mu jedynie nowoczesnego, w pełni wyposażonego ośrodka dla leczenia uzależnień...od PISu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy Peowcy i Peselowcy nie nachapaliscie się jeszcze? ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie w czym problem. Kiedys (za czubka) ta dzialke kupil sobie gosc , teraz ja sprzedal komu innemu a ten chce sobie postawić centrum handlowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...