Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabójca z Kraśnika prosi o łaskę

Utworzony przez Lublin ESK 2016, 20 stycznia 2009 r. o 18:08 Powrót do artykułu
znajac lubelskie sady to pewnie mu zlagodza wyrok oczywiscie jak skoncza strajkowac ,co za krajBDD8
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten śmieć jest bezczelny, trzymam kciuki za sąd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego na zdjeciu ma zasloniete oczy? skoro sie przyznal do tego co zrobil, sad powinien ujawnic dane i gebe tego zwyrodnialca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla smiecia nie powinno byc litosci, sad juz zdecydowal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebać,karać nie wyróżniać.Równie dobrze tak samo mogłem być jego ofiarą.Ma to na co zasłużył.Poco w ogóle go trzymać łeb za łeb-kara śmierci.to że się przyznał to chce mieć mniejszy wyrok.Ale znając Polskie prawo wszystko możliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKIE ZMNIEJSZENIE WYROKU ZAJEBAC Sku***SYNA ZYWCEM NIE POCZUJE CO ZWYRODNIALEC ZROBIL SAM JAK BYM GO SPOTKAL NA ULICY TO BYM SPRAWIEDLIWOSC WYMIERZYL BO NASZE PRAWO JEST POje***e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do mordercy.Możesz sam sobie skrócić karę i być na wolności jeszcze dziś.W nocy w kąciku sanitarnym z prześcieradłem na szyi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie, ulzy sobie i otoczeniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabójca uważa, że dożywocie dla niego to zbyt surowy wyrok za morderstwo człowieka?!? Niech sie cieszy, że w Polsce nie ma wyroków śmierci, bo takie wyjscie byłoby dla niego najlepsze. Pewnie, niech sie teraz sędzia nad nim zlituje i go przedwcześnie wypuści i stworzy mu okazję do zabójstwa kolejnego niewinnego czlowieka. Bo to Polska właśnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafciu siedź już lepiej w tym więzieniu, bo nie ręczę za ludzi. Wielu ma ochotę zaje... cię gołymi rękami. Także daj sobie spokój i siedź tam gdzie jesteś w miarę bezpieczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kara może być tylko jedna: oko za oko!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w pierwszej chwili pomyślałem szkoda młodego, ale pomyślałem chwilę i : - jak by wyszedł wcześniej, to czy by nie zrobił tego znowu? - wybaczyc mu trzeba, ale powiedzieć prosto, zabił czyjegoś ojca, męża, kogoś bliskiego... młody jest ale rozum jakiś tam ma i ..... niech odsiedzi, przemyśli i jak się będzie dobrze sparował to za 15 lat niech się stara o skrócenie, ale nie teraz!!! I niech będzie przestroga dla innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma litości dla skur*!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ooo,uważa że wyrok za surowy...to właśnie świadczy o tym że powinien siedzieć.Ustala swoje prawo zwyrodnialec.Może myśli - nawet jeśli zabiję jeszcze 10 osób z byle powodu to i tak więcej nie dostanę niż już dostałem.Dożywocie ..to już akt wielkiej łaski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLECAM KĄCIK SANITARNY...a jak nie, to lincz jak we Włodowie.Wyrwać chwasta.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŚMIERĆ ZA ŚMIERĆ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty chcesz łaski a sam jej nie miałeś dla tamtego człowieka którego zabiłeś zgnij kur...... w tym więzieniu razem z tą pier...........żanetą itak zamało dostała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...