Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krasnystaw: Zatrzymali pirata z podejrzanym towarem

Utworzony przez Gość, 25 października 2013 r. o 19:31 Powrót do artykułu
:ph34r: jednego mniej brawo policja :wacko:  :wacko:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja powinna zastrzelić frajera. Po co jeszcze śmiecia utrzymywać i karmić w areszcie za nasze pieniądze z podatków. Frajer swoją szaleńczą jazdą mógł spowodować śmierć osób postronnych i bardzo się dziwię dlaczego policja do cwela nie strzelała???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może chciał sobie stuningować a szósteczkę w tedeiczku, żeby spełniała normę emisji spalin euro osiemnascie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:blink: gdy jade wypity nigdy nie naruszam pzepisuw ruhu drogowego , dlatego nikt mnie nie stopuje, tego palanta dp pierdla na 5 lat zapuszkowac z cfelami ,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj niech nie robia z siebie takich porządnych struzów prawa pewnie chcieli 420 łapówy a chłopina nie miał i naskarżyli na niego dalej oj nie dobre skarżypyty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:blink: gdy jade wypity nigdy nie naruszam pzepisuw ruhu drogowego , dlatego nikt mnie nie stopuje, tego palanta dp pierdla na 5 lat zapuszkowac z cfelami ,,,
A w ryj czasem nie chcesz ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto czym poruszają się złodzieje - Audi. Znaczy to, że dobrze się gnojom powodzi, w dodatku wydaje im się, że będą bezkarni. A tym akurat Audi musiał jechać wyjątkowy kretyn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już sama nie wiem..... Znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://lokaliz.pl Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale 100 tys zl za miesiac na dzierzawe jakiegos skladanego ldowiska to kasa jest a na chodniki i latanie dziur brak 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...