Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabił dla mercedesa

Utworzony przez DD, 27 lutego 2008 r. o 16:20 Powrót do artykułu
TEN napisał:
Czy ty tylko udajesz, że nie rozumiesz? PO za wypadki drogowe odwiniło PiS. A więc mamy teraz prawo za zdarzenia z Kraśnika obwiniać obecnie rządzących. Jaką bronią walczysz od takiej giniesz!
['][']['][']['][']
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Od dziś jestem za karą śmierci. Był moim Wujkiem !
Wyrazy współczucia. Sama bym chyba na nich wydała wyrok!Jak można zabić człowieka dla auta!Kara śmierci to mało, powinni cierpiec jeszcze zanim umrą!!!Degeneraci!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co widzę to ludzie tutaj popieraja kare śmierci. No cóż.. ja nie jestem za takim typem rozwiazywania problemow z kryminalistami.. Dobrym rozwiazaniem bylo by cos co by zlamalo psychike wieznia.. zeby sie tak dokladnie zalamal, a nie byl odrazu zabijany... co z tego ze zabijemy.. wprowadzajac kare smierci staniemy sie takimi samymi szumowinami jak ci ktorzy zabili.. Nie popieram kary smierci... Tyle ode mnie... To smutne ze rodzina straciła członka i że młodzi ludzie właśnie tak chc spedzic reszte zycia, majac zycie w aktach prawnych i wypisane na czole "morderca".. ale dzisiejszy swiat jest zly i kazdy to wie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kraśniku to sami psychopaci mieszkaja , wiem bo czesto tam jestem. Padaka mnie bierze jak mam tam jechać . Dziewczyny myślą ze sa najladniejsze na swiecie , prostaczki i tyle . Nie wiedza NAWET JAK TA URODE PODKRESLIC. a CO DO GLUPICH DRESOW , to raczej zalatwic juz podczas aresztowania niz wsadzac. Pozdrawaim . Warszawiak . A nie jakis prostak z Krasnika .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak Wy wszyscy ale ja mam propozycję dla rządzących naszą POLSKĄ - zamiast ciągłych debat czy kara śmierci jest słuszna czy też nie przyjrzeli by się tej tragedi jak rozegrała się w Kraśniku. Niewinny mężczyzna zginął bo 3 wykolejomych gówniarzy zachciało się lepszego życia w niemczech... i należałoby spojrzeć na to w ten sposób " przecież równie dobrze to mogłem/am być ja..." (ewentualnie ktoś z naszej wspaniałej kraśnickiej władzy). Czy kara śmierci nie byłaby najlepszym rozwiązaniem problemu...może następnym razem inny banda tyakich samych wykolejeńców pomyślałaby zanim pozbawiłaby życia bezbronnego człowieka. A poza tym to jak to dla nich kara!!!!!! Przecież w więzieniu będą mieli lepiej niż mieli dotychczas, a to my podatnicy zapłacimy za ich wygodę. Ja byłabym za tym żeby ich wszystkich w taki sam sposób zakatować z zimną krwią tak żeby na właśnej skórze poczuli jakie to cierpienie... I jeszcze jedna sprawa - jeśli wszyscy którym brakuje pieniędzy zaczną w ten sam sposób polepszać a raczej próbować polepszyć swoje życie to niedługo strach będzie wyjść na ulicę... Jak już ktoś napisał OKO ZA OKO, ZĄB ZA ZĄB...a kary ciężkiej pracy to dla drobnych złodziejaszków, którzy może i nie zabili ale wyciągneli rękę po cudze zamiast uczciwie na to zapracować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W kraśniku to sami psychopaci mieszkaja , wiem bo czesto tam jestem. Padaka mnie bierze jak mam tam jechać . Dziewczyny myślą ze sa najladniejsze na swiecie , prostaczki i tyle . Nie wiedza NAWET JAK TA URODE PODKRESLIC. a CO DO GLUPICH DRESOW , to raczej zalatwic juz podczas aresztowania niz wsadzac. Pozdrawaim . Warszawiak . A nie jakis prostak z Krasnika .
TYLKO KTOŚ KOMU WYSTAJE SŁOMA Z BUTÓW PISZE O INNYCH "PROSTAK". WIDZĘ, ZE MASZ CZŁOWIEKU PROBLEMY ZE SOBĄ... ALE JEŚLI TAK BARDZO PRZESZKADZA TOBIE WIZERUNEK KRAŚNIKA I NP DZIEWCZYN TU MIESZKAJĄCYCH TO PO PROSTU TU NIE PRZYJEŻDŻAJ ALBO NIE ZWRACAJ UWAGI NA TE "PROSTACZKI" KTÓRYM PEWNIE NAWET DO PIĘT NIE DORASTASZ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[JESLI CHODZI O TE TRAGEDIE TO WEZCIE POD UWAGE TO ZE TAK NAPRAWDE ANI RAFAL ANI JA NIE CHCIELISMY ABY TAK SIE STALO I NIE JESTESMY POZBAWIENI UCZUC. W WIEZIELNIU SIE NIE ODPOCZYWA A CIEZKO PRACUJE I TEZ PLACIMY PODATKI. PUKI CO TO JA CIESZE SIE JUZ WOLNOSCIA I NIKOMU Z TEGO POWODU NIC NIE GROZI...MOZECIE SPOKOJNIE WYCHODZIC NA ULICE.SAD STWIERDZIL ZE JESTEM NIEGROZNA A ZLO DRZEMIE W KAZDYM TYLE ZE W KAZDYM INACZEJ SIE UJAWNIA. JAK CHCECIE MI COS NAPISAC O MOJEJ SPRAWIE TO PISZCIE NA IMEIL ZIELONA_NETA@WP.PL POZDRO ZANETA S.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żaneta, odezwij się na komórkę! Albo odbierz telefon! szukamy z Tobą kontaktu!!! Andrzej (szpital)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W kraśniku to sami psychopaci mieszkaja , wiem bo czesto tam jestem. Padaka mnie bierze jak mam tam jechać . Dziewczyny myślą ze sa najladniejsze na swiecie , prostaczki i tyle . Nie wiedza NAWET JAK TA URODE PODKRESLIC. a CO DO GLUPICH DRESOW , to raczej zalatwic juz podczas aresztowania niz wsadzac. Pozdrawaim . Warszawiak . A nie jakis prostak z Krasnika .
E "wARSZAWIAK"- dureń jesteś i...zero znaczy się nul. To tak żebyś zrozumiał - w twoim żargonie i stylu. Co do reszty - nic więcej. Szkoda czasu... Mimo to pozdrawiam wszystkich - ciebie też. I nie pisz więcej stylu ul. Żelaznej, Wileńskiej, 11Listopada??? Kumasz matołku???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu i tam napisał:
E "wARSZAWIAK"- dureń jesteś i...zero znaczy się nul. To tak żebyś zrozumiał - w twoim żargonie i stylu. Co do reszty - nic więcej. Szkoda czasu... Mimo to pozdrawiam wszystkich - ciebie też. I nie pisz więcej stylu ul. Żelaznej, Wileńskiej, 11Listopada??? Kumasz matołku???
....mała errata Stalowa, Wileńska 11Listopada, ale i tak nie kumasz durniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EJ DAJCIE SOBIE SPOKOJ MORDERCY MAJA COS Z PSYCHIKA TEN CHLOPAK MIAL ZE SOBA PROBLEMY JA CHCIALAM MU POMOC ALE MI NIE WYSZLOEH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten koleszka to nie zaden psychol znam go siedzialem z nim on mial poprostu problemy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy przestępca ma jakieś problemy, dlatego łamie prawo i krzywdzi innych ludzi. A skoro tak robi to zasługuje na karę. Zapewne nikogo nie interesuje, czy zabójca miał problemy ze sobą, z rodziną, z dziewczyją czy z zawiązywaniem sznurówek. Ważne jest że zabił i tego nic nie zmieni. Pójdzie siedzieć, wyjdzie i wszystko będzie ok? Wątpie, ale mam nadzieję. w końcu żyjemy w państwie nadziei. Pozdr. fot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fot napisał:
każdy przestępca ma jakieś problemy, dlatego łamie prawo i krzywdzi innych ludzi. A skoro tak robi to zasługuje na karę. Zapewne nikogo nie interesuje, czy zabójca miał problemy ze sobą, z rodziną, z dziewczyją czy z zawiązywaniem sznurówek. Ważne jest że zabił i tego nic nie zmieni. Pójdzie siedzieć, wyjdzie i wszystko będzie ok? Wątpie, ale mam nadzieję. w końcu żyjemy w państwie nadziei. Pozdr. fot
Wiesz doskonale,że nadzieja to matka głupich. Ale lepiej mieć nadzieję niż być beznadziejnie głupim. (to nie do Ciebie) Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się. Skoro Żaneta pisze, że on nie jest taki zły to może odsiadka mu pomoże, nauczy się paru nowych ciosów i jak wyjdzie to nie będzie zabijał dla samochodu tylko okaleczy. Pozdr. fot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten koleszka to nie zaden psychol znam go siedzialem z nim on mial poprostu problemy..
Masz rację miał problemy bo był z rozbitej rodziny. Ciągle się kłucił ze swoim ojczymem. Ale teraz się zmienił i strasznie on żałuje tego co było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...