Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

80-letni absolwent. Mieszkaniec Łęcznej właśnie zdobył tytuł magistra

Utworzony przez były pracownik kopalni, 19 grudnia 2013 r. o 21:22 Powrót do artykułu
Magister zapomniał jedynie dodać, że w Bogdance pełnił "zaszczytną" funkcję sekretarza Komitetu Zakładowego Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. W tym czasie nie pracował zawodowo w kopalni, ale partyjnie - dla "dobra PZPR".   Pomimo to należą mu się gratulacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki Szacun!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacun! Ja byłem, niestety gorszy bo miałem 60 lat jak obroniłem dyplom magistra. Jeszcze raz szacun.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magister zapomniał jedynie dodać, że w Bogdance pełnił "zaszczytną" funkcję sekretarza Komitetu Zakładowego Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. W tym czasie nie pracował zawodowo w kopalni, ale partyjnie - dla "dobra PZPR".   Pomimo to należą mu się gratulacje
Tak osraj dziadka... Takie były czasy. Co TY osiągnąłeś? Pochwal się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magister zapomniał jedynie dodać, że w Bogdance pełnił "zaszczytną" funkcję sekretarza Komitetu Zakładowego Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. W tym czasie nie pracował zawodowo w kopalni, ale partyjnie - dla "dobra PZPR". Pomimo to należą mu się gratulacje
PZPR zabierała za to PiSdaje wszystkim i jeszce miodem du..y smaryją za darmo GRATULACJE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dla mnie to chore. 80letni dziadek i jeszcze doktorat? To uczelnia ma za dużo pieniędzy? W ogóle powinna być granica wieku uzyskiwania stopni i tytułów naukowych na państwowych uczelniach. Na prywatnych - proszę bardzo, ale płacisz za to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"nie" Myślę, że ten pan studiował zaocznie, a to na Politechnice Świętokrzyskiej wcale nie kosztuje tak mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Po 61 latach pracy " Czyli 67 lat to jeszcze nie jest górna granica (((( .... Przez takich " pracocholików" będziemy do setki aktywni zawodowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Po 61 latach pracy " Czyli 67 lat to jeszcze nie jest górna granica (((( .... Przez takich " pracocholików" będziemy do setki aktywni zawodowo
znałem takich co po 5-ciu latach pracy szli na rentę i cztery razy w m-cu Turcja obecnie czołowi handlowcy ale import z Chin i różne tam szmateksy,bo made in Tirkey nieoplacalna.A reszta arbeit i składki na ich renty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Sprawdź sms'y twoich znajomych i co o tobie piszą i co przed tobą ukrywają ! Można dowiedzieć się ciekawych rzeczy ! http://trzyw.pl/0a4  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawdz SWOJE BREDNIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fantastic products from you, man. Ive examine your stuff ahead of and youre just as nicely amazing. I enjoy what youve got right here, adore what youre stating as well as the way you say it. You make it entertaining and you even now manage to support retain it wise. I cant wait around to go through additional from you. That is really an incredible weblog. Tory Burch Outlet Tory Burch USA Tory Burch Flat Tory Burch Boots Tory Burch Boots  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...