Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mąż dogonił, żona zatrzymała. Małżeństwo dopadło pijanego kierowcę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 listopada 2016 r. o 12:51 Powrót do artykułu
Antykapuś napisał:
Chyba wiem kim jest ta kapo-para, i dopilnuję żeby pożałowali tego co zrobili!
he he he nie wiem, chyba pozostało się śmiać z takich wpisów koleś wyjeżdża wymusza pierszeństwo, oni powinni go jeszcze przeprosić i dać na paliwo i wódę nie wierzę że mamy takie społeczeństwo, nadal myślę że to są wpisy żeby prowokować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zjebie ty ! gdyby potracil kogos z twojej rodziny tez bys od kapusiow wyzywal kogos ? po***encu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarobiłem na prawko zapłaciłem. Zaroślem na samochód zapłaciłem ,zarobiłem na ubezpieczenie. Prawko zabrać a za jazdę mandat. Rowerzysta przepisów nie zna ubezpieczenia nie płaci a jest świętą na naszych drogach. Wypiję kielicha prawko zabrane. Lekarz pijany dyplom w domu i pracuje dalej. ??????????????????????????????/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
zjebie ty ! gdyby potracil kogos z twojej rodziny tez bys od kapusiow wyzywal kogos ? po***encu !
Jak to ktoś kiedyś powiedział. Jeśli tylko raz ........... ,nieważnie czy w szczytnym celu . To i tak  ........ zostaniesz. BO TO JEST TAKA GRANICA BEZ POWROTU. TO TAK JAK Z MORALNYM OPISEM SZPIEGA - DLA JEDNYCH BOCHATER ,A DLA INNYCH ZDRAJCA. A NAJCZĘŚCIEJ TO TYLKO SPRZEDAJNA  .........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...