Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Brak toalet, walący się dach. Tak niektórzy mieszkają w najbogatszej gminie w regionie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 czerwca 2016 r. o 17:15 Powrót do artykułu
Odwołać natychmiast wójta, co robił w tej sprawie przez lata?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaraz zaraz, a czy to nie działacz PSL?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO REDAKCJI : Droga redakcjo w takich warunkach żyją również ludzie w Lublinie . Tak w Lublinie i to niemal w centrum. Na Bronowicach Starych Mieszkają ludzie którzy nie mają wody i toalety w domu . Nie są to pojedyncze przypadki , jest wiele takich osób. Są to osoby na poziomie - nie patologia, czy jakieś "lumpy" .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedys otrzymali mieszkanie, aby miec lepiej, łatwiej, byli w potrzebie. Dlaczego niczego sensownego w swoim zyciu nie zmienili? Dlaczego tysiące ludzi pracuje przez dzziesieciolecia za miske ryżu a mimo tego dorabiają sie dachu nad głową? Dlaczego tysiące ludzi tyra splacajac kredyty lub tulaja sie po świecie aby poprawić swój los? Jesli zyje z przelewu, to jego wybor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojt tym mieszkańcom szyb w oknach nie powybijał.Śami sobie to środowisko urządzili tak jak im pasuje, jak lubią i jak im wygodnie. 70 % ludności kraju musi sama sobie własną pracą zapewnić dach nad głową. Nie zapraszają Panów redaktorów aby interweniowali w ich imieniu. Możliwości zarobienia na szyby w oknach w tej gminie jest napewno dużo. Tylko czy tym Mieszkańcom zależy na pracy ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy uciekłam z malutkimi dziećmi (3i 6 lat) od męża alkoholika tak jak stałam zamieszkałam w podobnej ruderze bez łazienki z rozlatującym się kiblem na dworze, cieknącym dachem w kuchni nie miałam szyby tylko folie a podłoga była tak zgniła że gdy dziecko mocniej tupneło wpadła mu noga. W zimie zamarzała nam woda a myśmy spali w ubraniach i czapkach wszyscy na jednym tapczanie by było cieplej a po za tym więcej nie mieliśmy podobnie z meblami, w pokoju mieliśmy rozlatujący się piec kaflowy. Wtedy zarabiałam i dziś zarabiam najniższą krajową plus alimenty z funduszy w kwocie 400 zł na dwoje i tyle bo zasiłki rodzinny czy inne socjalne nie przysługiwały nam bo dochód przekraczał nam o 21zł. dziś po 14 latach z tego dochodu położyłam nowy dach, zrobiłam centralne ogrzewanie , wstawiłam okna , wylałam posadzkę i sama położyłam płytki co prawda mało fachowo ale są, wybudowałam łazienkę, jeszcze wiele jest do zrobienia ale to szczegół . Mimo że byłam i jestem samotna to wiem jedno tylko lenie i darmozjady niczego same nie zrobią tylko czekają aż ktoś im da i zrobi za nich bo im się należy. Zapomniałam dodać że ten budynek w którym mieszkam też sama kupiłam. Można można.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Kiedys otrzymali mieszkanie, aby miec lepiej, łatwiej, byli w potrzebie. Dlaczego niczego sensownego w swoim zyciu nie zmienili? Dlaczego tysiące ludzi pracuje przez dzziesieciolecia za miske ryżu a mimo tego dorabiają sie dachu nad głową? Dlaczego tysiące ludzi tyra splacajac kredyty lub tulaja sie po świecie aby poprawić swój los? Jesli zyje z przelewu, to jego wybor
Widzisz niektórzy już tak mają. Nawet milion wygrany w totka wiele by im nie pomógł bo pieniążki rozpłynęłyby się nie wiadomo gdzie, kiedy i na co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Kiedy uciekłam z malutkimi dziećmi (3i 6 lat) od męża alkoholika tak jak stałam zamieszkałam w podobnej ruderze bez łazienki z rozlatującym się kiblem na dworze, cieknącym dachem w kuchni nie miałam szyby tylko folie a podłoga była tak zgniła że gdy dziecko mocniej tupneło  wpadła mu noga. W zimie zamarzała nam woda a myśmy spali w ubraniach i czapkach wszyscy na jednym tapczanie by było cieplej a po za tym więcej nie mieliśmy podobnie z meblami, w pokoju mieliśmy rozlatujący się piec kaflowy. Wtedy zarabiałam i dziś zarabiam najniższą krajową plus alimenty z funduszy w kwocie 400 zł na dwoje i tyle bo zasiłki rodzinny czy inne socjalne nie przysługiwały nam bo dochód przekraczał nam o 21zł. dziś po 14 latach z tego dochodu położyłam nowy dach, zrobiłam centralne ogrzewanie , wstawiłam okna , wylałam posadzkę i sama położyłam płytki co prawda mało fachowo ale są, wybudowałam  łazienkę, jeszcze wiele jest do zrobienia ale to szczegół . Mimo że byłam i jestem samotna to wiem jedno tylko lenie i darmozjady niczego same nie zrobią tylko czekają aż ktoś im da i zrobi za nich bo im się należy. Zapomniałam dodać że ten budynek w którym mieszkam  też sama kupiłam. Można można.
Zuch- kobieta z Ciebie. ..a dzieciom Mamuśki pogratrulować. Pozdrawiam drobnych uczciwych ciułaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I nie ma co się burzyć ! Wójt też człowiek i żyć musi - dobrze !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dzieci są ze mnie dumne to prawda, nie chodziły głodne, zawsze ładnie ubrane, nie stać mnie było na tanie ciuchy jednorazowego użytku i co najważniejsze nauczyły się szanować to co mają i gospodarować, wiem że poradzą sobie w każdej sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co wam kible?? Walcie i lejcie gdzie się da, a więc: w bramach, pod drzewkami, pod krzaczkami, gdziekolwiek!! Wasze pieski będą miały co wąchać i lizać,  a wy też, wszak im mordki liżecie, nieprawdaż?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sama znalam osobe ktora specjalnie noc nie robila w swoim domu a wrecz go dewastowala majac sporo pieniedzy tylko po to zeby potem wolac panow redaktorow z gazety i zalic sie na swoj los miala dwoje nastoleynich dzieci i zawsze korzystala z wszelkiej pomocy w mops nigdy jednak nie chciala zeby chodzily na swietlice interesowala ja tylko pomoc finansowa byla ubrana najlepiej z calej ulicy a jednak przynosila nam wszyskim wstyd zalac sie do gazet ze mieszka w dzielnicy ruder my wszyscy wokol ciezko pracowalismy zeby nasze domy mialy wygody i byly zadbane co ciekawe dom w ktorym mieszkala ta pani byl wczesniej wlasnoscia starej kobiety ale ona o niego bardzo dbala zawsze wymalowana elewacja czyste okna kwiaty w ogrodze bylo milo i czysto a musze dodac ze wszysko to robila niemal sama tylko przy ciezszych pracach pomagali jej mlodzi sasziedzi ktorym odwdzieczala sie pilnujac ich malych dzieci gdy chcieli gdzes wyjsc niestety sa wsrod nas cwaniaki ktorym nic sie nie chce i tylko czekaa na gotowe a tak nawiasem mowiac osoba o krorej wam tu opowiadam dostala mieszkanie w bloku po serii artykulow ona poszla a my cieszymy sie ze nikt juz nie psuje nam opinii i nie musimy ogladac jej zaniedbanej rudery zostala rozebrana 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz dostaną 500+ toż to przecież dużo pieniędzy jak nam ożliwości zarobienia i teraz to tylko ci bez dzieci będa beidni, a pozostali czym więcej dzieci to bogaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OBOWIĄZKOWO PRZEPROWADZIĆ DO RUDERY WÓJTA I WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW MOPS - TO NIE URZĘDNICY - TO GŁUPIE BYDŁO KARMIONE Z NASZYCH PODATKÓW - GDZIE JEST PROKURATOR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W centrum Lublina też nie ma kanalizacji. A podobno mamy XXI wiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gmina już nie jest taka bogata. A mieszkańcy budynku socjalnego jak by trochę o niego dbali to by tak nie wyglądał, no ale cóż jak mają zasadę nie moje to nie dbam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sie nie podoba to niech sobie wynajmą na wponym rynku , kupią lub wybudują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZANOWNA REDAKCJO skoro tam byliście to zapewne ten burdel w koło domu widzieliście? Prawdopodobne to wójt go zrobił. Zarośnięte i nie wygracowane obejście to też wina wójta i gminy. Przejrzyjcie na oczy! Ok ludziom jest ciężko ale o cudze też trzeba dbać. A nie żyć roszczeniowo bo mi się należy! Niedawno w tej miejscowości był pożar spalił się chłopinie dom i każdy chce mu pomóc, bo chłopina nie podchodzi do życia roszczeniowo jak oni. Także niech wezmą się do roboty to i będą mieli lepsze warunki do mieszkania. Niedaleko są plantacje ludzie potrzebują rąk do pracy trzeba ruszyć cztery litery a nie żądać bo mi się należy i wzywać gazety..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ma kobieta wyobraźnię! geniusz!po prostu sie marnuje,z takim talentem gospodarczym!a może niech jedzie do grecji,tam sie finanse walą,wyprowadzi ich na prostą,zarobi mnóstwo kasy!Takich bajek nawet nie potrafił wymyśleć Urban! a co gorsze,że to czytają ,,spece" od minimum socjalnego,więc nie pisz babo głupot!pewnie nawet nie wie ile kosztuje worek cementu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie w budynku,który się wali nie dziwię się gdyż na swój cudowny wiek i brak remontów ma prawo a z resztą ja do tego budynku jako szkoły chodziłem ponad 40 lat temu.Dlaczego jako budynek socjalny nie służy nowy budynek szkoły,w którym są takie pomieszczenia?Jak długo będzie kwitł tam handel olejem opałowym a ceny za wynajem takie kosmiczne,czegoś nie rozumiem jednychsię wysiedla inni się budują ,o co w ogóle chodzi w tym wszystkim,czy znajdzie się ktoś mądry by to wyjaśnić ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...