Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Morderczyni z Rakowisk wygrała konkurs poetycki w więzieniu w Krasnymstawie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 września 2016 o 10:56 Powrót do artykułu
Kogo to obchodzi? Po jaką cholerę w ogóle o niej piszecie?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co im strzeliło do głowy? Morderstwo rodziców i to w ten sposób! Dożynanie na progu domu. Mieli problemy i wybrali jedno z najgorszych rozwiązań.
0
I na ch||uj o tym piszecie?! Może jej jeszcze wieczorek poetycki w CSK zorganizujecie?
-1
Dla mnie to nie poetka zwykła morderczyni
0
Zdolna BESTIA do wszystkiego do łamania charakterów też.Klawisze uważajcie.
0
No to dobra kandydatka do literackiego Nobla :-)
0
A co mnie to gó..o obchodzi, niedługo z niej celebrytkę zrobicie. Żałosne!
0
zamiast chudnąć ze stresu to na odwrót UTYTA - kryminał jej służy niech więc tak zostanie .0 zwolnienia warunkowego za dobre zachowanie itp.OD DECHY DO DECHY . Żadnej tolerancji.
0
Po co dziennikarze promują takie osoby? Nie pisać i zapomnieć o zbrodniarzach. Zapomnienie bardziej boli.
0
z młotkiem do kamieniołomu wysłać, a nie papierek i ołóweczek do rączki dawać
0
ooo to takie romantyczne, może dostanie krótszy wyrok?
0
mogli by o tym powiedzieć w TELEEXPRESSIE...
0
gratki
0
Po pierwsze: aha, bo kogo to obchodzi? A po drugie: oni nie byli nigdy parą więc po kie licho rozprzestrzeniacie nieprawdziwe informacje, gdzie zetelnosc dziennikarska?
0
No i gdzie ten wiersz, który wygrał. Chcę przeczytać i nie ma - co to za artykuł ! Nie dopełniliście obowiązku dziennikarskiego żeby chociaż zdobyć wiersz morderczyni z Rakowisk i robicie z tego artykuł z jakaś pyzatą dziewuchą z czarnym paskiem na oczach.
0
Piękna kariera młodej poetki.
0
Jak się chce zobaczyć wszystkie komentarze, to skrypt przenosi mnie na stronę główną gazety. Wstydzicie się pokazać co wam ludzie napisali?
0
Totalny Upadek dziennikarstwa!!! Kogo to obchodzi!!! Morderstwo!!!
0
Czekam na artykuły o wszystkich skazanych (od alimenciarzy do morderców), którzy garują i wygrywają konkursy poetyckie urządzane w więzieniach.
0
Może jeszcze niech założy hodowlę jedwabników... piszcie proszę o tym!
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: