Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

wybory na cos tam

Utworzony przez uki, 26 sierpnia 2011 r. o 12:54
apeluje do oddania glosu na posla Stawiarskiego!!! Glosujac na niego oddajemy glos na pewna pania ktora ma pociag do mocnych trunkow ale mimo wszystko umie cos tam cos tam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to kto konkretnie ma ten pociąg do mocnych trunków i co umie? I ja tam apeluję o bojkot wyborów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
A to kto konkretnie ma ten pociąg do mocnych trunków i co umie? I ja tam apeluję o bojkot wyborów.
Oj, nie zna się słynnych powiedzonek sławnych parlamentarzystek. Może mniej pisać, więcej czytać (słuchać, oglądać)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maryś znów lapnęłaś jak.... pewnie to Twoja ulubiennica ta Elżbietka K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
little boob napisał:
Oj, nie zna się słynnych powiedzonek sławnych parlamentarzystek. Może mniej pisać, więcej czytać (słuchać, oglądać)? [/quote] Az do tego stopnia polityka mnie nie zajmuje, nadmiarem czasu tez tak nie dysponuję, a jak go znajdę, to wolę go przeznaczyc na przyjemniejszą lekturę niz słuchanie i czytanie obłudnych polityków. [quote name='antoś' timestamp='1314386036' post='520000'] Maryś znów lapnęłaś jak.... pewnie to Twoja ulubiennica ta Elżbietka K.
To pewnie nie z tych czołowych, których tylko znam. I tym sposobem żadnej Elżbietki nie kojarzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...