Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Kraśniku: Mężczyzna spadł z dachu i zginął

Utworzony przez klient, 20 września 2010 o 21:05 Powrót do artykułu
Ten sam pracownik, wykonywał u mnie prace i lubił sobie wypić więc podejrzewam że przyczyną było to samo. Zepsuł mi całe mieszkanie. Ale to w tym momencie bez znaczenia, już go nie ma. Szukała go kontrola skarbowa i inspekcja pracy - niezły przekręt z tego gościa był.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
klient napisał:
Ten sam pracownik, wykonywał u mnie prace i lubił sobie wypić więc podejrzewam że przyczyną było to samo. Zepsuł mi całe mieszkanie. Ale to w tym momencie bez znaczenia, już go nie ma. Szukała go kontrola skarbowa i inspekcja pracy - niezły przekręt z tego gościa był.
0
Trochę szacunku dla tej tragedii....jak wiadomo powszechnie nie wypada źle mówić o zmarłych. Zamiast pisać głupie komentarze lepiej się zastanowić co teraz może przeżywać rodzina i bliscy zmarłego.... Ja akurat znam tego człowieka z zupełnie innej strony, to był fajny gość, u mnie też robił dach i robotę wykonał bardzo dobrze.
0
Do klient!!Ty człowieku zastanów się co piszesz!!Jestem z najbliszej rodziny zmarłego i to jest okropna tragedia. Sumutek, żal , noce nie przespane. A Ty wypisujesz rzeczy wyssane z palca!!!Nikt go nie szukał ani US ani PIP więc zestopuj trochę!!I nie wymyślaj bzdur!!Trochę szacunku może dla zmarłego!!
0
Faktycznie teraz się dowiedziałem, że to pomyłka. Przepraszam za nie porozumienie... Głupia sprawa.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: