Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Kraśniku: Mężczyzna spadł z dachu i zginął

Utworzony przez klient, 20 września 2010 r. o 21:05 Powrót do artykułu
Ten sam pracownik, wykonywał u mnie prace i lubił sobie wypić więc podejrzewam że przyczyną było to samo. Zepsuł mi całe mieszkanie. Ale to w tym momencie bez znaczenia, już go nie ma. Szukała go kontrola skarbowa i inspekcja pracy - niezły przekręt z tego gościa był.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klient napisał:
Ten sam pracownik, wykonywał u mnie prace i lubił sobie wypić więc podejrzewam że przyczyną było to samo. Zepsuł mi całe mieszkanie. Ale to w tym momencie bez znaczenia, już go nie ma. Szukała go kontrola skarbowa i inspekcja pracy - niezły przekręt z tego gościa był.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę szacunku dla tej tragedii....jak wiadomo powszechnie nie wypada źle mówić o zmarłych. Zamiast pisać głupie komentarze lepiej się zastanowić co teraz może przeżywać rodzina i bliscy zmarłego.... Ja akurat znam tego człowieka z zupełnie innej strony, to był fajny gość, u mnie też robił dach i robotę wykonał bardzo dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do klient!!Ty człowieku zastanów się co piszesz!!Jestem z najbliszej rodziny zmarłego i to jest okropna tragedia. Sumutek, żal , noce nie przespane. A Ty wypisujesz rzeczy wyssane z palca!!!Nikt go nie szukał ani US ani PIP więc zestopuj trochę!!I nie wymyślaj bzdur!!Trochę szacunku może dla zmarłego!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie teraz się dowiedziałem, że to pomyłka. Przepraszam za nie porozumienie... Głupia sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...