Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bezpłatne szkolenie z marketingu

Utworzony przez FRL, 12 maja 2010 o 10:00
Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny, Filia w Lubartowie prowadzi nabór na bezpłatne szkolenie: "MARKETING USŁUG HOTELARSKICH I GASTRONOMICZNYCH" dla osób pracujących Uczestnikami szkolenia mogą być osoby: * pracujące, powyżej 18. roku życia wykonujące pracę na podstawie: umowy o pracę, powołania, wyboru, mianowania, spółdzielczej umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej; * zamieszkałe (zameldowane) lub pracujące na terenie województwa lubelskiego w powiatach: parczewskim, włodawskim, chełmskim, m. Chełm, hrubieszowskim, tomaszowskim, zamojskim, m. Zamość, lubartowskim, lubelskim, m. Lublin, łęczyńskim; * zainteresowane z własnej inicjatywy nabyciem nowych, uzupełnieniem lub podwyższeniem kwalifikacji i umiejętności w formach pozaszkolnych. Zapewniamy: * poradnictwo zawodowe (2 godz./osobę), * warsztaty aktywizujące (6 godz.), * zaświadczenie o ukończeniu szkolenia i certyfikat udziału w projekcie, * zwrot kosztów dojazdu, * materiały szkoleniowe, * materiały dodatkowe (notatnik, długopis, teczka, kubek), * wyżywienie lub poczęstunek (w zależności od czasu trwania szkolenia). Szczegółowe informacje można uzyskać w: * Filii Fundacji Rozwoju Lubelszczyzny w Lubartowie ul. Słowackiego 14, I piętro, 21-100 Lubartów tel. (81) 463 82 50, fax (81) 451 13 52 Serdecznie zapraszamy! www.fundacja.lublin.pl Szkolenia realizowane w ramach projektu „Akademia Rozwoju Usług Turystycznych – Lubelszczyzna XXI wieku ” Program Operacyjny Kapitał Ludzki 2007-2013 Priorytet VIII. Regionalne kadry gospodarki, Działanie 8.1 Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie Poddziałanie 8.1.1 Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw Okres realizacji projektu od 1 września 2009 r. do 31 grudnia 2010 r. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czego się można nauczyć w ramach bezpłatnego szkolenia z marketingu? Ludzie, dorośnijcie... Jeśli szkolenie ma mieć sens, to musi być długie, zawodowe, konkretne i prowadzone przez człowieka, który w branży siedzi od wielu lat. Czy coś takiego uzyskacie na darmowej nauce? Nie... nawet jeśli będzie finansowana z UE.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
żenujące że ludzie w toe jeszcze wierzą 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Fachowcy nie pracują przy takich szkoleniach - oni organizują własne, ewentualnie w ramach znanych szkół. Robiłem np. szkolenie sprzedażowe, które prowadził Joseph Wera, jeśli siedzicie w branży to doskonale go znacie. I jak dla mnie zyskałem tak wiedzę, którą na własnych doświadczeniach zdobywałbym latami. Szkolenia są wartościowe, ale oczywiście nie wszystkie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale gdzie konkretnie robiłeś to szkolenie? Jaka dokładnie szkoła i kiedy to było? Czy ten sam prowadzący nadal organizuje te zajęcia? Tzn. on zatrudniany przez szkołę, czy jak to dokładnie wygląda?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zasadnicze pytanie - co Ci dało to szkolenie? Jak dla mnie to bardzo ogólne kwestie, które niekoniecznie omawiają sedno zagadnienia. Według mnie lepiej udać się na najbliższą konferencję http://newdatalabs.com/tableau-roadshow/#webinar_roadshow na której faktycznie można dowiedzieć się, jak polepszyć sytuację finansową firmy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: