Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bezpłatne szkolenie z marketingu

Utworzony przez FRL, 12 maja 2010 r. o 10:00
Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny, Filia w Lubartowie prowadzi nabór na bezpłatne szkolenie: "MARKETING USŁUG HOTELARSKICH I GASTRONOMICZNYCH" dla osób pracujących Uczestnikami szkolenia mogą być osoby: * pracujące, powyżej 18. roku życia wykonujące pracę na podstawie: umowy o pracę, powołania, wyboru, mianowania, spółdzielczej umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej; * zamieszkałe (zameldowane) lub pracujące na terenie województwa lubelskiego w powiatach: parczewskim, włodawskim, chełmskim, m. Chełm, hrubieszowskim, tomaszowskim, zamojskim, m. Zamość, lubartowskim, lubelskim, m. Lublin, łęczyńskim; * zainteresowane z własnej inicjatywy nabyciem nowych, uzupełnieniem lub podwyższeniem kwalifikacji i umiejętności w formach pozaszkolnych. Zapewniamy: * poradnictwo zawodowe (2 godz./osobę), * warsztaty aktywizujące (6 godz.), * zaświadczenie o ukończeniu szkolenia i certyfikat udziału w projekcie, * zwrot kosztów dojazdu, * materiały szkoleniowe, * materiały dodatkowe (notatnik, długopis, teczka, kubek), * wyżywienie lub poczęstunek (w zależności od czasu trwania szkolenia). Szczegółowe informacje można uzyskać w: * Filii Fundacji Rozwoju Lubelszczyzny w Lubartowie ul. Słowackiego 14, I piętro, 21-100 Lubartów tel. (81) 463 82 50, fax (81) 451 13 52 Serdecznie zapraszamy! www.fundacja.lublin.pl Szkolenia realizowane w ramach projektu „Akademia Rozwoju Usług Turystycznych – Lubelszczyzna XXI wieku ” Program Operacyjny Kapitał Ludzki 2007-2013 Priorytet VIII. Regionalne kadry gospodarki, Działanie 8.1 Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie Poddziałanie 8.1.1 Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw Okres realizacji projektu od 1 września 2009 r. do 31 grudnia 2010 r. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego się można nauczyć w ramach bezpłatnego szkolenia z marketingu? Ludzie, dorośnijcie... Jeśli szkolenie ma mieć sens, to musi być długie, zawodowe, konkretne i prowadzone przez człowieka, który w branży siedzi od wielu lat. Czy coś takiego uzyskacie na darmowej nauce? Nie... nawet jeśli będzie finansowana z UE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenujące że ludzie w toe jeszcze wierzą 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fachowcy nie pracują przy takich szkoleniach - oni organizują własne, ewentualnie w ramach znanych szkół. Robiłem np. szkolenie sprzedażowe, które prowadził Joseph Wera, jeśli siedzicie w branży to doskonale go znacie. I jak dla mnie zyskałem tak wiedzę, którą na własnych doświadczeniach zdobywałbym latami. Szkolenia są wartościowe, ale oczywiście nie wszystkie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale gdzie konkretnie robiłeś to szkolenie? Jaka dokładnie szkoła i kiedy to było? Czy ten sam prowadzący nadal organizuje te zajęcia? Tzn. on zatrudniany przez szkołę, czy jak to dokładnie wygląda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasadnicze pytanie - co Ci dało to szkolenie? Jak dla mnie to bardzo ogólne kwestie, które niekoniecznie omawiają sedno zagadnienia. Według mnie lepiej udać się na najbliższą konferencję http://newdatalabs.com/tableau-roadshow/#webinar_roadshow na której faktycznie można dowiedzieć się, jak polepszyć sytuację finansową firmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...