Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No jak nie da się ustalić wystarczy wejść w Rejestr Pesel tylko trzeba chciec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem rok po ślubie i mam tej zolzy mojej żony agnieszki dosyc, paskudny ma charakterek po mamusi a jej tatus najmadrzejszy sie wpier we wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwredniejszymi żonami są kobiety o imieniu Grażyna, Bożena i Agnieszka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozazdrościć takiej miłości. Teraz kobiety tylko szukają powodu by faceta olać, a to, że za mało emocji w związku, a to, że na Bahamy nie stać, a to że na 25-tą torebkę nie ma kasy.... a facet tylko płaci kredyty i dogadza jak może (na ile go stać);....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
najwredniejszymi żonami są kobiety o imieniu grażyna, bożena i agnieszka
 moja też agnieszka, czasem dobra dziweczyna ale ostatnio mnie w***a. larwa tylko siedzi i książki czyta. kurwa a ja muszę sobie obiad gotować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o Krąśnik, to nie rekordziści. Państwo Matylda i Jan Kozłowscy swoją siedemdziesiątkę obchodzili we wrześniu ubiegłego roku - bez rozgłosu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...