Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

9.11 - Sesja Rady Miejskiej (wyniki głosowań)

Utworzony przez Bartol., 9 listopada 2012 r. o 17:16
Coś Ci się pomyliło, pytania "co robiłeś" i "gdzie byłeś" zadaje zwykle każdego poniedziałku Twój Pan, sprawdzając Twoją lojalność. Później następuje już zwykła szara proza życia - smarowanie odbytu wazeliną i oby do piątku... oby nie pękł... Pismo przesłane do rady widzieli chyba wszyscy urzędnicy w magistracie (i pewnie nie tylko) tym samym jego zawartość nie jest żadną tajemnicą w naszym mieście. Co najdziwniejsze, kopii pisma nie otrzymali jego adresaci, wskazani w tymże piśmie. Usługi kserograficzne u pani Teodozji - fucha bajka P.S. nie lekceważ szczurów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko. Tak sądziłem, że nie odpowiesz. Strasz dalej!, bo jesteś bardzo wiarygodny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy, nikogo nie straszyłem, wyłącznie informuję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny Bogusław Góral również głosował za podwyższeniem podatków? Ten Puch Palikota w Łęcznej to jakaś kpina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Góral zawsze podniesie rękę jeśli wie, że może mieć z tego konkretne profity. Jego osobiste przekonania ponoszą zdecydowaną porażkę z możliwością zarobienia dodatkowej kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chuwdu napisał:
Pan Góral zawsze podniesie rękę jeśli wie, że może mieć z tego konkretne profity. Jego osobiste przekonania ponoszą zdecydowaną porażkę z możliwością zarobienia dodatkowej kasy.
To co w Łęcznie ktoś płaci za podnoszenie rąk?---To dlatego "seba" i "mario" byli blisko KORYTKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chuwdu napisał:
Pan Góral zawsze podniesie rękę jeśli wie, że może mieć z tego konkretne profity.
To nie pierwsze takie zagranie pana Górala. Co pomyśleli jego wyborcy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, niech mieszkańcy zobaczą jakie sobie ziółka wybrali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dobrze, niech mieszkańcy zobaczą jakie sobie ziółka wybrali.
Panowie SP i MF opluwają już nie tylko burmistrza ale i Górala ,zabrali się za Pana Kuczyńskiego,że jako pracownik burmistrza nie reaguje na nieprawidłowości tylko popiera.====A to dlaczego Pan Kuczyński jako radny powiatowy niby z burmistrzem ,nie zabrał głosu w forum o samochodzie dla starosty,niby poplecznik burmistrza a przeciwnik starosty w/g w/w panów.Mieszają Wam w Łęcznie w głowach.Forum o samochodzie dla STAROSTWA ,zdechło.No nie będę wam palca w gębę wkładać zacznijcie myśleć kto chce nasypać piasku burmistrzowi,aby starostwo kwitło w mediach,a finansowo upadało dalej.Powiat ma kredyty do 2033r.Ktoś to będzie musiał spłacić.Radni powiatu zaczynają atakować gminy ,aby zdjąć uwagę ze starostwa zaczęli od Łęcznej bo tam mają SP i MF.Dalej pożyjemy zobaczymy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś tu nie wie o czym pisze... Drogi przedmówco - artykuł w portalu L24 jest właśnie autorstwa urzędniczyny którego nazwisko zechciałeś wspomnieć. Można się tylko domyślać, że podobny artykuł w dzienniku wschodnim powstał na zasadzie maila do (p. Puzio) wysłanego przez w/w urzędasa (wskazują na to daty oraz parafrazy zdań z artykułu na L24). Jeśli wgłębisz się w jego treść, zorientujesz się, że "nasz" dzielny rzecznik nawet pytanie sam sobie zadał... i odpowiedział. O ile znam życie, zabierał również w tej sprawie głos na forum (pewne i on sam nie umie zliczyć ilości kont, które posiada) Dla Ciekawskich podrzucam link do tego "newsa", tak aby nikt nie zarzucił, że jest inaczej: http://leczna24.pl/i...wym_samochodem/ Generalnie artykuł jest potrzebny ale niestety jego powstanie, jak myślę napędzała wyłącznie chęć odwrócenia uwagi, od tego co dzieje się (a w zasadzie nie dzieje) w urzędzie miasta. Na tym przykładzie doskonale widać, że nie można łączyć pracy na rzecz urzędu miasta, nawet z para-dziennikarstwem. P.S. Jaka to niesprawiedliwość, że tutaj wzorem L24 nikt nie może usunąć posta. Prawda ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj kurde nie wytrzymam napisał:
A to dlaczego Pan Kuczyński jako radny powiatowy niby z burmistrzem ,nie zabrał głosu w forum o samochodzie dla starosty,niby poplecznik burmistrza a przeciwnik starosty w/g w/w panów.
A Ten Pan Kuczyński oprócz tego, że jest Radnym Powiatowym zatrudniony jest także przez Burmistrza w Urzędzie Miasta. Na sesjach Rady Powiatu może się z czymś nie zgadzać bo tam dostanie tylko "skromną" dietę. Stałą posadkę ma u Burmistrza i tutaj nie ma miejsca na własne zdanie. Jedyne słuszne zdanie to zdanie Burmistrza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartol dobrze ktoś zapytał gdzie siedzisz na sesjach ? Nigdzie!! bo jesteś sługusem i liżesz odbyty kolegów radnych. Czemu nie masz odwagi się podpisać ? Czemu skrobiesz anonimy pod zmienionymi nickami czy nazwiskami ? Jesteś fałszywy jak idea która starasz sie falszywie budowac. No i sam z kolegami dyskutujesz tu na forum sztucznie nabijając posty. Sługusie odbytniczy rób dalej swoje i tak ci nikt nie wierzy, bo jesteś wielką ANONIMOWĄ, TCHÓRZLIWA ściemą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chuwdu napisał:
A Ten Pan Kuczyński oprócz tego, że jest Radnym Powiatowym zatrudniony jest także przez Burmistrza w Urzędzie Miasta. Na sesjach Rady Powiatu może się z czymś nie zgadzać bo tam dostanie tylko "skromną" dietę. Stałą posadkę ma u Burmistrza i tutaj nie ma miejsca na własne zdanie. Jedyne słuszne zdanie to zdanie Burmistrza.
Na forum mógł się wypowiadać,zatrudnienie przez burmistrza nie zabrania być radnym powiatu,przykład MIlejowa,czy Ludwina,ale chłopak się nie poddaje niektórym dzałaniom poniżej pasa ,no to panowie MF i SP ,go opluwają.mają zmowę z powiatem jak szkodzić burmistrzowi.Trzeba się wziąć za powiat to Łęczna i wszystkie gminy skorzystają,na takie bogactwo drogi powiatowe najgorsze w województwie,zobaczcie starostę lubelskiego,droga od Turki do Leonowa.i wiele w okolicach Lublina,a tutaj dziury oprócz gminy Puchaczów bo wiadomo skąd wódz powiatu.Nawet pan Pikula starosta Lubelski nagonił do porozumienia o drodze ŁUSZCZÓW -KIjany,bo miejscowi spali.Panie SP i MF zacznijcie coś robić dla ludzi,a nie ZJUDY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jehudi napisał:
Na forum mógł się wypowiadać,zatrudnienie przez burmistrza nie zabrania być radnym powiatu
Panie Grzegorzu, źle mnie Pan zrozumiał. Nie miałem na myśli tego, że radny powiatowy nie może pracować w innym miejscu. Chodziło mi o to, że w jednym miejscu ma się swoje zdanie, bo mniej można stracić, a w innym miejscu ma się zdanie Burmistrza, bo ma się stałą, ciepłą posadkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chuwdu napisał:
Panie Grzegorzu, źle mnie Pan zrozumiał. Nie miałem na myśli tego, że radny powiatowy nie może pracować w innym miejscu. Chodziło mi o to, że w jednym miejscu ma się swoje zdanie, bo mniej można stracić, a w innym miejscu ma się zdanie Burmistrza, bo ma się stałą, ciepłą posadkę.
A Wam kto płaci za rozrabianie?I wciskanie ludziom chłamu w zamian na przymrużanie oczu na sprwy istotne.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakoś tak napisał:
A Wam[...]
Tytułowanie rodem z minionego ustroju. Nie dziwi mnie to wcale. Urząd też działa tak jakby się zatrzymał w PRL. Czyli: "czy się stoi, czy się leży..." itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartolini napisał:
Bartol dobrze ktoś zapytał gdzie siedzisz na sesjach ? Nigdzie!! bo jesteś sługusem i liżesz odbyty kolegów radnych. Czemu nie masz odwagi się podpisać ? Czemu skrobiesz anonimy pod zmienionymi nickami czy nazwiskami ? Jesteś fałszywy jak idea która starasz sie falszywie budowac. No i sam z kolegami dyskutujesz tu na forum sztucznie nabijając posty. Sługusie odbytniczy rób dalej swoje i tak ci nikt nie wierzy, bo jesteś wielką ANONIMOWĄ, TCHÓRZLIWA ściemą.
No to jesteśmy w domu - urzędniczy ton i "poziom", nie mogły się już dłużej ukrywać. Macie ze swoim Panem wiele wspólnego... Trochę klasy panie urzędniku, kilka głębokich (może to nienajwłaściwszy epitet w kontekście Pana pracy) oddechów, wszak żyłka może "pęc". P.S. wszystkie posty w tym wątku (twoje też) napisałem sam, żeby upozorować dyskusję. Brawo urzędowy "szerloku"!. Aha byłbym zapomniał, oglądalność tego wątku też nabiłem sztucznie, wchodząc i wychodząc z forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest jedno rozwiązanie. Niech pan Mariusz udostępni komentarze na swoim blogu tak jak miał dawniej. Było to doskonałe miejsce do dyskusji bez cenzury z samym zainteresowanym!! Niech komentarze udostępni też Sebastian Pawlak, albo prowadzi dyskusję również tu na otwartym forum. Zobaczymy czy bartol będzie nadal jak lew bronił kolegów. Proszę bartol namów kolegów zmieńmy chamską dyskusję w kulturalne rzeczowe rozmowy z najlepszymi w Łęcznej radnymi którym zależy na dobru mieszkańców Łęcznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem skąd się urwałeś Marcinku ale z radnym Pawlakiem możesz cały czas polemizować (jeszcze) za pośrednictwem wątku na forum L24. Co do Fijałkowskiego to też pewnie zacznie pisać, będąc wywołanym do tablicy. W miejskim BIPie oprócz wielu rzeczy, których nie można znaleźć, można znaleźć adresy mailowe do obu panów - wykorzystaj je proszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież Pan Pawlak ma temat na forum serwisu Łęczna24. Teoretycznie można wyrażać tam swoje zdanie, a w praktyce "Tołdi" (ten mały sługusek z Gumisiów) z urzędu wszystkie niewygodne dla UM wpisy błyskawicznie usuwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...