Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krasnystaw otrząsa się po powodzi

Utworzony przez Enzo, 29 maja 2014 r. o 13:10 Powrót do artykułu
Zarobek na wędkarzach najważniejszy a nie jakiś tam Krasnystaw.....Boże do czego do doszło że ryba od ludzi ważniejsza jest.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już w 2010 roku NIK przysłał do Powiatu Krasnystaw informację o potencjalnym zagrożeniu powodziowym od strony Wieprza. Pytam co Panowie zrobili od tamtej pory by zapobiec POwodzi. Teraz zgłaszają sprawę do prokuratury. Kpina !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa się należą za zajęcie się tym tematem przez Dziennik Wschodni! Jedyne medium, które poważnie do sprawy podeszło. Byłem wśród zalanych domów i nie było fajnie. Ludzie nic zrobić nie mogli, a wina zarządców Nielisza jest jasna jak słońce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naturalnym jest rozgoryczenie osob dotknietych efektem wysokiej fali, a wiec podtopienia ich posesji. Taka sytuacja jest frustrujaca. To pociaga za soba koszty, straty i niepewnoscm dnia jutrzejszego, Uwazam jednak, ze wylewanie zali powinno nastapic nie przed, ale po otrzymaniu pelnej wiedzy na temat przyczyn innych, niz czysto losowe. Ci z nas, ktorzy obserwowali te sciane wody lejacej sie z chmur na pewno rozumieja rozmiar kataklizmu ... A, czy bylo mozna temu zapobiec w oparciu o juz istniejace rozwiazania techniczne? Hm..tego nie wiem. Teraz lize przyslowiowe rany i niecierpliwie czekam na wiecej rzetelnych informacji... U mnie juz byl rzeczoznawca z firmy ubezpieczeniowej i czekam na oryginal protokolu. Nawet pieniadze zdazyli wplacic na moje konto. Mam pewne drobne zastrzezenia co do wyceny poniesionych strat, ale niebawem odwolam sie i mam nadzieje na porozumienie w tej sprawie. Zadziwiajacym natomiast jest, ze jak sie okazalo, trzech moich sasiadow nie miala zadnej polisy.... Czyzby oczekiwali datkow z budzetu? To jest nie tylko beztroska, ale wrecz bezczelnosc. Dlaczego my wszyscy mamy finansowac straty poniesione przez osoby majace w przyslowiowych czterech literach ubezpieczenie siebie oraz dobytku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do durnia "topielca"! a skad kudzie maja miec pieniadze na te ubezpieczenia? Na pewno jestes wlascicielem domu i wiesz ile kosztuje postawienie nieruchomosci i wyposazenie? A wiesz ile kosztuje polisa w byle jakiej ubezpieczalni? Ludzie ledwie maja na wykonczenie i postawienie dachu. A to nie nasza wina ze wladze niedbaja o obywateli. My nie mamy zadnej polisy bo nas nie stac. Dom dopiero 5 ma lat i nie trzeba bo wszystko bylo zrobione z najwyzszej polki. Niech teraz placa wladze bo to ich wina a nie nasza. Mysly zbudowali dach nad glowe, zeby bylo gdzie mieszkac i od nikogo niczego zesmy nie chcieli a nieszczescie samo przyszlo bo nikt nie pomyslal ze Wieprz wyleje. Na nas teraz zrzucac odpowiedzialnosc? Ty chyba z PO albo jakiejs innej lewackiej druzyny. Nas nie satc i koniec. A jako Polakom to sie poprostu nalezy jak swini koryto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak właśnie jest, były kontrole, zgłaszanao nieprawidłowości. A i tak nic nie zrobiono aby zapobiec powodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie i panowie wybraliscie sobie takich ludzi do wladzy , to teraz macie owoce , poznajecie ich po owocach ? musicie placic pod przymusem na ZUS , dlatego nie macie $ niech was teraz ratuje armia 600 tys. urzednikow , ponoc zolnierzy mamy 100 tys. z czego pewnie wiekszosc jest niezdolna do walki ! nawet z powodzią  gdzie jest teraz kaczy ? gdzie jest teraz donald ? heh po wyborach wiecie gdzie was maja ?        
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...